top

Salewa Topánky prístupové

Topánky Salewa sú optimálnou voľbou na náročné horské trasy. Sú ideálne na kamenisté chodníky a ponúkajú dokonalé prispôsobenie sa nohe, vysokú priľnavosť a presnosť pri každom kroku.
View as Grid List

28 Produkty

na stránku
  1. -13%
    Topánky prístupové Salewa Wildfire 2 - black/black

    Zoznam prianí

  2. -10%
    Dámske topánky Salewa Wildfire Edge - malta/vivacious

    Zoznam prianí

View as Grid List

28 Produkty

na stránku
Vymazať

Prístupová obuv Salewa - ideálna na horské chodníky

Priestupová obuv vznikla pre horolezcov, ktorí sa potrebovali nejakým spôsobom dostať pod ťažko prístupné steny. V súčasnosti sa však tento typ obuvi vyvinul a prispôsobil potrebám skúsených turistov, ktorí sa často pohybujú po technicky veľmi náročných trasách, kde potrebujú obuv, ktorá poskytuje presnosť. Presne taká je prístupová obuv Salewa, ktorú si vyberajú horolezci aj turisti. Vďaka vysokej kvalite a množstvu špičkových technologických riešení je obuv značky Salewa trendsetterom na trhu a vždy na čele svetového diania. Pre nadšencov via ferraty je obľúbenou voľbou aj približovacia obuv. To všetko vďaka niekoľkým charakteristickým vlastnostiam. Po prvé, približovacia obuv má podrážky z extrémne priľnavej gumy. Behúň bol vytvarovaný tak, aby poskytoval dobrú oporu aj na tých najmenších schodoch. Po druhé, obuv je dokonale chránená proti ľahkému poškodeniu, aj keď sa často dostáva do kontaktu s ostrými kameňmi. Po tretie, dokonale priliehajú k nohe, čo sa prejavuje v dokonalej kontrole každého kroku.

Moderná prístupová obuv Salewa

Boty Salewa nie sú len o modernom vzhľade, ale predovšetkým o inovatívnych dizajnoch a technológiách, ktoré sa za nimi skrývajú. Niekoľko z nich sa nachádza v hornej časti. Vybrané modely majú dodatočné vystuženie na vonkajšej strane v podobe riešenia Exa Shell. Ide o špeciálny sieťovinový materiál trvalo pripevnený k vonkajšej vrstve zvršku. Chráni pred ľahkým poškodením a zároveň rovnomerne rozkladá všetky sily pôsobiace na zvršok. Systém 3F je tiež dobre známym riešením. Ide o špeciálny systém v podobe kábla alebo remienka, ktorý umožňuje presné pritiahnutie päty k zadnej časti topánky pomocou pevného šnurovania. To poskytuje výnimočnú stabilitu a zaručuje, že sa päta nezodvihne ani na najťažších úsekoch trasy. Šnúrky, ktoré sa tiahnu takmer až po špičku, sa už stali štandardom, poskytujú dokonalé prispôsobenie celej topánky nohe a umožňujú maximálnu citlivosť každého kroku.

Prístupovú obuv Salewa si môžete kúpiť na 8a.sk

V našom internetovom obchode si môžete kúpiť všetky prístupové topánky Salewa. Najobľúbenejšie modely, ako sú Wildfire alebo MTN Trainer, ponúkame v pánskej a dámskej verzii. Okrem toho si každý používateľ môže vybrať verziu s membránou GORE-TEX® alebo bez nej. Tá zaručuje vynikajúcu ochranu proti vode, takže je ideálna na daždivé dni, ako aj na prechodné ročné obdobia. Tá ponúka zvýšenú priedušnosť počas najhorúcejších letných dní. Okrem toho je pre model Mountain Trainer k dispozícii špeciálna verzia Leather, v ktorej je väčšina prvkov vrátane podšívky vyrobená z prírodnej kože. To je poklona milovníkom tradičných riešení.