top

Jack Link's

Značka Jack Link's je medzinárodne populárny americký výrobca sušeného hovädzieho mäsa. Stojí za ním dlhoročná tradícia a zdokonaľovanie receptov. Obchod so sušeným hovädzím mäsom Jack Link's ponúka široký výber lahôdok.
View as Grid List

4 Produkty

na stránku
View as Grid List

4 Produkty

Vymazať

Hovädzie sušené mäso - pochúťka ideálna na turistiku

Sušené sušené hovädzie mäso Jack Link je skvelé aj priamo na trase ako občerstvenie na zahnanie počiatočného hladu. Vďaka procesu sušenia sa sušené hovädzie mäso stáva veľmi ľahkým a zároveň sa výrazne zmenší jeho objem. Obe tieto vlastnosti sú mimoriadne žiaduce pri balení expedičného batohu, keď má každý ušetrený gram batožiny cenu zlata. Okrem toho si mäso zachováva mnohé prirodzené výživové vlastnosti, ktoré dokonale zasýtia telo pri veľkej námahe. Sušené hovädzie mäso sa hodí aj ako každodenná kvalitná desiata, ktorá je skvelou alternatívou čipsov alebo tyčiniek.

Bohatá ponuka chutí v reštaurácii Jack Link's

Hovädzie mäso tejto americkej značky sa vyrába v rôznych príchutiach, aby uspokojilo chute všetkých milovníkov tejto pochúťky. Tradicionalisti si pochutnajú na klasickom sušenom hovädzom mäse pripravenom so sójovou omáčkou, ktorá senzačne zvýrazní vynikajúcu chuť mäsa. Tí, ktorí majú radšej ostrejšiu kuchyňu, si vychutnajú verziu ochutenú veľkým množstvom hrubo mletého korenia. Pre milovníkov ázijskej kuchyne bude sušené hovädzie mäso s príchuťou teriyaki nevyhnutným doplnkom každého výletu. Tí, ktorí radi experimentujú, môžu vyskúšať sušené hovädzie mäso Jack Link so sladkou a pikantnou príchuťou. Všetky príchute sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, takže menšie balenia sú vhodné na jednorazové občerstvenie na túre, zatiaľ čo väčšie si s radosťou otvoríte počas večera s priateľmi. Optimálne nakrájané kúsky hovädzieho mäsa s jedinečnou chuťou by mal vyskúšať každý milovník mäsa. Ak ešte neviete, kde si môžete kúpiť Jack Link's Beef Jerky, odporúčame vám veľký výber príchutí, ktoré sú k dispozícii v našom internetovom obchode 8a.sk.