top

Bundy bežecké Salomon

Bežecké bundy Salomon ® sú navrhnuté tak, aby chránili vaše telo počas intenzívneho tréningu v nepriaznivom počasí. Chránia vás pred prehriatím počas tréningu a pred ochladením po ňom. 

View as Grid List

14 Produkty

na stránku
View as Grid List

14 Produkty

Vymazať

Bežecká bunda Salomon do každého počasia

Začiatok bežeckého dobrodružstva, či už v prírode alebo v meste, je jednoduchý - stačí pohodlná obuv a trochu nadšenia. Keď však získate skúsenosti, predĺžite svoje bežecké tréningy a budete chcieť trénovať aj v nepriaznivom počasí, oplatí sa zaobstarať si špecializované bežecké oblečenie. Jedným zo základných kameňov je vhodne padnúci vrchný odev. Salomon runner jackets sú výrobky najvyššej kvality, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa prechladnutiu počas behu. Vďaka širokej ponuke produktov si môžete vybrať z nepremokavých a vetruvzdorných modelov. Ako je pre značku Salomon typické, tieto bundy sú do detailu prepracované. Nastaviteľné kapucne, praktické vrecká alebo reflexné úpravy sú len začiatkom možností, ktorými môže byť vaša nová bunda vybavená.

Moderný dizajn pre pohodlie

Bežecké bundy Salomon možno jednoducho rozdeliť na ochranu proti vetru a ochranu proti dažďu. Tie prvé sú ideálne, ak beháte za sucha, ale nevyhýbajte sa tréningu ani počas veterných dní. Ich konštrukcia minimalizuje riziko prechladnutia pri nárazoch vetra a zabezpečuje mimoriadne vysokú priedušnosť. Ak vás však zastihne letmá dažďová prehánka, vďaka vodeodpudivej úprave DWR by ste mali vyjsť suchí. Ak ste však v takom štádiu, že vás ani lejak neodradí od plánovaného behu. Oplatí sa siahnuť po bežeckých bundách Salomon s membránou. Membrána vás chráni pred premoknutím a ochladením pri nárazoch vetra. Priedušnosť membrány tiež zabezpečuje odparovanie vlhkosti z tréningu. Nezáleží na tom, pre aký typ bundy sa rozhodnete. Ten sa bude vyznačovať nízkou hmotnosťou a malými rozmermi balenia, vďaka čomu sa bude výrazne ľahšie prenášať v bežeckej veste.

Bežecké bundy Salomon od 8a.sk

V ponuke nášho internetového obchodu nájdete model bundy, ktorý splní všetky vaše očakávania. Kombinácia vysokokvalitného spracovania a moderných technológií použitých pri výrobe vám umožní udržať optimálnu telesnú teplotu. V závislosti od zvoleného modelu sa ochránite pred vetrom alebo zrážkami. Kolekcia obsahuje dámske aj pánske bežecké bundy Salomon Pre každého máme niečo.