top

Sevylor

Sevylor je značka špecializujúca sa na výrobu nafukovacích kajakov, pontónov, pádiel a nafukovacích doplnkov súvisiacich s vodnými športmi a voľným časom. Jej výrobky sa vyznačujú spoľahlivosťou a prepracovaným dizajnom.
View as Grid List

5 Produkty

 1. -16%
  Kajak pádlo Sevylor K Compact 230

  Zoznam prianí

 2. -16%
  Nafukovací kajak Sevylor Tahiti Plus - blue/red

  Zoznam prianí

 3. -17%
  Nafukovací kajak Sevylor Hudson - black/blue

  Zoznam prianí

 4. -14%
  Nafukovací kajak Sevylor Yukon - green/black

  Zoznam prianí

 5. -15%
  Nafukovací kajak Sevylor Tahaa - blue

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

5 Produkty

Vymazať

História značky Sevylor

Značka Sevylor bola založená v roku 1948 vo Francúzsku pod názvom Sevy. Od začiatku sa špecializovala na výrobu nafukovacích výrobkov z PVC. Jej uznanie vo Francúzsku priniesla nafukovacia vaňa "Dou dou". Bola oveľa lacnejšia ako drevené alebo kovové ekvivalenty a ľahšie sa prepravovala alebo čistila. Dokonale zapadala do povojnovej reality a rýchlo sa stala veľmi populárnou. Značka sa čoskoro stala známou aj mimo Francúzska. Rastúci počet objednávok si vyžiadal presťahovanie z mesta Vitry do Buhlu. Zmenil sa aj názov na dnes už známy Sevylor. Rozšíril sa aj sortiment výrobkov ponúkaných značkou. Zahŕňal čerpadlá, pontóny, kanoe, nafukovacie bazény a hračky do vody.

V roku 1959 začal výrobca predávať svoje výrobky v Spojených štátoch. O tri roky neskôr vyvinul revolučný výrobok - nafukovací matrac s opierkou hlavy a okrúhlymi priehlbinami -, ktorý si získal srdcia majiteľov bazénov. Čoskoro vznikla úplne nová divízia spoločnosti, ktorá sa venovala navrhovaniu modelov určených len pre americký trh. Spoločnosť Sevylor začala kupovať aj ďalšie značky súvisiace s vodnými športmi, čím výrazne rozšírila svoj sortiment. V roku 1981 sa značka po akvizícii spoločnosťou The Zodiac Gropu rozdelila na dve časti - Sevylor International, ktorá sa špecializovala na dizajn bazénového vybavenia, a Sevylor®, ktorá sa zaoberala dizajnom kajakov, hračiek a pontónov.

Dnes značka ponúka mimoriadne široký sortiment výrobkov, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania a prijateľnými cenami. Sú preferovanou voľbou plážových turistov, rybárov a outdoorových nadšencov. Všetky výrobky Sevylor majú jedno spoločné - majú inšpirovať k novým aktivitám a prinášať radosť.

Pozrite si výrobky značky Sevylor v obchode 8a.sk

V našej ponuke poskytujeme široký výber nafukovacích kajakov značky Sevylor. Ide o kompaktné modely, ktoré sa zmestia do veľkej tašky. Vďaka tomu sa dajú ľahko prepravovať v kufri auta a vziať so sebou na každý výlet. Od tohto výrobcu sú k dispozícii modely pre jednu, dve a dokonca aj tri osoby. Medzi ponúkanými výrobkami Sevylor nájdete aj všetko potrebné príslušenstvo, ako sú pádla, pumpy a drobné doplnky. Či už potrebujete nafukovací kajak na dovolenkový výlet k jazeru, alebo ste fanúšikom kajakárskej turistiky, v ponuke značky Sevylor určite nájdete model, ktorý vás uspokojí.