top

La Sportiva Topánky dámske

Dámska obuv La Sportiva pre každú horskú aktivitu. Či už beháte v horách, chodíte na túry, leziete po skalách alebo zdolávate najvyššie vrcholy, obuv La Sportiva vám zaručí pohodlie.
View as Grid List

63 Produkty

 1. -4%
  Dámske bežecké topánky La Sportiva Akyra - ink/rouge

  Zoznam prianí

 2. -30%
  Dámske bežecké topánky La Sportiva Jackal - royal/moss

  Zoznam prianí

 3. -25%
  Dámske bežecké topánky La Sportiva Akasha - mineral/ink

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

63 Produkty

Vymazať

La Sportiva - dámska obuv pre milovníčky hôr

Ak jednoducho milujete horské aktivity, dámske topánky La Sportiva vás určite oslovia. Ide o modely vytvorené nadšencami a nadšenkyňami pre hory. Výsledkom je, že jednotlivé modely dokonale vykonávajú činnosť, na ktorú sú určené. Už na prvý pohľad vyniká moderný dizajn zvršku u väčšiny modelov. Pod ním sa skrývajú najnovšie technologické riešenia, ktoré vás dostanú do cieľa ešte rýchlejšie, vyleziete na vyšší vrchol alebo zvládnete náročnejšiu lezeckú trasu. Bez ohľadu na to, do ktorej skupiny topánok daný model patrí, môžete si byť istí, že všetky dámske topánky La Sportiva sú plne prispôsobené ženskej nohe. To znamená maximálne pohodlie na každom výlete.

Dámska trekingová obuv La Sportiva

Veľkú skupinu dámskej obuvi v kolekcii La Sportiva tvoria trekingové a turistické topánky. Medzi tradičnými modelmi na dlhšie túry určite vyniká extrémne ľahká turistická obuv s membránou GORE-TEX® SURROUND®. Toto najmodernejšie riešenie poskytuje plne nepremokavý zvršok so zvýšenou priedušnosťou v porovnaní s klasickými modelmi. Ako je to možné? Špeciálne skonštruovaná medzipodrážka s kanálikmi tiež umožňuje vstup vzduchu spod chodidla. Použitá membrána umožňuje únik vodných pár a zároveň neprepúšťa vodu. Tento typ dámskej obuvi La Sportiva je ideálny na leto a prechodné obdobia, keď sa počasie môže meniť ako kaleidoskop. Na náročnejšie trasy sú ideálne prístupové topánky. Najľahšie modely sú veľmi obľúbené u horolezcov, ktorí sa často musia dostať k ťažko prístupným stenám. Vďaka kompaktnej veľkosti sa dajú ľahko pripnúť na postroj.

Dámska bežecká obuv

Pre nadšenkyne horského behu pripravil výrobca širokú ponuku bežeckej obuvi. Dámska bežecká obuv La Sportiva je ideálna na horské chodníky. Správny model si môžeme ľahko vybrať v závislosti od terénu a charakteru našej činnosti. Najľahšie modely pre súťaže poskytujú maximálnu dynamiku a istotu pri každom kroku. Pre ultramaratóny boli vyvinuté topánky so zvýšeným tlmením, ktoré dokonale tlmia následné nárazy počas dlhých hodín zdolávania horských chodníkov. Typ povrchu, po ktorom chodíte, je tiež mimoriadne dôležitý. Dámska obuv La Sportiva má rôzne typy podrážok. Hlboký a agresívny dezén je ideálny na mäkké povrchy, ako je blato, piesok alebo tráva. Ak vaše trasy vedú prevažne po skalách a kameňoch, určite oceníte modely s o niečo tvrdšou gumou. Všetky bežecké topánky majú konštrukciu, ktorá maximalizuje priedušnosť, či už používajú membránu GORE-TEX®, alebo sú to letné sieťované topánky.

La Sportiva - dámska lezecká obuv

Značka La Sportiva je predovšetkým o vybavení pre nadšencov lezenia. Nie je preto prekvapením, že dámska lezecká obuv tvorí významnú časť sortimentu. Medzi dostupnými modelmi sú topánky pre nadšenkyne lezenia na každej úrovni skúseností. Topánky pre začiatočníkov sú ideálne na prvé pokusy na paneli. Poskytujú optimálnu priľnavosť a vysokú úroveň pohodlia. Najpokročilejšie modely používajú najlepšie svetové lezkyne. Bez ohľadu na to, v ktorej skupine sa nachádzate, dámska obuv La Sportiva vám pomôže zvýšiť vašu úroveň ešte rýchlejšie.

Dámska vysokohorská obuv La Sportiva

Špecializovaná vysokohorská obuv bola pripravená pre dámy zdolávajúce najvyššie horské štíty. Ide o modely, ktoré sa osvedčili v extrémnych podmienkach. Pevné konštrukcie umožňujú jednoduchú montáž automatických alebo poloautomatických skob. Špeciálne zateplený zvršok účinne chráni nohy pred chladom. Dámske vysokohorské topánky sú najkomplexnejšie a vyznačujú sa vysokou spoľahlivosťou a odolnosťou.