top

Only Hot

Iba Hot sú účinné ohrievače rúk a nôh, ktoré skvele fungujú v mrazivých podmienkach. Chemické ohrievače tejto značky sa ľahko používajú a sú bezpečné, takže sú vhodné na mnohé aplikácie.
View as Grid List

2 Produkty

 1. -26%
  Ohrievač Only Hot Foot Warmer
  Ohrievač Only Hot Foot Warmer
  vrátane DPH 3,69 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 3,39 € (+9%)
  Cena odporúčaná výrobcom 4,99 € (-26%)

  Zoznam prianí

 2. -48%
  Ohrievač Only Hot Hand Warmer
  Ohrievač Only Hot Hand Warmer
  vrátane DPH 1,55 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 2,19 € (-29%)
  Cena odporúčaná výrobcom 2,99 € (-48%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

2 Produkty

Vymazať

V boji s chladom vám pomôžu len teplé ohrievače

Počas zimných horských aktivít má mnoho ľudí problémy s rýchlo mrznúcimi nohami a rukami. Okrem vhodne zvoleného oblečenia a topánok môžu byť veľkou pomocou aj chemické ohrievače Only Hot, ktoré poskytujú dodatočný zdroj tepla počas silných mrazov. Sú ideálne pre turistov, lyžiarov, horolezcov alebo cyklistov, ktorí počas svojich aktivít potrebujú malú tepelnú podporu. Ohrievače rúk a nôh vložené do topánok alebo rukavíc vám umožnia pokračovať v ceste v pohodlí a znížia riziko rýchleho podchladenia alebo dokonca omrzlín. Mimoriadne ľahko sa používajú a sú ideálne pre turistov, ktorí navštevujú hory len príležitostne, ako aj pre tých, ktorí trávia väčšinu času na chodníkoch.

Ako sa vyrábajú ohrievače rúk a nôh Only Hot?

Výrobca vynakladá maximálne úsilie na to, aby jeho chemické ohrievače spĺňali prísne bezpečnostné požiadavky na ich používanie a boli bezpečné pre životné prostredie. Chemické zloženie ohrievačov je založené na netoxických zlúčeninách, ktoré sa aktivujú pri kontakte so vzduchom. Preto je ich používanie také jednoduché. Stačí otvoriť vzduchotesný obal a vystaviť ohrievač vzduchu. Po niekoľkých minútach bude celá vec už teplá a pripravená na použitie s topánkami alebo rukavicami. Ďalšou výhodou ohrievačov je, že nevydávajú žiadny zápach. Okrem toho sa v nich nepoužívajú žiadne toxické ani ekologicky škodlivé látky, takže po použití ich možno vyhodiť do bežného odpadu. Ohrievače rúk a nôh Only Hot sú mimoriadne praktické, takže na ne budete mať v batohu vždy miesto. Keď teplota výrazne klesne a vám bude jednoducho zima, na pomoc prídu spoľahlivé chemické ohrievače.

Diferencované iba ohrievače - obchod 8a.sk ponúka kompletný sortiment

Rôznorodé ohrievače značky Only Hot dostupné online vám umožnia dokonale si vybrať ten správny model pre vaše potreby. Ohrievače rúk sú jednou z najobľúbenejších možností. Mrznúce ruky sú častým problémom milovníkov lyžovania a trekingu v zimných podmienkach. Ľahké ohrievače vložené do rukavíc sú skvelým riešením tohto problému. Prsty v topánkach často mrznú. Hlavne s ohľadom na týchto používateľov boli vyvinuté ohrievače prstov, ako aj ohrievače celých nôh, ktoré im pomáhajú prežiť chladné počasie.