top

Drymax

Drymax je americká značka, ktorá vyrába vysokokvalitné ponožky. Jej sortiment zahŕňa ponožky na beh, turistiku, cyklistiku a tiež na bežné nosenie. Pozrite si jedinečné ponožky Drymax, ktoré udržia vaše nohy v suchu aj počas intenzívneho cvičenia.
View as Grid List

4 Produkty

 1. -33%
  Ponožky na behanie Drymax Extra Protection Running Mini Crew - graphite/orange
  Ponožky na behanie Drymax Extra Protection Running Mini Crew - graphite/orange
  vrátane DPH 19,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 18,99 € (+6%)
  Cena odporúčaná výrobcom 29,99 € (-33%)

  Zoznam prianí

 2. -34%
  Ponožky na behanie Drymax Maximum Protection Running Mini Crew - white/orange
  Ponožky na behanie Drymax Maximum Protection Running Mini Crew - white/orange
  vrátane DPH 20,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 19,49 € (+8%)
  Cena odporúčaná výrobcom 31,99 € (-34%)

  Zoznam prianí

 3. -33%
  Ponožky na behanie Drymax Extra Protection Running Mini Crew - graphite/pink
  Ponožky na behanie Drymax Extra Protection Running Mini Crew - graphite/pink
  vrátane DPH 19,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 19,49 € (+3%)
  Cena odporúčaná výrobcom 29,99 € (-33%)

  Zoznam prianí

 4. -31%
  Ponožky na behanie Drymax Extra Protection Hot Weather Running Mini Crew - blue/white
  Ponožky na behanie Drymax Extra Protection Hot Weather Running Mini Crew - blue...
  vrátane DPH 14,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 13,99 € (+8%)
  Cena odporúčaná výrobcom 21,99 € (-31%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

4 Produkty

Vymazať

Drymax - maximálne pohodlie pre nohy

Vlhkosť je najväčším nepriateľom našich nôh bez ohľadu na aktivitu. Tento problém sa však týka najmä bežcov. Vlhká pokožka znamená oveľa vyššie riziko bolestivých otlakov alebo odrenín, podporuje rast baktérií spôsobujúcich nepríjemný zápach a v neposlednom rade môže nohy pri nižších teplotách výrazne ochladzovať. Značka Drymax sa rozhodla bojovať proti všetkým týmto nepríjemnostiam. Práve tento americký výrobca si dal za cieľ vytvoriť ponožky, ktoré dokážu ľahko odvádzať vlhkosť z nôh. Ako to dosiahli? Kľúčom k úspechu sa ukázala byť správna konštrukcia ponožky.

Ponožky Drymax sú vyrobené z dvoch vrstiev. Vnútorná časť, ktorá je v kontakte s chodidlom, je vyrobená z hydrofóbnych vlákien. To znamená, že odpudzujú vlhkosť. V dôsledku toho odvádzajú vlhkosť len do vonkajšej vrstvy ponožky, ktorá je vyrobená z hydrofilného, t. j. vlhkosť priťahujúceho materiálu. Materiál, ktorý je v kontakte s chodidlom, tak zostáva stále suchý a prebytočný pot sa odvádza von, kde sa môže pokojne odparovať cez zvršok. Ponožkový systém Drymax je úplne sebestačný, vďaka čomu je ideálny pre rôzne typy obuvi pri vysokých aj nízkych teplotách.

Široký sortiment americkej značky

Dnes sú výrobky značky Drymax známe po celom svete a ich široký sortiment zahŕňa ponožky na mnohé športy a outdoorové aktivity. Najväčší výber určite nájdete medzi bežeckými ponožkami. Koniec koncov, práve s ohľadom na bežcov boli vytvorené prvé modely ponožiek Drymax. Sú obľúbené na behanie po asfalte, na krátke behy aj na horský beh. V poslednom prípade sa výborne osvedčia v mokrej tráve, blate alebo daždi, pričom takéto extrémne podmienky zvládajú oveľa lepšie ako klasické ponožky. Outdoorové ponožky Drymax majú trochu odlišnú konštrukciu. Vyššie modely sú špeciálne prispôsobené pre tuhšie trekingové topánky. Americká značka ponúka aj športové ponožky, ktoré sú ideálne pre mnohé tímové športy. Cyklistické ponožky Drymax sú zasa obľúbenou voľbou pre cyklistov a nadšencov MTB. Ponuku samozrejme dopĺňajú modely na každodenné používanie v meste. Koniec koncov, počas dlhého a náročného dňa v kancelárii je pohodlie nôh rovnako dôležité.

Kúpiť ponožky Drymax v obchode 8a.sk

Ponúkame široký výber ponožiek od amerického výrobcu. V našej ponuke nájdete modely pripravené na mnohé aktivity v ktoromkoľvek ročnom období. Najtenšie ponožky Drymax odvedú v lete skvelú prácu, pretože umožňujú okamžitý odvod vlhkosti. Budú dobre fungovať s ľahkou obuvou so sieťovaným zvrškom, takže môžu zabezpečiť aj maximálne odvetrávanie chodidla. Hrubšie ponožky Drymax sú dobrou voľbou na dlhšie túry a pri nižších teplotách, keď poskytujú optimálne tlmenie. Široký výber ponožiek tejto americkej značky znamená, že každý aktívny človek si medzi nimi určite nájde ideálny model pre svoje potreby.