top

Scarpa Topánky trekingové

Trekingová obuv Scarpa je skvelá na horské chodníky. Ide o prepracovanú obuv, ktorá ponúka vysokú stabilitu, priľnavosť a pohodlie pri prekonávaní terénnych ciest.
View as Grid List

41 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Trekingové topánky Scarpa Rush Polar GTX - dark anthracite

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Trekingové topánky Scarpa Zodiac Plus GTX - shark/orange

  Zoznam prianí

 3. -10%
  GORE-TEX topánky Scarpa ZG Lite GTX - dark grey/spring

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Trekingové topánky Scarpa Marmolada Pro HD - lake blue/lime

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Trekingové topánky Scarpa Kinesis Pro GTX - ebony

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Trekingové topánky Scarpa Kailash Trek GTX - shark/grey

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Topánky prístupové Scarpa Zodiac GTX - shark/orange

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Trekingové dámske topánky Scarpa Terra GTX - dark brown

  Zoznam prianí

 9. -33%
  Pánske topánky Scarpa ZG Pro GTX - dark coffee/rust

  Zoznam prianí

 10. -12%
  Trekingové topánky Scarpa ZG Trek GTX - ottano/gray

  Zoznam prianí

 11. -10%
  Trekingové topánky Scarpa SL Active - bordeaux

  Zoznam prianí

 12. -10%
  Topánky prístupové dámske Scarpa Zodiac - icefall

  Zoznam prianí

 13. -10%
  Topánky prístupové Scarpa Zodiac - lake blue

  Zoznam prianí

 14. -10%
  Topánky prístupové Scarpa Zodiac - tonic

  Zoznam prianí

View as Grid List

41 Produkty

na stránku
Vymazať

Trekingová obuv Scarpa - ideálna na mnohé aktivity

Táto značka ponúka mimoriadne široký sortiment obuvi pre všetkých milovníkov horských aktivít. Od ľahkých topánok, ktoré sa osvedčia v ľahšom teréne aj na každodenné nosenie, až po Vysokohorské topánky značky Scarpa, ktoré dokonale zvládnu aj tie najvyššie vrcholy. Určite najširšou skupinou z nich sú trekingové topánky Scarpa. Ide o mimoriadne univerzálnu obuv, ktorá je ideálna na túry a horské expedície s batohom alebo bez neho. Kombinujú vysokopevnostný zvršok, podrážku, ktorá ponúka veľmi dobrú priľnavosť a pohodlie. Vďaka tomu sú ideálne na dlhé trasy.

Trekingová obuv Scarpa - vysoké a nízke modely

Medzi trekingovou obuvou môžeme ľahko rozlíšiť niekoľko typov obuvi, ktoré sa líšia konštrukciou aj účelom. Medzi najklasickejšie trekingové modely patrí obuv s vysokým zvrškom z kože. Spoľahlivá opora členkov je mimoriadne dôležitá pri pohybe v náročnom teréne s veľkým batohom. Dôvodom je eliminácia rizika vyvrtnutia členka a väčšia stabilita na trase. Okrem toho sa vysoké trekingové topánky Scarpa vyznačujú robustnou konštrukciou. Zvršok je často vybavený ďalšími výstužami, čo sa prejavuje vo vysoko odolnej obuvi, ktorá sa musí osvedčiť v náročnom teréne. Obuv tohto typu vydrží stovky kilometrov na skalnatých alebo kamenistých chodníkoch. Podľa nášho vkusu si môžeme vybrať model s klasickejším dizajnom, ktorý pripomína tradičnú trekingovú obuv, alebo s modernejším vzhľadom. V ponuke je aj nízka treková obuv Scarpa. Poltopánky sú skvelou voľbou počas teplejšej časti roka. Rozhodne ide o ľahšiu obuv, ktorá ponúka zvýšenú ventiláciu chodidiel a poskytuje ešte väčšiu voľnosť. Medzi ľahkými trekingovými topánkami určite vyniká Prístupová obuv Scarpa Zaručujú vynikajúci cit pre terén a maximálnu presnosť pri prekonávaní najnáročnejších úsekov trás. Približovacia obuv je tiež obľúbenou voľbou pre trasy via ferrata.

Scarpa - trekové topánky, ktoré si môžete kúpiť v predajni 8a.sk

Ponúkame mimoriadne širokú ponuku trekingových topánok značky Scarpa pre všetky ročné obdobia. Membrána GORE-TEX® použitá v mnohých modeloch poskytuje úplnú ochranu proti vode. Membrána GORE-TEX® poskytuje úplnú nepremokavosť, vďaka čomu získate veľmi všestrannú obuv, ktorá odolá rôznym poveternostným podmienkam. Poskytuje vynikajúcu ochranu proti vniknutiu vody a zároveň je priedušný, takže vodné pary môžu unikať. Trekingové topánky Scarpa GORE-TEX® sa najčastejšie vyberajú na prechodné obdobia a zimu. Je to tiež veľmi všestranná možnosť celoročnej trekingovej obuvi, ktorá vám umožní vyraziť na cestu za každého počasia.