top

Dometic

Dometic je značka známa svojimi vysokokvalitnými turistickými chladničkami. Sortiment zahŕňa chladiace boxy s elektrickým pohonom pre váš karavan aj modely pre váš stan, v ktorých sa teplota udržiava vďaka izolácii a chladiacim vložkám. Pozrite si dostupné modely a vyberte si ideálnu cestovnú chladničku Dometic pre svoje potreby!
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Značka Dometic znamená mobilitu

Čoraz viac ľudí na celom svete vedie aktívny životný štýl, často sa sťahuje, cestuje a trávi ešte viac času mimo svojho trvalého bydliska. Víkendové, týždenné alebo aj dlhšie výlety do prírody sa stali neoddeliteľnou súčasťou moderného životného štýlu. Práve pre takúto mobilitu sú vytvorené produkty značky Dometic Chladničky značky hiking sa používajú v karavanoch, člnoch, kanoe, stanoch a na diaľkových expedíciách terénnych vozidiel. Možnosť skladovať nápoje a potraviny v chladných podmienkach vám umožní ešte viac si predĺžiť pobyt mimo civilizácie a naplno si vychutnať pôžitky, ktoré ponúka príroda.

Dometic je celosvetová značka a jej výrobky (okrem chladničiek je to komplexný sortiment karavanov a cestovného vybavenia) sa používajú na všetkých kontinentoch sveta. Takáto rozsiahla distribučná sieť a rozmanité podmienky, v ktorých sa výrobky značky používajú, umožňujú získať jedinečné skúsenosti. Na základe toho môžu konštruktéri vylepšiť jednotlivé modely tak, aby dokonale spĺňali požiadavky používateľov. Výsledkom je, že chladničky Dometic sú v ponuke od veľkokapacitných chladničiek na kempovanie a stanovanie až po expedičné a cestovné modely s mimoriadne robustnou konštrukciou. Takýto chladiaci box sa dá ľahko pripevniť na strešný nosič terénneho vozidla alebo prepraviť loďou do odľahlých oblastí.

Turistické chladiace boxy a ďalšie

Obzvlášť známe medzi dovolenkármi sú turistické a autochladničky Dometic, ktoré vám umožnia vziať si potraviny a nápoje takmer na koniec sveta pri optimálnej teplote. Veľmi obľúbené sú najjednoduchšie dometické plniteľné chladničky, ktoré sú ideálne na víkendový pobyt v stane alebo na kempovanie. Silné, dobre izolované steny a úplné tesnenie zaručujú veľmi dlhé udržanie teploty. Ak máte prístup k elektrickej energii, dobrou voľbou je prúdová cestovná chladnička Dometic, ktorá poskytne rovnakú úroveň chladenia ako väčšina domácich spotrebičov. Jediným rozdielom je robustný kryt a rozmery. Ak cestujete na dlhé vzdialenosti, kompaktná chladnička Dometic 12V je skvelou voľbou, pretože ju možno na cestách napájať zo zásuvky cigaretového zapaľovača. Tieto modely sú ideálne na dlhé cesty aj v najhorúcejšom počasí a ponúkajú dobre vychladené nápoje. Ľahko sa do nich zmestia aj zásoby na celodennú cestu.

I keď je značka Dometic známa najmä vďaka svojim turistickým chladničkám, jej sortiment zahŕňa aj mnoho ďalších položiek kempingového a turistického vybavenia. Spoločnosť má širokú ponuku príslušenstva a vybavenia pre kempingové vozidlá. Ide o širokú škálu produktov od značiek, žalúzií až po klimatizačné systémy. Predsiene pre karavany Dometic vám umožnia vytvoriť jedinečný priestor na oddych počas každej dovolenky. Skladací kempingový nábytok, ako sú stoly, stoličky a ležadlá, uľahčuje usporiadanie dostupného priestoru. Pre tých, ktorí uprednostňujú jednoduchší spôsob kempovania, má spoločnosť Dometic k dispozícii širokú škálu kempingových stanov.

Kúpte chladničky Dometic touring a ďalšie produkty online na 8a.co.uk!

V prípade extrémnych expedícií často rozhoduje o úspechu celej akcie správne zvolená chladnička. Pomôže vám to primerane uskladniť zásoby potravín, čo sa premietne do dostatočne pestrej stravy. Na dovolenkových výletoch je však prístup k chladničke za každých okolností veľmi pohodlný. Umožňuje vziať si so sebou na cestu obľúbené jedlo a v horúcom počasí kedykoľvek siahnuť po dobre vychladenom nápoji. S cestovnými chladničkami Dometic sa budete cítiť ako doma, nech už ste kdekoľvek. Ponúkame najmä kompaktné cestovné chladničky, ktoré sú ideálne pre kempingové vozidlá a stanové tábory. Možnosť skladovať potraviny a nápoje pri nízkej teplote je pri dlhších cestách nevyhnutnosťou. Kompaktná cestovná chladnička Dometic vám poskytne nezávislosť a umožní vám ešte lepšie spravovať zásoby potravín.