top

Hario

Hario je vážený výrobca príslušenstva pre prípravu kávy, ktorý získal uznanie po celom svete. Jeho jedinečný dizajn, inovácie a vysoká kvalita robia značku synonymom skvelej kávy.
View as Grid List

5 Produkty

 1. -14%
  Dripper Hario Zebrang V60-01 Flat - black
  Dripper Hario Zebrang V60-01 Flat - black
  vrátane DPH 22,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 20,99 € (+10%)
  Cena odporúčaná výrobcom 26,99 € (-14%)

  Zoznam prianí

 2. -14%
  Nádoba Hario Zebrang Coffee Canister
  Nádoba Hario Zebrang Coffee Canister
  vrátane DPH 28,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 25,99 € (+12%)
  Cena odporúčaná výrobcom 33,99 € (-14%)

  Zoznam prianí

 3. -6%
  Kávové filtre Hario Zebrang V60-01 - 50 szt - white
  Kávové filtre Hario Zebrang V60-01 - 50 szt - white
  vrátane DPH 4,69 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 4,29 € (+10%)
  Cena odporúčaná výrobcom 4,99 € (-6%)

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Termohrnček Hario Zebrang Insulated Mug
  Termohrnček Hario Zebrang Insulated Mug
  vrátane DPH 43,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 38,49 € (+15%)
  Cena odporúčaná výrobcom 51,99 € (-15%)

  Zoznam prianí

 5. -15%
  Súprava Hario Basic Set Outdoor
  Súprava Hario Basic Set Outdoor
  vrátane DPH 170,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 151,99 € (+13%)
  Cena odporúčaná výrobcom 202,99 € (-15%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

5 Produkty

Vymazať

Hario a história a vášeň pre kávu

Značka Hario má bohatú históriu, ktorá siaha až do roku 1921, kedy bola založená v Japonsku. Pôvodne sa firma špecializovala na výrobu sklenených výrobkov pre laboratóriá. Počas svojho rozvoja presunula svoju vášeň na výrobu príslušenstva najvyššej kvality pre prípravu kávy a kuchynského vybavenia. Vďaka vysokým štandardom kvality firma vyrábala aj sklo používané vo svetlometoch automobilov. Špecialisti značky Hario vedia o skle takmer všetko, čo je zárukou najvyššej kvality výrobkov. Kombinácia tradície, inovácie a vášne umožnila značke Hario obsadiť jedno z popredných miest medzi výrobcami príslušenstva pre prípravu kávy. Podobne ako milovníci tohto nápoja, ktorí hľadajú stále nové chute, aj japonská značka objavuje stále nové spôsoby prípravy dokonalej kávy.

Najpopulárnejšie produkty od Hario

Jedným z najznámejších produktov japonskej značky je bezpochyby Dripper V60. Neobyčajne jednoduchý v štýle, unikátny dripper na prípravu kávy dodá každej šálke nápoja nezameniteľnú chuť a arómu. Vďaka špeciálnemu tvaru rebier a precíznosti spracovania umožňuje dripper Hario V60 dokonalú extrakciu plnej chuti kávy. Prostredníctvom presných otvorov na dne drippera môže používateľ kontrolovať rýchlosť prelievania vody, aby prispôsobil proces prípravy svojim individuálnym preferenciám. Drippery ponúkané japonskou značkou sú vyrobené hlavne zo skla, ale aj z keramiky a kovu. Keramický dripper Hario sa výborne osvedčí pri príprave kávy a bude vynikajúcim doplnkom na každej kuchynskej police.

V ponuke značky sú tiež ďalšie príslušenstvo pre milovníkov prípravy kávy. Pohodlné mlyny na kávu Hario vám umožnia presné pomletie zŕn, pripraviac ich ideálne na proces prípravy. Váhy Hario sú nenahraditeľným nástrojom pre kávičkárov, ktorí chcú presne odmerať zložky a dosiahnuť ideálne proporcie pri príprave kávy. Vďaka presnosti a presnosti váh Hario je možné dosiahnuť vynikajúce výsledky vždy. V ponuke Hario nesmú chýbať samozrejme filtre na kávu.

Drippery Hario V60 a ďalšie modely si môžete kúpiť online v obchode 8a.sk

V našej ponuke ponúkame široký výber príslušenstva pre kávu od značky Hario, vrátane už kultového drippera V60. Všetky produkty tohto výrobcu sa skvele hodia pri outdoorových výletoch, na dovolenke, na služobných cestách aj pri každodennom používaní. Produkty japonskej značky si získali uznanie nielen u profesionálov, ale aj u milovníkov kávy, ktorí si prichystávajú obľúbený nápoj v pohodlí domova. Ponořte sa do sveta Hario a objavte jedinečnú chuť kávy, ktorá poteší aj tých najnáročnejších milovníkov kávy.