top

Spacie vaky Pajak

Spacie vaky Pajak patria do prvej ligy medzi týmto typom vybavenia. Národne aj medzinárodne oceňované spacie vaky pre horolezcov a turistov sú v každom ohľade prepracované výrobky.
View as Grid List

22 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Páperový spacák Pajak Core 400 (205 cm)

  Zoznam prianí

 2. -7%
  Páperový spacák Pajak Core 550 (165 cm) - navy

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Páperový spacák Pajak Core 550 (205 cm)

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Páperový spacák Pajak Radical 8Z (205 cm)

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Páperový spacák Pajak Radical 12Z (180 cm)

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Páperový spacák Pajak Core 950 (165 cm) - navy

  Zoznam prianí

 7. -9%
  Páperový spacák Pajak Radical 8Z (180 cm)

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Páperový spacák Pajak Core 550 (180 cm)

  Zoznam prianí

 9. -7%
  Páperový spacák Pajak Core 400 (165 cm) - navy

  Zoznam prianí

 10. -5%
  Páperový spacák Pajak Core 950 (180 cm) - navy

  Zoznam prianí

 11. -10%
  Páperový spacák Pajak Core 400 (180 cm)

  Zoznam prianí

 12. -10%
  Páperový spacák Pajak Core 950 (205 cm) - navy

  Zoznam prianí

 13. -12%
  Páperový spacák Pajak Core 250 (165 cm)

  Zoznam prianí

 14. -10%
  Páperový spacák Pajak Quest Blanket

  Zoznam prianí

 15. -10%
  Páperový spacák Pajak Radical ULX

  Zoznam prianí

 16. -10%
  Páperový spacák Pajak Radical ULZ

  Zoznam prianí

 17. -10%
  Páperový spacák Pajak Core 250 (210 cm)

  Zoznam prianí

 18. -10%
  Páperový spacák Pajak Core 250 (180 cm)

  Zoznam prianí

 19. -10%
  Spací vak Pajak Quest 4Two - olive

  Zoznam prianí

 20. -10%
  Spací vak Pajak Quest 4Two - red

  Zoznam prianí

 21. -10%
  Páperový spacák Pajak Radical 1Z (210 cm) - gold/gold

  Zoznam prianí

 22. -9%
  Páperový spacák Pajak Radical 1Z (180 cm) - gold/gold

  Zoznam prianí

View as Grid List

22 Produkty

na stránku
Vymazať

Spacie vaky Pajak

Púchové spacie vaky Pajak sú konštrukcie, pri ktorých sa osobitná pozornosť venuje precíznemu spracovaniu, čo je vidieť na dokonalom prešití. Spacie vaky vyrobené v Poľsku oceňujú horolezci, cestovatelia a turisti pre vysoký komfort spánku, ktorý zaručujú. Získali si veľkú popularitu nielen u nás, ale aj v zahraničí. Najkvalitnejšie materiály, ktoré sa v nich používajú, ocenia najmä tí najnáročnejší používatelia. Rôzne spacie vaky Pajak si môžete vybrať tak, aby dobre fungovali v každom ročnom období. V lete sa hodia ultraľahké spacie vaky a v zime najteplejšie modely do chladného počasia. Všetky sú vyplnené páperím najvyššej kvality, čo sa prejavuje v mimoriadnej ľahkosti a schopnosti zbalenia do neuveriteľne malých rozmerov. Takýto spací vak je ideálny na viacdňové treky, ako aj na horské expedície - všade tam, kde je rozhodujúca hmotnosť a veľkosť batožiny.

Čím sa vyznačujú spacie vaky Pajak?

Najdôležitejším faktorom izolačných vlastností každého spacieho vaku je použitá náplň. V spacích vakoch Pajak sa používa iba najkvalitnejšie poľské husacie páperie, ktoré sa vďaka svojim vlastnostiam považuje za jedno z najlepších na svete. Tento ultraľahký izolant zaručuje vynikajúce tepelné vlastnosti a osvedčuje sa aj počas najväčších mrazov. Má oveľa lepšie izolačné vlastnosti ako syntetické izolácie. Udržuje ohriaty vzduch vo svojej štruktúre a dokonale izoluje od vonkajšej teploty. Kvalitné husacie perie sa vyznačuje aj vysokou odolnosťou. To znamená, že po zabalení do kompresného vrecka zaberie v batožine veľmi málo miesta a po vybalení rýchlo získa na objeme. Nezanedbateľné sú aj použité vonkajšie materiály. Tie, ktoré sa používajú v spacích vakoch značky Pajak, sú najnovšie ultraľahké tkaniny, ktoré neprekážajú pri balení spacieho vaku a zároveň neumožňujú únik páperia von. Okrem toho sa dbalo na detaily, ako je správne umiestnenie švov a hladko fungujúci zips. Všetky tieto prvky vytvárajú spací vak, ktorý je spoľahlivý a dôveryhodný aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Plný výber spacích vakov Pajak v internetovom obchode 8a.sk

V našom obchode ponúkame kompletný prierez spacích vakov značky Pajak. Väčšina z nich sú modely v tvare múmie, ktoré sú vynikajúce na treking a horské expedície, pretože umožňujú ušetriť potrebný priestor v batohu a poskytujú ešte lepšie tepelné vlastnosti. Medzi ne patria ultraľahké trekingové spacie vaky na teplejšiu časť roka. Tieto modely, ktoré sú obľúbenou voľbou milovníkov hôr, sa vyznačujú minimálnou hmotnosťou a zároveň poskytujú pohodlné podmienky na spanie. Veľmi obľúbené sú aj zimné spacie vaky. Tieto modely obsahujú väčšie množstvo náplne a umožňujú spanie v silnom chlade. Perfektne vyrobené spacie vaky Pajak sú dokonalým doplnkom výbavy každého milovníka hôr.