top

Shokz

Shokz je značka, špecializujúca sa na návrh a výrobu otvorených slúchadiel pre aktívne osoby. Kostné slúchadlá Shokz sú vynikajúce pri viacerých športoch a tiež pri bežnom používaní.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Shokz slúchadlá pre športovcov

Väčšina značiek, ktoré vyrábajú slúchadlá, sa sústredí na maximálne izolovanie používateľa od okolitého sveta. Predpokladajú, že najlepším spôsobom na perfektný zvuk je maximálne umlčanie celého prostredia. Tento prístup však nie je vždy najlepším riešením, keď sa pohybujeme po meste so slúchadlami alebo chceme s nimi športovať. Na takéto situácie boli vytvorené produkty Shokz. Kostné slúchadlá v sebe dokonale kombinujú možnosť počúvania svojej obľúbenej hudby, podcastov alebo audiokníh a súčasne vnášajú zvuky zvonka do ucha. Preto sú kostné slúchadlá Shokz obľúbené športovcami. Značka má množstvo patentov, ako je technológia vedenia zvuku kostí a technológia DirectPitch™, čo ju robí pionierom medzi výrobcami kostných slúchadiel.

Čo sú kostné slúchadlá?

Na rozdiel od klasických slúchadiel Shokz kostné slúchadlá nevkladáme do uší, ani ich nezakrývame. Namiesto toho sa prichytia na hlavu a pomocou vibrácií prenášajú zvuk priamo do stredného ucha, mimo bubienkovú blanu. To umožňuje, aby k nám prišli zvuky slúchadiel aj z vonku. Toto riešenie je obľúbené medzi športovcami a všetkými aktívnymi ľuďmi, ktorí sa neustále hýbu. Tento spôsob nielenže zabezpečuje lepší kontakt s okolím, ale tiež pomáha udržiavať čistejšie uši a zaručuje vynikajúcu kvalitu zvuku.

Kostné slúchadlá Shokz môžete kúpiť v obchode 8a.sk

V našej ponuke sa zameriavame na športové slúchadlá značky Shokz, ktoré sa výborne osvedčia pri dlhých tréningoch, ale aj každodenne. Medzi dostupnými modelmi nájdete slúchadlá určené pre jednotlivé športy. Kostné slúchadlá Shokz OpenRun boli špeciálne navrhnuté pre bežcov. Vynikajúco sa držia na hlave počas dynamických aktivít. Všestranný model OpenMove sa vynikajúco osvedčí napríklad pri bicyklovaní. Špeciálne slúchadlá na plávanie Shokz OpenSwim vám umožnia počúvať obľúbené skladby počas tréningov v bazéne. Kostné slúchadlá Shokz sú obľúbené aj u triatlonistov.