top

Spot

Spot je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu satelitných lokátorov a telefónov, vďaka ktorým budete v bezpečí a v kontakte s civilizáciou na konci sveta. Ponuka satelitných zariadení pre športovcov, cestovateľov a objaviteľov!
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Spot, najnovšia technológia v exteriéri

Značka Spot ponúka predovšetkým pocit bezpečia vďaka možnosti pripojiť sa k civilizácii z ktoréhokoľvek miesta na zemi. Jej produkty umožňujú sledovať a zaznamenávať trasu, odosielať a prijímať správy, odosielať polohu GPS, určovať body na trase a v prípade núdze informovať záchranné služby. Značku Spot vlastní spoločnosť Globalstar so sídlom v USA. Venuje sa poskytovaniu riešení satelitného pripojenia pre podniky na celom svete. Riešenia úspešne používané v podnikaní sa premietajú do technológií používaných vo vonkajšom vybavení. Celé je to založené na súkromnej sieti satelitov spravovanej spoločnosťou Globalstar, ktorú využívajú tisíce ľudí na celom svete. Výrobky Spot sú ideálne pre tie najdivokejšie časti sveta - treking, kanoistiku, kempovanie v divočine, cyklistiku alebo terénne expedície. Nech sa vydáte kamkoľvek, môžete si byť istí, že nestratíte kontakt s civilizáciou.

Ako fungujú zariadenia značky Spot?

Všetky produkty používajú na určenie polohy používateľa signál GPS. Potom používajú súkromnú sieť satelitov na odosielanie tohto signálu ostatným používateľom a prijímanie polohy ostatných používateľov. Vďaka tomu môžu ľudia, ktorých sme si vybrali, sledovať náš postup na expedícii a dostávať aktuálne informácie o našom stave. V prípade núdze môžu zariadenia Spot odoslať súradnice GPS záchranným službám, čím sa výrazne urýchli záchranná operácia. Všetky zariadenia značky Spot sa ponúkajú za atraktívne ceny pre satelitnú technológiu. Výhody satelitného pripojenia tak môže využívať každý milovník cestovania a expedícií až na kraj sveta. Značka je už dobre známa medzi cestovateľmi, prieskumníkmi, vedcami alebo fotografmi, ktorí pracujú v najodľahlejších kútoch sveta. Vysoká spoľahlivosť zariadení v kombinácii s ich miernou cenou z nich robí optimálne riešenie pre všetkých, ktorí sa chystajú do oblastí, kde už dávno nie je pokrytie mobilnou sieťou.