top

Friction Labs

Fricition Labs je značka špecializujúca sa na výrobu lezeckej magnézie pre lezcov a športovcov. Výrobky najvyššej kvality sú vážené profesionálnymi športovcami. Skontrolujte ponuku Fricition Labs online!
View as Grid List

7 Produkty

na stránku
View as Grid List

7 Produkty

Vymazať

Fricition Labs magnézia - čo ju vyráža?

Väčšina lezeckých značiek tvrdí, že ich magnézia je 100% hojd uhlíkatého horečnatého. Avšak to nie je dokonale pravda. Magnézia vždy obsahuje nečistoty, prímesi alebo plnívka. Značka Fricition Labs ako prvá firma priznáva, že jej magnézia obsahuje prímesi iných látok. Jednoducho povedané, výroba magnézie s čistotou 100% by bola veľmi drahá a nepraktická. Fricition Labs však zaručuje, že výrobky ponúkané značkou sú najčistejšou dostupnou formou magnézie na trhu. Vďaka tomu skvele osušuje ruky, zvyšuje ich priľnavosť a umožňuje menej často čerpať magnéziu. Ak neveríte slogansom, skontrolujte jej vlastnosti sami. Treba pri tom poznamenať, že magnézia Fricition Labs sa vyrába z najvyššej kvality materiálov. Celý výrobný proces prebieha v továrni v Denver v štáte Colorado.

Rôzne typy magnézie

Značka Fricition Labs ponúka niekoľko typov magnézie. V skutočnosti, ktorý z nich si vyberiete, závisí len a len od vašich preferencií. Ak ste doteraz používali magnéziu vo forme bločka, najlepšou voľbou môže byť Fricition Labs Bam Bam alebo Gorilla Grip. Ak máte radi čo najjemnejšiu magnéziu, skvele sa osvedčí Jednorožec prach (tento typ magnézie je tiež skvelou voľbou ako doplnok k lopte s magnéziou Fricition Labs). Ak nemáte ani najmenšiu predstavu, ktorý z produktov si vybrať, najlepšie bude začať s magnéziou Fricition Labs Gorilla Grip, ktorá sa teší najväčšej popularite.

Produkty Fricition Labs môžete kúpiť v online obchode 8a.sk

V našom obchode ponúkame široký výber magnézie Fricition Labs. Od klasického vo forme prášku, cez magnéziu v guličke až po magnéziu vo forme Secret Stuff tekutiny. Vďaka tomu si každý lezec vyberie magnéziu, ktoré presne vyhovuje jeho potrebám. Bez ohľadu na to, či idete na výlet na skaly alebo trénujete na umelom lezeckom stene, produkty Fricition Labs poskytnú vašim rukám správnu priľnavosť.