top

La Sportiva

Značka La Sportiva je medzi horolezcami a horolezkyňami dobre známa. Ponúka horolezeckú a horolezeckú obuv, ako aj technické oblečenie na mnohé aktivity. Najnovšie modely La Sportiva nájdete v obchode 8a.sk!
Filter (2)
Filtre
Now Shopping by
  1. Veľkosť topánok
    27
  2. Veľkosť topánok
    40
View as Grid List

91 Produkty

  1. -5%
    Dámske žabky La Sportiva Jandal - hibiscus/malibu blue
    Dámske žabky La Sportiva Jandal - hibiscus/malibu blue
    vrátane DPH 37,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 39,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 39,99 € (-5%)
  2. -6%
    Skialpinistické topánky La Sportiva Solar II - carbon/yellow
    Skialpinistické topánky La Sportiva Solar II - carbon/yellow
    vrátane DPH 511,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 549,99 € (-6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 549,99 € (-6%)
  3. -15%
    LaSportivaCyklonCrossGTX_black_hibiscus_7063.jpg
    Dámske bežecké topánky La Sportiva Cyklon Cross GTX - black/hibiscus
    vrátane DPH 211,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 249,99 € (-15%)
    Cena odporúčaná výrobcom 249,99 € (-15%)
  4. -8%
    Lezečky La Sportiva Tarantulace - black/poppy
    Lezečky La Sportiva Tarantulace - black/poppy
    Od vrátane DPH 86,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 85,49 € (+2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 94,99 € (-8%)
  5. LaSportivaTarantula_maple_spaceblue_785.jpg
    Lezecké topánky La Sportiva Tarantula - maple/space blue
    vrátane DPH 94,99 €
    85,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 94,99 € (-10%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  6. Dámske lezecké topánky La Sportiva Tarantula - red plum/ red
    Dámske lezecké topánky La Sportiva Tarantula - red plum/ red
    vrátane DPH 94,99 €
    85,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 94,99 € (-10%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  7. -8%
    LaSportivaSkwamaLiteblackyellow8058428249596a.webp
    Lezecké topánky La Sportiva Skwama Lite - black/yellow
    vrátane DPH 118,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 129,99 € (-8%)
    Cena odporúčaná výrobcom 129,99 € (-8%)
  8. -8%
    Lezečky La Sportiva Tarantulace - olive/tiger
    Lezečky La Sportiva Tarantulace - olive/tiger
    Od vrátane DPH 86,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 85,99 € (+2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 94,99 € (-8%)
  9. -4%
    Dámske lezecké topánky La Sportiva Tarantula Boulder - carbon/springtime
    Dámske lezecké topánky La Sportiva Tarantula Boulder - carbon/springtime
    vrátane DPH 95,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 96,49 €
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-4%)
  10. -6%
    LaSportivaBushidoIII_evergladezest_8058428056415__a.jpg
    Dámske bežecké topánky La Sportiva Bushido III - everglade/zest
    vrátane DPH 162,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 165,99 € (-1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 174,99 € (-6%)
  11. -8%
    LaSportivaLevantemoonlightcherrytomato8058428057245a.webp
    Dámske bežecké topánky La Sportiva Levante - moonlight/cherry tomato
    vrátane DPH 154,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 155,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 169,99 € (-8%)
  12. -4%
    LaSportivaCyklonstormbluecherrytomato8058428251551a.webp
    Dámske bežecké topánky La Sportiva Cyklon - storm blue/cherry tomato
    vrátane DPH 181,99 €
    172,89 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 189,99 € (-9%)
    Cena odporúčaná výrobcom 189,99 € (-4%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  13. -5%
    Dámske bežecké topánky La Sportiva Mutant - storm blue/cherry tomato
    Dámske bežecké topánky La Sportiva Mutant - storm blue/cherry tomato
    vrátane DPH 159,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 153,89 € (+4%)
    Cena odporúčaná výrobcom 169,99 € (-5%)
  14. -4%
    LaSportivaBushidoIIIGTX_stonebluemoonligh_8058428088577a.webp
    Dámske bežecké topánky La Sportiva Bushido III GTX - stone blue/moonlight
    vrátane DPH 181,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 183,99 € (-1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 189,99 € (-4%)
  15. -3%
    LaSportivaProdigioPro_whitemalibublu8058428150120a.webp
    Dámske bežecké topánky La Sportiva Prodigio Pro - white/malibu blue
    vrátane DPH 193,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 191,99 € (+2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 199,99 € (-3%)
  16. -6%
    LaSportivaJackalIIBoa_nightskyaspen8058428225804a.webp
    Dámske bežecké topánky La Sportiva Jackal II Boa - night sky/aspen
    vrátane DPH 192,49 €
    182,87 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 204,99 € (-10%)
    Cena odporúčaná výrobcom 204,99 € (-6%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  17. -7%
    LaSportivaProdigioMax_hibiscus_malibublueLaSportivaProdigioMax_hibiscus_malibublue805842819759020250728_1297.jpg
    Dámske bežecké topánky La Sportiva Prodigio Max - hibiscus/malibu blue
    vrátane DPH 165,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 164,99 € (+1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 179,99 € (-7%)
  18. -10%
    LaSportivaTarantulace_carbon_limepunch_8020647216321_015.jpg
    Lezecké topánky La Sportiva Tarantulace - carbon/lime punch
    Od vrátane DPH 84,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 86,99 € (-2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 94,99 € (-10%)
  19. -7%
    LaSportivaAragon_jasminegreencla_8058428099696a.webp
    Lezecké topánky La Sportiva Aragon - jasmine green/clay
    vrátane DPH 101,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 109,99 € (-7%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-7%)
  20. Lezecké topánky La Sportiva Tarantula - poppy/black
    Lezecké topánky La Sportiva Tarantula - poppy/black
    vrátane DPH 94,99 €
    85,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 94,99 € (-10%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  21. -4%
    Topánky prístupové dámske La Sportiva Boulder X - slate/red plum
    Topánky prístupové dámske La Sportiva Boulder X - slate/red plum
    vrátane DPH 152,99 €
    137,69 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 145,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 159,99 € (-4%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  22. -5%
    Skialpinistické topánky La Sportiva Vega - black
    Skialpinistické topánky La Sportiva Vega - black
    vrátane DPH 517,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 511,99 € (+2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 549,99 € (-5%)
  23. -10%
    Skialpinistické topánky La Sportiva Vanguard - turtle/yellow
    Skialpinistické topánky La Sportiva Vanguard - turtle/yellow
    vrátane DPH 601,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 601,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 669,99 € (-10%)
  24. -5%
    LaSportivaTX4EvoMidGTXcarbonspringtime8058428212484a.webp
    Topánky prístupové dámske La Sportiva TX4 Evo Mid GTX - carbon/spring
    vrátane DPH 217,99 €
    196,19 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 192,59 € (+2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 229,99 € (-5%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  25. -8%
    LaSportivaTX4EvoGTX_springtime8058428213979a.webp
    Topánky prístupové dámske La Sportiva TX4 Evo GTX - springtime
    vrátane DPH 192,99 €
    173,69 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 191,99 € (-9%)
    Cena odporúčaná výrobcom 209,99 € (-8%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  26. -3%
    LaSportivaTX5Gtxcarbonpaprika8058428215898a.webp
    Trekingové dámske topánky La Sportiva TX5 GTX - carbon/paprika
    vrátane DPH 225,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 234,99 € (-3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 234,99 € (-3%)
  27. -3%
    LaSportivaTX5LowGTX_clayhibiscus8058428218196a.webp
    Trekingové dámske topánky La Sportiva TX5 Low GTX - clay/hibiscus
    vrátane DPH 207,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 214,99 € (-3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 214,99 € (-3%)
  28. LaSportivaTXSGTXcarbontopaz8058428218769a.webp
    Trekingové dámske topánky La Sportiva TXS GTX - carbon/topaz
    vrátane DPH 224,99 €
    202,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 224,99 € (-10%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  29. -9%
    LaSportivaTX4EvoGTX_moonlightcherrytomato_8058428048076__a.jpg
    Topánky prístupové dámske La Sportiva TX4 Evo GTX - moonlight/cherry
    vrátane DPH 189,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 189,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 209,99 € (-9%)
  30. LaSportivaTX5EvoGTXcarbonazalea8058428250714a.webp
    GORE TEX topánky dámske La Sportiva TX5 Evo GTX - carbon/azalea
    vrátane DPH 219,99 €
    197,99 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 219,99 € (-10%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  31. -6%
    LaSportivaTX4EvoST_redwoodony8058428147830a.webp
    Topánky prístupové dámske La Sportiva TX4 Evo ST - redwood/onyx
    vrátane DPH 158,99 €
    143,09 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 136,79 € (+5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 169,99 € (-6%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  32. -7%
    LaSportivaTX2Evo_carbonhibiscu8020647124947a.webp
    Topánky prístupové dámske La Sportiva TX2 Evo - carbon/hibiscus
    vrátane DPH 157,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 150,57 € (+5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 169,99 € (-7%)
  33. -4%
    qwe_LaSportivaOlympusMonsSyellowblack_b.webp
    Horolezecké topánky La Sportiva Olympus Mons S - yellow/black
    vrátane DPH 955,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 959,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 999,99 € (-4%)
  34. -4%
    LaSportivaTX4Evopurpleyellow8058428249466a.webp
    Topánky prístupové dámske La Sportiva TX4 Evo - purple/yellow
    vrátane DPH 185,99 €
    167,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 163,79 € (+3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 194,99 € (-4%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
  35. -6%
    Dámske lezecké topánky La Sportiva Katana - white/storm blue
    Dámske lezecké topánky La Sportiva Katana - white/storm blue
    vrátane DPH 139,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 144,99 € (-3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-6%)
  36. -7%
    Lezecké topánky La Sportiva Mandala - chalk
    Lezecké topánky La Sportiva Mandala - chalk
    vrátane DPH 156,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 157,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 169,99 € (-7%)
  37. -3%
    Lezecké topánky La Sportiva Futura - chalk
    Lezecké topánky La Sportiva Futura - chalk
    vrátane DPH 159,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 151,52 € (+6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 164,99 € (-3%)
  38. -4%
    Lezecké topánky La Sportiva Mantra - chalk
    Lezecké topánky La Sportiva Mantra - chalk
    vrátane DPH 138,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 144,99 € (-4%)
    Cena odporúčaná výrobcom 144,99 € (-4%)
  39. -4%
    LaSportivaOndraComp_blackyell_8058428092352a.webp
    Lezecké topánky La Sportiva Ondra Comp - black/yellow
    vrátane DPH 185,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 194,99 € (-4%)
    Cena odporúčaná výrobcom 194,99 € (-4%)
  40. -10%
    LaSportivaKubo_savana_mountainred_8058428166152_e.webp
    Lezecké topánky La Sportiva Kubo - savana/mountain red
    Od vrátane DPH 125,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 124,99 € (+1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 139,99 € (-10%)
  41. -7%
    LaSportivaMiuraVSdamskie_white_cherrytomato_284.jpg
    Dámske lezecké topánky La Sportiva Miura VS - cherry tomato/white
    vrátane DPH 147,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 146,99 € (+1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 159,99 € (-7%)
  42. -4%
    image_312478.jpg
    Lezecké topánky La Sportiva Cobra - orange/orange
    vrátane DPH 95,99 €
    86,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 93,99 € (-8%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-4%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM HOLIDAY
Page
na stránku
View as Grid List

91 Produkty

Vymazať

Kompletný sortiment horskej obuvi

Vynikajúco rozsiahly sortiment značky La Sortiva zahŕňa dámsku, pánsku a detskú obuv určenú na rôzne účely. Bez ohľadu na účel použitia je obuv vždy na najvyššej svetovej úrovni. Vysokohorské topánky značky La Sportiva vám umožnia zdolávať najvyššie vrcholy sveta. Rozsiahle skúsenosti s ich výrobou im umožňujú poskytovať používateľom klasické modely z prírodnej kože aj moderné, ultraľahké modely určené na rýchly pohyb vo vysokohorskom teréne. V ľahšom teréne a na dlhších trasách je ideálna trekingová obuv. V ponuke La Sportiva outdoorová bežecká obuv ich používajú profesionáli súťažiaci na najťažších svetových podujatiach aj amatéri trénujúci na prímestských cestách. V úplne inej kategórii sú lezecké topánky La Sportiva Patria sem modely pre profesionálnych lezcov aj začiatočníkov, ako aj lezecká obuv pre deti.

Nielen obuv

Výrobca už niekoľko sezón ponúka aj kvalitné lezecké a horské oblečenie. Tým sa vyvinula v značku ponúkajúcu komplexné horské vybavenie. Vďaka použitej prírodnej bavlne a uvoľneným strihom možno logo tohto výrobcu často nájsť na balvanoch a skalách. Vďaka dôrazu na najvyššiu kvalitu výrobkov sa vyznačujú inovatívnymi riešeniami a vysokou odolnosťou a spoľahlivosťou. Široký sortiment La Sportiva na 8a.sk znamená veľký výber a maximálne uľahčenie nakupovania.

História značky La Sportiva

Poslaním značky je poskytovať technické, vysokokvalitné výrobky na objavovanie hôr a prechádzky v prírode. Už takmer sto rokov ponúka všetkým outdoorovým nadšencom inovatívnu obuv a oblečenie, aby sa dostali ešte vyššie a ďalej. Značka La Sportiva pochádza z malého horského mestečka a jej základom sú ľudia, ktorí sa po celé generácie venujú zdokonaľovaniu každého detailu nasledujúcich generácií horských topánok, či už sú určené pre turistov, profesionálnych horolezcov alebo himalájistov. Napriek medzinárodnému pôsobeniu má spoločnosť stále malú továreň s 250 zamestnancami v Taliansku, v meste Ziano di Fiemme v srdci Dolomitov. Je to skutočný fenomén medzi najznámejšími svetovými značkami. La Sportiva má pobočku aj v Amerike, v USA. Napriek takému veľkému záberu značka nestratila nič zo svojej autenticity a pôvodných cieľov. Neustále hľadá nové riešenia nielen v oblasti horolezeckého a trekkingového vybavenia, ale aj v oblasti bežeckého a skialpinistického vybavenia. Z výrobcu známeho najmä vďaka horskej obuvi sa stala značka ponúkajúca komplexný sortiment výrobkov pre všetkých milovníkov hôr, ktorí sa venujú rôznym aktivitám v lete aj v zime.