top

Lezecké nohavice detské

Horolezecké nohavice pre deti sa budú dobre hodiť do skál aj na panel. Hľadáte robustné lezecké nohavice pre chlapca alebo dievča? Vyberte si z najlepších značiek!
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Detské lezecké nohavice sú z jedinečných materiálov a strihov

Detské nohavice na lezenie sú vyrobené z bavlny, ktorá je po špeciálnom spracovaní mäkká a príjemná na dotyk, čo výrazne zvyšuje komfort používania. Na zvýšenie odolnosti sa často používajú materiálové prísady zo syntetických vlákien, vďaka ktorým celok lepšie odoláva náročným podmienkam v teréne. Všetky prvky, ktoré sa nachádzajú v modeloch pre dospelých, sa používajú aj v detských lezeckých nohaviciach. Lezecké nohavice pre deti sú navrhnuté predovšetkým tak, aby zabezpečili maximálnu voľnosť pohybu, ktorá je kľúčovým aspektom tak na skale, ako aj na paneli alebo bouldri. To je často podporené konštrukčnými prvkami, ako sú profilované kolená a dodatočný látkový klin v rozkroku, ako aj pridaním elastických vlákien na zvýšenie pružnosti materiálu. Celkový strih musí byť anatomický a prispôsobený pohybom počas lezenia.

Detailné v každom detaile - lezecké nohavice pre deti

V prípade dlhých nohavíc je veľmi užitočná možnosť nastavenia spodného okraja nohavíc, aby sa zabránilo vyhrňovaniu nôh pod lezeckými topánkami, čo môže rozptyľovať a narúšať rytmus najmladších používateľov pri lezení nahor. Detské lezecké nohavice z ponuky obchodu 8a.sk sa budú páčiť aj tým najmenším a rýchlo sa stanú obľúbenou súčasťou ich šatníka. Oceníte ich nielen pre ich funkčnosť, ale aj pre ich skvelý vzhľad, pretože nohavice jednoducho vyzerajú skvele. Ich vzhľad je dôležitý aj preto, že vďaka svojej veľkej univerzálnosti sú detské lezecké nohavice vhodné aj na každodenné používanie v meste, takže sú ideálnym spoločníkom na hranie a výlety mimo mesta.