top

CamelBak

CamelBak je kultová značka vyrábajúca bidony, batohy a hydratačné systémy. Výrobky CamelBak najvyššej kvality sú určené pre cyklistov, bežcov a milovníkov mnohých ďalších športov.
View as Grid List

18 Produkty

 1. -22%
  Batoh s vakom na vodu CamelBak Lobo 9 2L - black

  Zoznam prianí

 2. -22%
  Batoh s vakom na vodu CamelBak Lobo 9 3L - blue/black

  Zoznam prianí

 3. -21%
  Batoh dámsky CamelBak Women's Lobo 9 2L - latigo teal

  Zoznam prianí

 4. -5%
  Hydrovak CamelBak Crux 2L Reservoir - blue

  Zoznam prianí

 5. -15%
  Ventil CamelBak Crux Reservoir On/Off Valve

  Zoznam prianí

 6. -17%
  Vak na vodu CamelBak Crux 1.5L Reservoir - blue

  Zoznam prianí

 7. -16%
  Hadička CamelBak Crux Thermal Control Kit

  Zoznam prianí

 8. -11%
  Hadička CamelBak Crux Replacement Tube

  Zoznam prianí

 9. -25%
  Softflask CamelBak Quick Stow Flask 650 ml - blue

  Zoznam prianí

 10. -18%
  Vak na vodu CamelBak Crux 3L Reservoir - blue

  Zoznam prianí

 11. -11%
  Držiak CamelBak Magnetic Tube Trap

  Zoznam prianí

 12. -17%
  Súprava na čistenie CamelBak Crux Cleaning Kit

  Zoznam prianí

 13. -20%
  Ľadvinka CamelBak Podium Flow 4 620ml - moroccan blue

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

18 Produkty

Vymazať

Ako vznikla značka CamelBak?

Príbeh značky CamelBak sa vlastne začal v mestečku Wichita Falls v Texase. Práve tu sa konajú cyklistické preteky Hotter'N Hell 100, v ktorých účastníci bojujú nielen so svojimi slabinami, ale predovšetkým so spaľujúcim teplom na 100-kilometrovej trati. Keď sa Michael Eidson objavil na ich štarte, vedel, že kľúčom k dobrému výsledku je zostať hydratovaný. Keďže bol povolaním zdravotník, rýchlo našiel dokonalé riešenie. Naplnil si kvapkaciu hadičku nápojom, ktorú si zastrčil do ponožky a celú si ju strčil do zadného vrecka trička. Hadičku, ktorá vychádzala z kvapkadla, si pripevnil štipcom na bielizeň ku košeli. Takto vznikol hydratačný systém, ktorý mu umožnil piť počas jazdy bez toho, aby musel používať ruky. A tak sa zrodila značka CamelBak, hoci Michael Eidson o tom ešte nevedel.

Spoločnosť CamelBak zažila nielen rad úspechov, ale aj ťažké časy. Začiatkom 90. rokov minulého storočia hrozilo, že nízky predaj spôsobí zánik spoločnosti. Vtedy prišiel značke na pomoc Jeff Wemmer. Výrobok ho natoľko zaujal, že sa rozhodol podporiť jeho predaj. Cestoval po USA na motorke a predával výrobky CamelBak v okoloidúcich motorkárskych obchodoch. S každou ďalšou objednávkou získavala značka opäť dôveru v to, že dokáže prežiť.

Dnes je značka CamelBak jedným z popredných výrobcov bidónov, fliaš a rezervoárov. Jej sortiment zahŕňa batohy s hydratačnými systémami, ľadvinky s mechúrmi a mnoho ďalšieho.

CamelBak - budúcnosť značky

Americká značka bola založená na prelomovej myšlienke, ktorá umožnila športovcom poskytovať hydratáciu bez použitia rúk. Nepretržitý prístup k hadičke s nápojom je skvelý na pretekoch aj dlhých tréningoch. Značka CamelBak sa nezastavuje a neustále inovuje. Ako prvá začala predávať fľaše vyrobené z materiálov bez obsahu BPA. Bezkonkurenčným modelom sú aj spoľahlivé gumové ventily na hadičkách, ktoré umožňujú pohodlné pitie počas tréningu.

Dnes sa CamelBak, podobne ako väčšina popredných značiek, zameriava na minimalizáciu svojho vplyvu na životné prostredie. Značka aktívne pracuje na znížení používania jednorazových plastových fliaš na vodu. Spoločnosť tiež podporuje organizácie a združenia na ochranu prírody. Okrem toho sú všetky výrobky CamelBak navrhnuté s ohľadom na maximálnu odolnosť a spoľahlivosť. Tým sa šetria prírodné zdroje a koncoví používatelia si môžu svoje obľúbené modely užívať ešte dlhšie. Dôležité je, že dodávateľské reťazce sú úplne transparentné a výroba prebieha v továrni, ktorú vlastní spoločnosť CamelBak. Vďaka tomu je možné všetky procesy dôkladne monitorovať, čo navyše potvrdzuje certifikácia ISO.

Výrobky značky CamelBak si môžete kúpiť v obchode 8a.sk

Ponúkame široký výber výrobkov značky CamelBak pre milovníkov mnohých športov a aktivít - beh, cyklistika, treking, horolezectvo, ako aj na každodenné použitie. V našej ponuke nájdete nadčasové tubusové fľaše, moderné bidony aj klasické fľaše na vodu. Značka CamelBak ponúka aj skvelé batohy s hydratačnými systémami, bedrové tašky s mechúrmi a mnoho ďalšieho príslušenstva. Nedávno do ponuky tohto amerického výrobcu pribudli aj vodné filtre alebo prenosné chladiace zariadenia. Ak práve hľadáte spoľahlivý spôsob prenášania vody a nápojov, potom bude CamelBak bezpochyby vašou najlepšou voľbou.