top

Royal Robbins

Spoločnosť Royal Robbins vyrába vysokokvalitné outdoorové oblečenie. Značka pochádza z USA a prikladá veľký význam starostlivosti o životné prostredie. Ponúkame bundy, mikiny, tričká alebo nohavice Royal Robbins z ekologických materiálov, ktoré sú ideálne na víkendové výlety aj dlhšie trekingové expedície.
Filter (2)
Filtre
Now Shopping by
  1. Veľkosť odevu
    M
  2. Action6
    RELAX
View as Grid List

50 Produkty

  1. -6%
    RoyalRobbinsSalatheSunHoodieLS_mahoganysolarpt840265894132a.webp
    Dámska mikina s kapucňou Royal Robbins Salathe Sun Hoodie L/S - mahogany solar...
    vrátane DPH 111,99 €
    89,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 119,99 € (-25%)
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-6%)
    EXTRA 20% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  2. -6%
    RoyalRobbinsSalatheSunHoodieLS_skywaysolarpt840265894286a.webp
    Dámska mikina s kapucňou Royal Robbins Salathe Sun Hoodie L/S - skyway solar p...
    vrátane DPH 111,99 €
    89,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 119,99 € (-25%)
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-6%)
    EXTRA 20% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  3. -6%
    RoyalRobbinsSalatheSunHoodieLSorionbluesolarpt840265889114a.webp
    Mikina s kapucňou Royal Robbins Salathe Sun Hoodie L/S - orion blue solar pt
    vrátane DPH 111,99 €
    89,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 119,99 € (-25%)
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-6%)
    EXTRA 20% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  4. -5%
    RoyalRobbinsFeatherweightTeechalkmarigoldpt840265891261a.webp
    Dámske tričko Royal Robbins Featherweight Tee - chalk marigold pt
    vrátane DPH 56,99 €
    45,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 45,59 €
    Cena odporúčaná výrobcom 59,99 € (-5%)
    EXTRA 20% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  5. -10%
    RoyalRobbinsVacationerBoxyTeeskywaystr840265895351a.webp
    Dámske tričko Royal Robbins Vacationer Boxy Tee - skyway str
    vrátane DPH 57,99 €
    46,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 46,39 €
    Cena odporúčaná výrobcom 64,99 € (-10%)
    EXTRA 20% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  6. -13%
    RoyalRobbinsExpeditionIIILS_sandstone840265873298a.webp
    Košeľa proti komárom Royal Robbins Expedition III L/S - sandstone
    vrátane DPH 94,99 €
    85,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 83,69 € (+3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-13%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  7. -15%
    RoyalRobbinsDesertPuckerSS_sageleaf840265875377a.webp
    Dámska košeľa Royal Robbins Desert Pucker S/S - sage leaf
    vrátane DPH 58,99 €
    56,04 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 53,19 € (+6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 69,99 € (-15%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  8. -8%
    RoyalRobbinsLiebackOrganicCottonFlannelLS_dustyolivedipseapld_278.webp
    Košeľa Royal Robbins Lieback Organic Cotton Flannel LS - dusty olive dipsea pl...
    vrátane DPH 91,99 €
    87,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 99,99 € (-12%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-8%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  9. -24%
    RoyalRobbinsVistaFlannelShacket_chalkantelopepld840265882757a.webp
    Dámska košeľa Royal Robbins Vista Flannel Shacket - chalk antelope pld
    vrátane DPH 105,99 €
    100,69 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 139,99 € (-28%)
    Cena odporúčaná výrobcom 139,99 € (-24%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  10. -19%
    RoyalRobbinsCloudsRestHempLS_chalkpacificcreststr840265882887a.webp
    Dámska košeľa Royal Robbins Clouds Rest Hemp LS - chalk pacific crest str
    vrátane DPH 112,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 106,87 € (+6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 139,99 € (-19%)
  11. RoyalRobbinsExpeditionIIILSskywaymeadowpt840265893319a.webp
    Košeľa proti komárom dámska Royal Robbins Expedition III L/S - skyway meadow...
    vrátane DPH 99,99 €
    94,99 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 94,99 €
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  12. -14%
    RoyalRobbinsLiebackOvershirt_deepbluedipseapld840265883754a.webp
    Dámska košeľa Royal Robbins Lieback Overshirt - deep blue dipsea pld
    vrátane DPH 85,99 €
    77,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 81,69 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-14%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  13. -17%
    Kraťasy dámske Royal Robbins Hempline Capri - blended undyed
    Kraťasy dámske Royal Robbins Hempline Capri - blended undyed
    vrátane DPH 82,99 €
    78,84 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 73,79 € (+7%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-17%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  14. -16%
    RoyalRobbinsConvoyUtilityShort_deser794691134396a.webp
    Kraťasy Royal Robbins Convoy Utility Short - desert
    vrátane DPH 74,99 €
    71,24 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 71,24 €
    Cena odporúčaná výrobcom 89,99 € (-16%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  15. -18%
    RoyalRobbinsSpotlessEvolutionShort_jetblac840265871416a.webp
    Turistické kraťasy dámske Royal Robbins Spotless Evolution Short - jet black
    vrátane DPH 64,99 €
    61,74 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 49,99 € (+24%)
    Cena odporúčaná výrobcom 79,99 € (-18%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  16. -21%
    Kraťasy Royal Robbins Merced Short - bistre
    Kraťasy Royal Robbins Merced Short - bistre
    vrátane DPH 85,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 81,69 € (+6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-21%)
  17. -31%
    RoyalRobbinsHemplineShort_blendedundye840265874196c.webp
    Turistické kraťasy dámske Royal Robbins Hempline Short - blended undyed
    vrátane DPH 61,99 €
    58,89 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 58,89 €
    Cena odporúčaná výrobcom 89,99 € (-31%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  18. -10%
    RoyalRobbinsHempAdventureShortpecan840265894750a.webp
    Kraťasy dámske Royal Robbins Hemp Adventure Short - pecan
    vrátane DPH 98,99 €
    94,04 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 94,04 €
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-10%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  19. -18%
    RoyalRobbinsDiscoveryIIISkort_deepblu794691253493a.webp
    Turistická sukňa Royal Robbins Discovery III Skort - deep blue
    vrátane DPH 64,99 €
    61,74 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 79,99 € (-22%)
    Cena odporúčaná výrobcom 79,99 € (-18%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  20. -13%
    RoyalRobbinsSpotlessTravelerDressSS_nav_840265860526a.webp
    Turistické šaty Royal Robbins Spotless Traveler Dress SS - navy
    vrátane DPH 94,99 €
    90,24 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 91,19 € (-1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-13%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  21. -20%
    RoyalRobbinsDiscoveryIIISkort_sagelea840265870488a.webp
    Turistická sukňa Royal Robbins Discovery III Skort - sage leaf
    vrátane DPH 63,99 €
    57,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 79,99 € (-28%)
    Cena odporúčaná výrobcom 79,99 € (-20%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  22. -29%
    RoyalRobbinsAlpineMTNProPant_asphal794691990978a.webp
    Dámske nohavice Royal Robbins Alpine MTN Pro Pant - asphalt
    vrátane DPH 84,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 80,74 € (+6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-29%)
  23. -6%
    RoyalRobbinsSpotlessEvolutionPant_everglad840265868980a.webp
    Dámske nohavice Royal Robbins Spotless Evolution Pant - everglade
    vrátane DPH 93,99 €
    89,29 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 99,99 € (-10%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-6%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  24. RoyalRobbinsCruxAnklePantoyster840265895672a.webp
    Dámske nohavice Royal Robbins Crux Ankle Pant - oyster
    vrátane DPH 129,99 €
    97,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 129,99 € (-25%)
    EXTRA 25% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  25. -10%
    RoyalRobbinsWilderPantmahogany840265887073a.webp
    Dámske nohavice Royal Robbins Wilder Pant - mahogany
    vrátane DPH 115,99 €
    98,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 98,59 €
    Cena odporúčaná výrobcom 129,99 € (-10%)
    EXTRA 15% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  26. -29%
    RoyalRobbinsWilderPant_deepblue_840265876374a.webp
    Turistické nohavice dámske Royal Robbins Wilder Pant - deep blue
    vrátane DPH 91,99 €
    87,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 87,39 €
    Cena odporúčaná výrobcom 129,99 € (-29%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  27. -12%
    RoyalRobbinsLiebackOrganicCottonFlannelLS_navydipseapld_285.webp
    Košeľa Royal Robbins Lieback Organic Cotton Flannel LS - navy dipsea pld
    vrátane DPH 87,99 €
    83,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 99,99 € (-16%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-12%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  28. -11%
    RoyalRobbinsWilderPant_khak840265876602a.webp
    Turistické nohavice Royal Robbins Wilder Pant - khaki
    vrátane DPH 114,99 €
    109,24 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 112,09 € (-2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 129,99 € (-11%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  29. -3%
    RoyalRobbinsFeatherweightTee_sageleafhtrsunburstpt840265891469a.webp
    Dámske tričko Royal Robbins Featherweight Tee - sage leaf htr sunburst pt
    vrátane DPH 57,99 €
    46,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 46,39 €
    Cena odporúčaná výrobcom 59,99 € (-3%)
    EXTRA 20% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  30. -21%
    RoyalRobbinsPalisadesJacket_naval840265884607a.webp
    Flísová mikina dámska Royal Robbins Palisades Jacket - naval
    vrátane DPH 93,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 89,29 € (+6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-21%)
  31. -26%
    RoyalRobbinsSpotlessEvolutionJogger_everglade_840265800645_184.webp
    Dámske nohavice Royal Robbins Spotless Evolution Jogger - everglade
    vrátane DPH 73,99 €
    70,29 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 99,99 € (-29%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-26%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  32. -25%
    RoyalRobbinsWilderZip_OffPant_charcoal_840265872697a.webp
    Turistické nohavice Royal Robbins Wilder Zip-Off Pant - charcoal
    vrátane DPH 111,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 103,54 € (+9%)
    Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-25%)
  33. -7%
    RoyalRobbinsWilderSkort_ltkhaki840265893609a.webp
    Turistická sukňa Royal Robbins Wilder Skort - lt khaki
    vrátane DPH 92,99 €
    74,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 99,99 € (-25%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-7%)
    EXTRA 20% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  34. -5%
    RoyalRobbinsWilderSkort_deepblue840265893708a.webp
    Turistická sukňa Royal Robbins Wilder Skort - deep blue
    vrátane DPH 94,99 €
    75,99 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 99,99 € (-24%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-5%)
    EXTRA 20% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  35. -15%
    RoyalRobbinsLiebackOvershirt_chalkdipseapld840265883709a.webp
    Dámska košeľa Royal Robbins Lieback Overshirt - chalk dipsea pld
    vrátane DPH 84,99 €
    76,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 76,49 €
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-15%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  36. -5%
    RoyalRobbinsSalatheSunHoodieLS_soapstonesolarpt840265889060a.webp
    Mikina s kapucňou Royal Robbins Salathe Sun Hoodie L/S - soapstone solar pt
    vrátane DPH 113,99 €
    91,19 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 119,99 € (-24%)
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-5%)
    EXTRA 20% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  37. -18%
    Dámska košeľa Royal Robbins Oasis Tunic II 3/4 Sleeve - undyed
    Dámska košeľa Royal Robbins Oasis Tunic II 3/4 Sleeve - undyed
    vrátane DPH 89,99 €
    80,99 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 80,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-18%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  38. -13%
    RoyalRobbinsCaminoPuckerSSmahoganybotanistpt840265888162a.webp
    Turistická košeľa Royal Robbins Camino Pucker S/S - mahogany botanist pt
    vrátane DPH 77,99 €
    70,19 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 66,39 € (+6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 89,99 € (-13%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  39. -8%
    RoyalRobbinsCaminoPuckerSSpecandragonflypt840265888360a.webp
    Turistická košeľa Royal Robbins Camino Pucker S/S - pecan dragonfly pt
    vrátane DPH 81,99 €
    73,79 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 67,19 € (+10%)
    Cena odporúčaná výrobcom 89,99 € (-8%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  40. -11%
    RoyalRobbinsSalatheSunShirtSSorionbluesolarpt840265888810a.webp
    Košeľa Royal Robbins Salathe Sun Shirt S/S - orion blue solar pt
    vrátane DPH 88,99 €
    80,09 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 75,19 € (+7%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-11%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  41. -9%
    RoyalRobbinsSalatheSunShirtLSolivesolarpt840265888957a.webp
    Košeľa Royal Robbins Salathe Sun Shirt L/S - olive solar pt
    vrátane DPH 99,99 €
    89,99 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 87,99 € (+3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-9%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  42. -17%
    RoyalRobbinsHemplineSpacedSSelm840265889749a.webp
    Košeľa Royal Robbins Hempline Spaced SS - elm
    vrátane DPH 73,99 €
    66,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 66,59 €
    Cena odporúčaná výrobcom 89,99 € (-17%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  43. -17%
    qweRoyalRobbinsHemplineSpacedSSflint840265889787a.webp
    Košeľa Royal Robbins Hempline Spaced SS - flint
    vrátane DPH 73,99 €
    66,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 66,59 €
    Cena odporúčaná výrobcom 89,99 € (-17%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  44. -13%
    RoyalRobbinsSpotlessEvolutionMeadowSSsageleafbriarpt840265892510a.webp
    Dámska košeľa Royal Robbins Spotless Evolution Meadow SS - sage leaf briar pt
    vrátane DPH 77,99 €
    70,19 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 66,39 € (+6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 89,99 € (-13%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  45. -3%
    RoyalRobbinsExpeditionIIILSfiddlehead840265893210a.webp
    Košeľa proti komárom dámska Royal Robbins Expedition III L/S - fiddlehead
    vrátane DPH 96,99 €
    82,44 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 74,99 € (+10%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-3%)
    EXTRA 15% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  46. -16%
    RoyalRobbinsHempAdventureShortorionblue840265890035a.webp
    Kraťasy Royal Robbins Hemp Adventure Short - orion blue
    vrátane DPH 91,99 €
    87,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 84,14 € (+4%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-16%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  47. -11%
    RoyalRobbinsSpotlessTravelerTankDresssageleafbriarpt840265892718a.webp
    Turistické šaty Royal Robbins Spotless Traveler Tank Dress - sage leaf briar p...
    vrátane DPH 88,99 €
    75,64 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 99,99 € (-24%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-11%)
    EXTRA 15% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  48. -9%
    RoyalRobbinsSpotlessTravelerDressSSdeepbluebriarpt840265892848a.webp
    Turistické šaty Royal Robbins Spotless Traveler Dress SS - deep blue briar pt
    vrátane DPH 99,99 €
    84,99 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 80,74 € (+6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-9%)
    EXTRA 15% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  49. -27%
    RoyalRobbinsSpotlessEvolutionPant_nav_840265827246a.webp
    Dámske nohavice Royal Robbins Spotless Evolution Pant - navy
    vrátane DPH 72,99 €
    69,34 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 72,19 € (-3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-27%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  50. -10%
    RoyalRobbinsExpeditionIIILS_whit840265873243a.webp
    Košeľa proti komárom Royal Robbins Expedition III L/S - white
    vrátane DPH 98,99 €
    89,09 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 109,99 € (-19%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-10%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
na stránku
View as Grid List

50 Produkty

Vymazať

História značky Royal Robbins

Všetko sa začalo v 60. rokoch 20. storočia na západnom pobreží USA. V tomto období sa Royal Robbins a jeho manželka stali jednými z najznámejších a najvplyvnejších horolezcov. Pri lezení v pohorí Sierra Nevada propagovali úplne nový a čistý spôsob lezenia. Dbali najmä na to, aby nepoškodili skaly, a vylúčili používanie hákov. Chceli totiž znížiť negatívny vplyv na životné prostredie na minimum. Ukázalo sa, že ich prístup dal vzniknúť úplne novej etike lezenia, ktorá úplne zmenila lezecké prostredie. Liz a Royal Robbinsovci zvolili podobný prístup aj v prípade značky oblečenia, ktorú založili. Jednou z hlavných zásad spoločnosti sa stalo čo najviac znížiť negatívny vplyv na prírodu. Okrem toho bola spoločnosť riadená tak, aby sa každý jej zamestnanec cítil skvele v tom, čo robí. Zďaleka to nebola korporácia a rozhodne mala bližšie k skupine priateľov, ktorí spoločne vytvárajú jedinečné oblečenie pre všetkých nadšencov outdooru, hôr a lezenia.

Dnes sa značka Royal Robbins vždy riadi etikou, ktorú zakorenili Liz a Royal. Opatrenia sa prijímajú na troch úrovniach. V prvom rade ide o použité materiály. Po druhé, zameriavajú sa na etickú výrobu. Po tretie, zahŕňajú starostlivý výber dodávateľov, ktorí zdieľajú podobné zásady. Jedným z hlavných cieľov značky je znížiť uhlíkovú stopu výroby odevov. Tomu sú podriadené všetky fázy tvorby odevov, od výroby materiálov cez šitie až po prepravu hotových výrobkov. Komplexné opatrenia umožňujú skutočne znížiť uhlíkovú stopu každého jedného kusu oblečenia.

Výrobky značky Royal Robbins si môžete zakúpiť na stránke 8a.sk

Poskytujeme široký výber produktov americkej značky. Ide o kvalitné outdoorové oblečenie pre všetkých milovníkov hôr a divočiny. Rafinované bundy, trekingové košele, tričká alebo nohavice poskytujú maximálne pohodlie počas výletov a turistických ciest, ako aj počas každodenného používania. Každý model spája vysokú odolnosť, funkčnosť a jedinečný štýl. Oblečenie značky Royal Robbins je ideálne pre outdoorových nadšencov, ktorí hľadajú oblečenie najvyššej kvality. Dámske a pánske kolekcie ponúkajú širokú škálu modelov pre všetky ročné obdobia. Ak si chcete zabezpečiť pohodlie na trase aj pri každodenných povinnostiach, oblečenie tejto značky s americkými koreňmi bude výbornou voľbou.