top

Javel

Javel je spoločnosť zameraná na výrobu dezinfekčných prostriedkov zaručujúcich hygienu a čistotu. V ponuke značky Javel nájdete účinné tabletky na dezinfekciu vody, ktoré sú obľúbené u cestovateľov, výskumníkov a turistov potrebujúcich spoľahlivý spôsob čistenia vody.
View as Grid List

1 Produkty

  1. Tablety na úpravu vody Javel Aqua 20 pcs

    Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

1 Produkty

Vymazať

Javel - najvyššia kvalita

Značka Javel je prítomná na trhu už od začiatku 90. rokov. Celý tento čas nesklamala dôveru svojich zákazníkov. Jej produkty využívajú verejné služby, armáda, zdravotnícke zariadenia a mnoho iných inštitúcií. Jedna časť ponuky značky Javel tvoria produkty na dezinfekciu povrchov a zariadení. Druhá časť sú produkty na čistenie vody. Pohodlné tabletky na dezinfekciu pitnej vody Javel sa skvele osvedčia počas turistických výletov, vedeckých expedícií do vzdialených častí sveta, ako aj počas prírodných katastrof, keď nedostatok pitnej vody je obzvlášť neprijateľný. Bez ohľadu na to, či je potrebná veľkorozsahová úprava vody alebo jednotlivá dezinfekcia vody pre vlastné potreby, prostriedky značky Javel zabezpečujú najvyššiu účinnosť.

Tabletky na dezinfekciu pitnej vody Javel si môžete zakúpiť v obchode 8a.sk

V našej ponuke poskytujeme základné produkty značky Javel na čistenie vody. Skvelo sa osvedčia počas výletov do tropov, počas plavieb a v ťažko dostupných častiach sveta. Úspešne sa môžu používať v prípade pohrom a v každej núdzovej situácii. Malé balenie tabletky na dezinfekciu vody Javel nám umožní vyčistiť desiatky litrov vody na pitie, chrániac nás pred nepríjemnými chorobami.