top

Lizard

Lizard je skúsený výrobca turistickej obuvi z Talianska. Významnú časť kolekcie tvoria odolné sandále, ktoré sú ideálne na dlhšie túry. Sandále z jašterice - obchod 8a.sk ponúka široký výber modelov.
View as Grid List

5 Produkty

 1. -29%
  Sandále Lizard Sandal Trek - stellar blue/midnight blue
  Sandále Lizard Sandal Trek - stellar blue/midnight blue
  vrátane DPH 61,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 55,49 € (+12%)
  Cena odporúčaná výrobcom 87,99 € (-29%)

  Zoznam prianí

 2. -32%
  Turistické sandále Lizard Hike - smoked green/olive green
  Turistické sandále Lizard Hike - smoked green/olive green
  vrátane DPH 61,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 54,49 € (+14%)
  Cena odporúčaná výrobcom 91,99 € (-32%)

  Zoznam prianí

 3. -33%
  Turistické sandále Lizard Hike - midnight blue/atlantic blue
  Turistické sandále Lizard Hike - midnight blue/atlantic blue
  vrátane DPH 61,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 56,49 € (+9%)
  Cena odporúčaná výrobcom 91,99 € (-33%)

  Zoznam prianí

 4. -30%
  Turistické sandále Lizard Trail - midnight blue/atlantick blue
  Turistické sandále Lizard Trail - midnight blue/atlantick blue
  vrátane DPH 50,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 45,49 € (+11%)
  Cena odporúčaná výrobcom 72,99 € (-30%)

  Zoznam prianí

 5. -28%
  Turistické sandále Lizard Trail - plain dark grey
  Turistické sandále Lizard Trail - plain dark grey
  vrátane DPH 51,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 46,49 € (+12%)
  Cena odporúčaná výrobcom 72,99 € (-28%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

5 Produkty

Vymazať

Turistická obuv značky Lizard na leto

Sandále tejto talianskej značky dobre poznajú milovníci letnej turistiky po chodníkoch, ako aj mnohých iných outdoorových aktivít. Klasická letná obuv v podobe sandálov ponúka jedinečné vetranie nôh a pohodlie pri vysokých teplotách, najmä ak je dokonale pripravená. Presne také sú sandále Lizard. Značku založil v roku 1992 Luca Pedrotti. Vysoká kvalita obuvi, ktorú vyrába, ako aj jej odolnosť spôsobili, že si rýchlo získala popularitu medzi všetkými dobrodruhmi. Tieto ľahké, ale spoľahlivé sandále sú ideálnou voľbou na akýkoľvek výlet v horúcom počasí. Sú skvelé na prekonávanie chodníkov a ciest, pri kempovaní, ale aj na každodenné použitie, keď je teplota v meste príliš vysoká na klasické poltopánky. Vysoká popularita značky Lizard je spôsobená predovšetkým jej spoľahlivosťou. Siahnutie len po tých najkvalitnejších materiáloch a precíznom spracovaní sa prejavuje vysokou odolnosťou. Výberom sandálov od tohto výrobcu si vyberáte pohodlnú obuv, ktorá vám bude slúžiť dlhé roky.

Jednoduchosť a dokonalé spracovanie - to sú sandále Lizard

Pri letnej obuvi je zbytočné konštrukciu príliš komplikovať. To však neznamená, že letná obuv sa vyrába ľahšie. Každý komponent musí byť predsa správne navrhnutý, aby optimálne fungoval a zároveň mal odolnosť, ktorá zaručí používanie sandálu počas mnohých stoviek kilometrov. Značka Lizard si to dobre uvedomuje a vo svojich sandáloch používa klasické, ale dokonalé riešenia. Konštrukcia väčšiny modelov je založená na tradičných polyesterových popruhoch. Tie poskytujú veľmi vysokú odolnosť a dokonale držia nohu na svojom mieste. Polyester tiež znamená, že sandále oveľa rýchlejšie vyschnú, ak náhodou zmoknú. Okrem toho sú polyesterové popruhy príjemné na pokožku a minimalizujú riziko odierania alebo podráždenia. Mimoriadne dôležitým prvkom sandálov Lizard je charakteristické profilovanie stielky. Poskytuje pohodlie a ergonómiu a optimálne podopiera chodidlo po celej jeho dĺžke. Preto sandále tejto značky ponúkajú takú vysokú úroveň pohodlia pri ďalšom kroku.

Medzi vyrábanými sandálmi Lizard je veľa modelov vhodných na použitie vo vode. Sandále do vody sú obľúbenou voľbou pre milovníkov voľného času pri vode. Vďaka tomu rýchlo vyschnú, aj keď sú mokré. Vodné sandále zaručujú aj použitie vhodných materiálov a lepidiel, ktoré si zachovajú všetky svoje vlastnosti aj pri dlhodobom kontakte s vodou. Nadšenci turistiky a trekingu si zasa radi vyberú sandále Lizard s koženou podšívkou. Použitie prírodnej kože zvyšuje pohodlie pri chôdzi v sandáloch na dlhé kilometre. Je tiež ideálna pre každého, kto používa sandále každý deň v meste. Kožená povrchová úprava nielen skvele vyzerá, ale zaručuje aj jedinečné pohodlie. Veľmi dôležitým prvkom sandálov je aj podrážka. Je zodpovedný za vysokú trakciu. Väčšina modelov Lizard je vybavená všestranným dezénom, ktorý dobre funguje na rôznych povrchoch.

Široká ponuka sandálov vám umožní vybrať si dokonalú obuv

V ponuke sandálov značky Lizard je niekoľko modelov optimálne prispôsobených potrebám používateľov. Mimoriadne všestranné sú už ikonické modely Hike a Super Hike, ktoré sa hodia na väčšinu letných výletov. Sú optimálnou voľbou na turistiku po chodníkoch aj na dovolenku v kempe, ale s radosťou ich využijete aj na dennej báze. V obchode 8a.sk sa snažíme poskytovať čo najširší výber farebných verzií a modelov. Vďaka tomu ponúkame pánske aj dámske sandále, ktoré sa lepšie osvedčia v teréne aj tie, ktoré optimálne fungujú na spevnenom povrchu. Sandále Lizard sú ideálnou voľbou do najvyšších teplôt a poskytujú jedinečnú priedušnosť a ľahkosť pri každom kroku. Ich výroba dodnes prebieha v Dolomitoch na severe Talianska, vďaka čomu sú známe svojou vysokou kvalitou spracovania a spoľahlivosťou, čo sú dve vlastnosti, ktoré tak vysoko oceňujú všetci outdooroví nadšenci.

Lizard - populárne kategórie

Sandals Lizard Pansandaly Lizard Panské turistické sandále Lizard Dámske sandále Lizard Dámske trekové sandále Lizard