top

Oofos

Oofos je obuv navrhnutá špeciálne pre športovcov a všetkých aktívnych ľudí, ktorí hľadajú maximálne pohodlie pre svoje nohy po cvičení. Žabky a šľapky Oofos ponúkajú ľahkosť, veľmi vysoké odpruženie a optimálnu podporu pre unavené nohy.
View as Grid List

3 Produkty

 1. Šľapky Oofos Ooahh Sport - tactical green

  Zoznam prianí

 2. Žabky Oofos Ooriginal Sport - graphite

  Zoznam prianí

 3. Šľapky Oofos Ooahh Sport - black
  Šľapky Oofos Ooahh Sport - black
  vrátane DPH 67,99 €

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

3 Produkty

Vymazať

Oofos je maximálny komfort!

Boty Oofos vznikli ako spoločný projekt veteránov popredných značiek športovej obuvi. Od začiatku bolo cieľom vytvoriť obuv, ktorá by urýchlila regeneráciu a zároveň poskytla vysokú úroveň pohodlia po intenzívnom cvičení. Obuv mala znížiť svalové napätie a tlak na chodidlá. Topánky Oofos spĺňajú tieto požiadavky vďaka použitiu revolučného materiálu. Ide o špeciálnu penu Oofoam™, ktorá dokáže absorbovať až o 37 % viac energie nárazu ako bežné riešenia. Vďaka tomu je oveľa jednoduchšie zotaviť sa z intenzívneho cvičenia bez toho, aby ste museli príliš spomaliť. Táto obuv je ideálna po súťažiach, náročnom tréningu, ale aj počas bežného dňa plného povinností. Všade tam, kde potrebujete optimálnu oporu chodidla, vynikajúce odpruženie a celkové pohodlie, je obuv Oofos ideálna. Aké sú výhody všetkých topánok tejto značky? Po prvé, vďaka vhodnému profilovaniu poskytujú vynikajúcu podporu klenby po celej dĺžke chodidla. To znamená, že zaťaženie sa môže rozložiť rovnomernejšie. Po druhé, táto obuv v mnohých prípadoch znižuje bolesť a nepohodlie v kolenách a chrbte. Po tretie, špeciálny dizajn ovplyvňuje prirodzenejší pohyb pri chôdzi. Po štvrté, obuv tejto značky výrazne znižuje zaťaženie kľúčových kĺbov.

Diferencovaná obuv Oofos v obchode 8a.sk

Poskytujeme široký výber obuvi značky Oofos na každú príležitosť. Medzi dostupnými modelmi prevládajú žabky a šľapky, ktoré sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania. Sú ideálnou voľbou po dni strávenom v tesných lezeckých topánkach, ťažkých lezeckých topánkach alebo po mnohých kilometroch náročných trás zdolaných v trailových topánkach. Ľahké a pohodlné žabky alebo šľapky poskytnú vašim nohám poriadny odpočinok a rýchlu regeneráciu. Podrážka z hrubej peny ponúka výrazne lepšiu úroveň tlmenia ako väčšina konkurenčných modelov. Topánky Oofos sú dokonalým doplnkom do výbavy obuvi každého aktívneho človeka. Aby ste sa presvedčili o ich pohodlnosti, stačí si ich obliecť raz!"