top

Goal Zero

Značka Goal Zero je jedným z popredných výrobcov prenosných solárnych panelov, powerbánk, dobíjacích batérií, nabíjačiek a svetiel. Výrobky Goal Zero sú nepostrádateľné pri expedíciách na dlhé vzdialenosti a na horských chodníkoch.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Cieľ nula znamená prístup k elektrine v každom kúte Zeme

Dnes je elektronika vo všetkých oblastiach nášho života. Či už sme v práci, alebo máme len voľný čas, neustále sa spoliehame na množstvo zariadení s veľkým množstvom energie. Počítače, fotoaparáty, GPS navigácie alebo dokonca čelové baterky s dobíjacími batériami - všetky potrebujú dostatok energie. Ako však zabezpečiť, aby sme mali silu, keď sme vonku a prijímame ďalšiu športovú výzvu mimo civilizácie? Cieľ nula prišiel s jednoduchým riešením a dal si za úlohu zabezpečiť prístup k elektrickej energii, nech sme kdekoľvek. Kompaktné solárne panely a objemné powerbanky nám umožnia napájať všetky naše elektronické prístroje počas dovolenky, vysokohorských expedícií alebo niekoľkotýždňových trekov.

Počiatky značky Goal Zero siahajú až do roku 2007, keď bol jej zakladateľ Robert Workman v Demokratickej republike Kongo. Zúčastnil sa charitatívnej akcie TIFIE Humanitarian, ktorej cieľom bolo vytvoriť nové pracovné miesta a podniky a pomôcť miestnym obyvateľom stať sa finančne nezávislými. Jedným z veľkých problémov, s ktorými sa stretol, bola nedostatočná dostupnosť spoľahlivého zdroja elektriny a svetla, čo sa vo vysoko industrializovaných krajinách zdá byť samozrejmosťou. Rozhodol sa tento problém účinne vyriešiť. Takto vznikol prvý produkt značky GoBe už v roku 2008. Robert Workman sa čoskoro presvedčil, že spoľahlivý zdroj svetla a elektriny potrebujú aj Američania. V roku 2009 sa tak Goal Zero etabluje nielen ako značka, ale aj ako fyzická spoločnosť, ktorá sa čoskoro stane jedným z popredných hráčov na trhu s outdoorovými solárnymi a batériovými riešeniami.

Solárne panely Gal Zero - s nimi sa dostanete až na koniec sveta

Dôležitou súčasťou sortimentu tohto výrobcu sú solárne panely. Sú hlavným zdrojom energie počas dlhých trekingových expedícií, horských výprav a tiež v odľahlých oblastiach sveta. Vyrábané modely sa značne líšia veľkosťou a možnosťami. Sú rôzne, od kompaktných, ktoré sa hodia na výlety s batohom, až po väčšie, pozostávajúce z niekoľkých segmentov. Sú schopné zabezpečiť napájanie náročnejších elektronických zariadení. Solárne panely Goal Zero sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania a skvelým výkonom, ktorý oceňujú cestovatelia po celom svete. Používajú ich účastníci vysokohorských expedícií, vedeckých výprav alebo prieskumných výprav do neprebádaných kútov sveta. Vďaka nim možno elektronické zariadenia používať aj ďaleko od akejkoľvek civilizácie.

Energetické banky a batérie

Na kratšie cesty a výlety, ako aj na každodenné používanie sú ideálne powerbanky rôznych kapacít a prevedení. Od tých najmenších, ktoré vám nabije smartfón počas každodenných povinností, až po tie väčšie, ktoré vám umožnia dobiť batériu športového fotoaparátu alebo GPS navigácie počas niekoľkých dní v horách. Najväčšie powerbanky sú univerzálne zariadenia, ktoré napájajú notebook a slúžia aj ako núdzový štartér do auta. Všetky powerbanky Goal Zero sa vyznačujú vynikajúcimi technickými parametrami a osobitým dizajnom. Vďaka intuitívnemu ovládaniu sú obľúbenou voľbou pre menej i viac skúsených používateľov.

Sortiment dokonale dopĺňajú nabíjačky Ni-MH a nabíjateľné batérie, ktoré možno použiť v rôznych turistických zariadeniach. Nabíjateľné batérie AAA sú ideálne pre mnohé modely čelových svietidiel a bateriek a umožňujú vám ľahko rozsvietiť tmu. Solárne panely, powerbanky Goal Zero, dobíjacie batérie - všetky tieto produkty predstavujú komplexné riešenie, ktoré zabezpečí, že vášmu elektronickému zariadeniu nikdy nedôjde energia.

Žiarovky a baterky Gal Zero

Veľkú časť sortimentu tvoria turistické svietidlá a baterky. V ich konštrukcii sú často zabudované minibanky napájania. Tieto modely dokonale osvetlia skladací stôl v kempe, okolie tábora počas horských výprav alebo vnútro stanu. Praktický dizajn s funkčne vyriešeným spôsobom zavesenia svietidiel zaručuje intuitívne používanie. Lampy a baterky Goal Zero rozžiaria tmu v každom kúte sveta a umožnia vám čo najlepšie využiť čas aj po zotmení. Moderné modely LED poskytujú veľmi vysokú svietivosť a dlhý čas prevádzky, takže sú ideálne na všetky druhy turistických výletov.

Kúpte si produkty Goal Zero online na 8a.sk

Okrem navrhovania a výroby špičkových solárnych panelov a batérií značka organizuje projekty na zlepšenie životných podmienok ľudí v chudobnejších oblastiach sveta a aktívne sa do nich zapája. Aktívne podporuje iniciatívy na zníženie chudoby. Výrobky Goal Zero sa často posielajú aj ako pomoc ľuďom postihnutým prírodnými katastrofami, kde poskytujú elektrinu a osvetlenie v extrémnych podmienkach.