top

Scarpa Topánky dámske

Dámske topánky Scarpa boli vytvorené pre všetkých milovníkov horských výziev. Či už zdolávate najvyššie vrcholy, alebo sa chystáte na víkendovú túru, dámska obuv Scarpa vám zaručí vysokú úroveň pohodlia.
View as Grid List

104 Produkty

Page
na stránku
 1. -12%
  Dámske bežecké topánky Scarpa Ribelle Run - aqua/black

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Topánky prístupové dámske Scarpa Spirit Evo - blue

  Zoznam prianí

 3. -32%
  Skialpinistické topánky Scarpa 4-Quatro SL - black/lagoon

  Zoznam prianí

 4. -37%
  Turistické topánky dámske Scarpa Rush - aqua

  Zoznam prianí

 5. -33%
  Turistické topánky dámske Scarpa Rush GTX - blue/fuxia

  Zoznam prianí

 6. -32%
  Horolezecké topánky dámske Scarpa Triolet GTX - green blue

  Zoznam prianí

 7. -31%
  Turistické topánky dámske Scarpa Rush - black/cherry

  Zoznam prianí

View as Grid List

104 Produkty

Page
na stránku
Vymazať

Scarpa - dámska obuv pre milovníčky horských výziev

Značka je neoddeliteľne spojená s aktivitami v horách. Precízne spracované Vysokohorská obuv značky Scarpa, robustné trekingové modely alebo ultraľahké horolezecké topánky vás dostanú na ďalší vrchol. Všetky tieto topánky sú k dispozícii aj vo verziách určených špeciálne pre ženy. Dámske topánky Scarpa sa líšia nielen farbami, ale predovšetkým svojím strihom pre dámske nohy. Ideálny tvar zaručuje vysokú úroveň pohodlia aj počas najdlhších expedícií a výprav. V kombinácii s kvalitnými damskými trekingovými ponožkami umožní obuv tejto značky prekonávať mnohakilometrové trasy na horských chodníkoch aj zdolávať najvyššie vrcholy.

Diferencovaná dámska obuv Scarpa

Sortiment talianskej značky zahŕňa všetky typy obuvi, takže každá milovníčka hôr si môže nájsť model, ktorý plne vyhovuje jej potrebám. Pre najskúsenejšie milovníčky hôr pripravili dizajnéri pokročilé vysokohorské topánky. Ide o najzložitejšie konštrukcie, ktoré sa musia vyznačovať maximálnou spoľahlivosťou. Veď práve na ne sa musíme spoľahnúť v tých najnepriaznivejších poveternostných podmienkach. Topánky tohto typu výborne chránia nohy pred chladom a snehom. Musia byť tiež odolné, aby vydržali častý kontakt s kameňmi a ľadom. Dámske trekingové topánky Scarpa sú naopak topánky, ktoré uprednostňujú pohodlie a podporu nohy počas dlhých prechádzok. Tieto topánky, ktoré majú zvyčajne vyšší zvršok, musia poskytovať pohodlie na viackilometrových trasách. Veď v týchto topánkach často strávime celý deň a namáhavo zdolávame po sebe idúce úseky trasy. Použitie klasických materiálov, ako je prírodná koža, zaručuje ich vysokú odolnosť a umožňuje zachovať vysokú priedušnosť celej konštrukcie. Dámska obuv Scarpa je tiež obľúbenou "prístupovou obuvou". Pôvodne to bola obuv pre horolezcov, ale dnes ich používa každý, kto hľadá ľahkú obuv, ktorá sa dobre osvedčí v náročnom horskom teréne. Najpokročilejšie konštrukcie sú ideálne do skalnatého terénu a umožňujú zvládnuť náročné úseky trás aj s lezeckými prvkami. Na druhej strane sa na každodenné používanie často volia aj najľahšie ženské prístupové topánky, ktoré poskytujú ľahkosť a pohodlie.

Dámska obuv Scarpa - obchod 8a.sk ponúka širokú škálu modelov

V našej ponuke nájdete väčšinu dámskych modelov značky Scarpa. Ponúkame vynikajúcu obuv pre začiatočníkov aj skúsené milovníčky hôr. Dámska obuv Scarpa sa vyznačuje nielen kvalitnými materiálmi a skvelými konštrukčnými riešeniami. Predovšetkým je to dokonalý taliansky dizajn, vďaka ktorému si tieto topánky zamilujete na prvý pohľad. Vybrané modely sú k dispozícii v mnohých farebných prevedeniach, takže každá nositeľka bude môcť dokonale zladiť svoj vzhľad so zvyškom svojho šatníka.