top

Dynafit Topánky dámske

Dámske topánky Dynafit sú ľahké modely na rýchly trailový beh. Trailová obuv s dokonalým strihom pre dámske nohy poskytuje maximálne pohodlie a kontrolu pri každom kroku počas behu.
View as Grid List

29 Produkty

na stránku
 1. -30%
  Skialpinistické topánky Dynafit TLT 8 Boot - flamingo/black

  Zoznam prianí

 2. -28%
  Skialpinistické topánky Dynafit Radical - black/flamingo

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Skialpinistické topánky Dynafit Speed - nimbus/silvretta

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Skialpinistické topánky Dynafit Radical Pro - petrol/reef

  Zoznam prianí

 5. -29%
  Dámske topánky Dynafit Ultra 100 - poseidon/silvretta

  Zoznam prianí

 6. -31%
  Dámske topánky Dynafit Speed MTN - poseidon/silvretta

  Zoznam prianí

View as Grid List

29 Produkty

na stránku
Vymazať

Dynafit - dámska obuv pre bežecké nadšenkyne

Najpočetnejšou skupinou dámskej obuvi Dynafit sú určite modely určené na horský beh. Výrobca sa špecializuje na oblečenie, vybavenie a obuv pre tento typ aktivít. Logo značky je dobre známe všetkým nadšenkyniam trailového behu. Trailová obuv pre dámy sa vyznačuje osobitnou konštrukciou, v ktorej môžeme rozlíšiť niekoľko prvkov. Dámska bežecká obuv Dynafit je vybavená ľahkým zvrškom, ktorý zabezpečuje zvýšené prúdenie vzduchu, a tým aj ventiláciu chodidla pri behu. Obuv bez membrány s ľahkými sieťovanými panelmi je ideálna na letný tréning. Zároveň musí byť obuv dobre chránená proti poškodeniu v kamenistom teréne. O to sa postarajú dodatočné výstuhy v prednej a zadnej časti. Ďalším charakteristickým prvkom je použitie spoľahlivých viazacích systémov. Ak ide o tradičné šnúrky, sú vedené tak, aby sa topánky dali rýchlo a bezpečne zaviazať. Veľmi obľúbené sú aj špeciálne lanové a stoperové systémy, ktoré okamžite prispôsobia obuv nohe. Dámske bežecké topánky Dynafit sa nezaobišli ani bez priľnavých podrážok. Výnimočnú trakciu zaručujú značky Vibram® a Pomoca®. Agresívne behúne a špeciálny typ gumy vám zaručia istý prechod po rôznych povrchoch.

Dámska rýchla trailová obuv Dynafit

Okrem bežeckých modelov ponúka značka aj skvelú obuv na rýchle prekonávanie trailov. Ide o úspešnú kombináciu riešení známych z dámskych prístupov a bežeckej obuvi. Výsledkom je topánka, ktorá sa skvele osvedčí na náročnejších úsekoch trasy, ale zároveň vám umožní pohodlne zrýchľovať aj v o niečo ľahšom teréne. Predná časť obuvi umožňuje používať aj tie najmenšie schodíky vďaka špeciálnej lezeckej zóne na podrážke. Celá obuv je zároveň veľmi dobre odpružená, čo zaručuje pohodlie na dlhších vzdialenostiach.

Lahké dámske topánky Dynafit si môžete kúpiť v internetovom obchode 8a.sk

Poskytujeme kompletný výber z kolekcie dámskej obuvi Dynafit. Nájdete tu obuv na začiatok vášho dobrodružstva v trailovom a horskom behu, ako aj najmodernejšiu pretekársku obuv, ktorú používajú najlepšie svetové športovkyne. Nech už beháte akúkoľvek vzdialenosť, vždy nájdete perfektnú dámsku obuv Dynafit - či už na rýchly šprint do kopca alebo na niekoľkohodinový ultramaratón.