top

Scrubba

Scrubba je inovatívna taška na bielizeň, ktorá priniesla revolúciu v starostlivosti o oblečenie na turistických výletoch. Vodotesné vrecko Scrubba so špeciálnym strúhadlom vo vnútri vám umožní dosiahnuť rovnaký efekt ako automatická práčka len za niekoľko minút. To všetko oveľa rýchlejšie a s menšou spotrebou vody.
View as Grid List

1 Produkty

 1. -9%
  Nepremokavý vak Scrubba Washbag Mini
  Nepremokavý vak Scrubba Washbag Mini
  vrátane DPH 37,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 37,49 € (+2%)
  Cena odporúčaná výrobcom 41,99 € (-9%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

1 Produkty

Vymazať

Vrecká Scrubba - pranie kdekoľvek

Inšpirácia pre značku Scrubba Kilimandžáro. V roku 2010 si jej zakladateľ Ash Newland vzal štyri mesiace voľna od svojej práce na austrálskych súdoch a rozhodol sa zdolať najvyšší vrchol Afriky. Počas príprav na expedíciu však narazili na jeden nevyriešený problém. Do batožiny si mohli vziať len veľmi obmedzené množstvo oblečenia. To znamenalo, že už počas expedície museli každých pár dní prať na mieste. Okamžite mi napadla tradičná strúhaná bielizeň. Ešte pred cestou vznikli prvé prototypy Scrubba Počas pobytu v Austrálii však nebol čas na ich testovanie, a tak sa prvýkrát umyli už v Tanzánii, v mestečku Moshi. Hoci sa výsledky ukázali ako veľmi sľubné, výrobok mal ešte veľmi ďaleko od verzie, ktorá by mohla uzrieť svetlo sveta na vonkajšom trhu.

Pôvodne sa Scrubba vrecká na bielizeň mali objaviť ako licencovaný výrobok. Zámer sa však úplne zmenil v roku 2011, keď sa Ash Newland rozhodol opustiť svoju prácu v právnickej firme a sústrediť sa na uvedenie výrobkov Scrubba na trh. V roku 2012 debutovali vrecká na bielizeň na crowdfundingovej platforme a veľmi rýchlo získali finančné prostriedky potrebné na projekt. Úprimne povedané, dopyt po nich výrazne prekonal predpovede. Úspech bol vykúpený tvrdou prácou a stresom z toho, že bolo potrebné zvládnuť výrobu a expedíciu takého veľkého počtu objednávok. Takýto vysoký záujem o výrobky Scrubba mal však aj pozitívny účinok a umožnil rýchle rozšírenie distribučnej siete po celom svete. Pôvodne boli navrhnuté s ohľadom na nadšencov trekingu, ale v súčasnosti si ich obľúbilo oveľa viac ľudí. Kamkoľvek sa chystáte a nemôžete si so sebou vziať viac vecí, vrecko na bielizeň Scrubba dokonale splní svoju úlohu. Na kempovaní, na cyklistických a kajakárskych výletoch, na služobných cestách - kamkoľvek pôjdete, budete si prať podľa svojich podmienok.

Ako fungujú vrecká na pranie Scrubba?

Vrecko na bielizeň je najjednoduchší spôsob, ako vyprať veci kdekoľvek - na dovolenke, na treku alebo aj doma! Toto riešenie poskytuje výsledok podobný výsledku práčky len za niekoľko minút a zároveň šetrí vodu a energiu. Použitie vrecka na bielizeň Scrubba je veľmi jednoduché. Najprv doň musíme naliať vodu a vložiť oblečenie. Po druhé pridáme tekutý prací prostriedok a uzavrieme to celé. Po tretie, prebytočný vzduch z vnútra vypustíme pomocou špeciálneho ventilu. Po štvrté, trieme oblečenie o vnútorné steny približne pol až tri minúty. Posledným krokom je vybratie odevu, jeho opláchnutie a zavesenie na sucho. Ide o veľmi jednoduché, pohodlné a mimoriadne rýchle riešenie.

Čo vlastne spôsobuje, že vrecia na pranie fungujú? Tajomstvo spočíva vo vnútorných záložkách Scrubba, ktoré pripomínajú tradičné strúhadlo na bielizeň. Vďaka nim trvá účinné pranie oblečenia len niekoľko minút. Zároveň je celý uzavretý vo vodotesnom vrecku, takže sa nič zvonku nezašpiní ani nezaplaví. Špeciálny ventil na vypúšťanie vzduchu použitého vo vrecku zabezpečuje vysokú účinnosť prania.

Vrecká na pranie Scrubba na 8a.sk

Dobre si uvedomujeme, aké ťažkopádne môže byť pranie na cestách, preto výrobky tejto značky nemohli chýbať v našej ponuke. Vaky Scrubba v rôznych veľkostiach sú skvelým doplnkom výbavy pre trekárov, milovníkov prenocovania v divočine a priaznivcov karavaningu, ktorý je čoraz populárnejší. Pohodlný spôsob prania turistického oblečenia kdekoľvek je neoceniteľnou výhodou pri viacdňových výletoch. Značka Scrubba ponúka aj ďalšie príslušenstvo pre svoje tašky, ako sú popruhy na jednoduché prenášanie alebo mini vešiaky a laná na uľahčenie sušenia bielizne v teréne.