top

FujFuj

Fujfuj je výnimočné prívesky pre milovníkov horolezectva. Preskúmajte unikátne háčiky na kľúče vo forme skalných trhlín a prívesky pripomínajúce horolezecké kosti.
View as Grid List

12 Produkty

na stránku
View as Grid List

12 Produkty

Vymazať

Jak vznikla značka Fujfuj?

Fujfuj je česká značka vytvorená iba v roku 2020. Jej zakladatelia, Tom a Jana, sú pár, ktorý sa spoznal vďaka spoločnej vášni pre horolezectvo. Spojením svojho koníčka s vlastnou vedomosťou a skúsenosťami sa rozhodli založiť firmu, ktorá bude vyrábať príslušenstvo pre horolezcov. Čoskoro vznikli prvé prívesky Fujfuj vo forme horolezeckých kostí. Avšak až kombinácia tohto nápadu s háčikom na kľúče vo forme panelu s trhlinami pre ostenie kostí vytvorila jedinečný efekt. Takýto súbor je vynikajúcou dekoráciou v domovu každého horolezca. Momentálne ponuka značky Fujfuj obsahuje mnoho príveskov, od pôvodných horolezeckých kostí, cez uzly z lana, až po mini priateľov. Značka sa neustále rozvíja a prináša mnoho radosti a nie len jej tvorcom, ale aj horolezcom, ktorí radi využívajú ponúkané príslušenstvo.

Prívesky a háčiky na kľúče Fujfuj si kúpite v obchode 8a.sk

V našom obchode ponúkame široký výber príveskov Fujfuj navrhnutých špeciálne pre milovníkov horolezectva. Najpopulárnejšie z nich sú vo forme horolezeckých kostí a priateľov. Celok dopĺňajú špeciálne háčiky na kľúče Fujfuj napodobňujúce skalné trhliny. Vďaka tomu všetky kľúče môžeme mať na jednom mieste. Vďaka jedinečnému dizajnu produkty českej značky sa nielen vizuálne líšia, ale sú predovšetkým veľmi praktické.