top

Blackroll

Blackroll je renomované zariadenie na valcovanie karosérie. Značka ponúka valce, valčeky a ďalšie príslušenstvo, ktoré pomáha stimulovať a regenerovať svaly po tréningu a počas rehabilitácie.

View as Grid List

19 Produkty

 1. -5%
  Masážna súprava Blackroll Trigger Se - black
  Masážna súprava Blackroll Trigger Se - black
  vrátane DPH 39,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 38,49 € (+3%)
  Cena odporúčaná výrobcom 41,99 € (-5%)

  Zoznam prianí

 2. -3%
  Masážny prístroj Blackroll Twister - black
  Masážny prístroj Blackroll Twister - black
  vrátane DPH 14,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 14,99 € (-3%)
  Cena odporúčaná výrobcom 14,99 € (-3%)

  Zoznam prianí

 3. Cvičebná páska Blackroll Multi Band - green

  Zoznam prianí

 4. Odporová páska Blackroll Super Band - blue

  Zoznam prianí

 5. Odporová páska Blackroll Resist Band - grey

  Zoznam prianí

 6. Masážny valček Blackroll Twin - black

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Masážny valček Blackroll Slim - black
  Masážny valček Blackroll Slim - black
  vrátane DPH 24,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 26,99 € (-7%)
  Cena odporúčaná výrobcom 27,99 € (-10%)

  Zoznam prianí

 8. Rolovací valec Blackroll Groove Standard - black

  Zoznam prianí

 9. Masážna loptička Blackroll DuoBall 12cm - black

  Zoznam prianí

 10. Cvičebná páska Blackroll Loop Band - blue

  Zoznam prianí

 11. Masážna loptička Blackroll DuoBall 8cm - black

  Zoznam prianí

 12. Masážna loptička Blackroll Ball 8cm - black

  Zoznam prianí

 13. Masážny valček Blackroll Mini - black

  Zoznam prianí

 14. -4%
  Masážny valček Blackroll Pro - grey
  Masážny valček Blackroll Pro - grey
  vrátane DPH 39,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 39,89 € (+1%)
  Cena odporúčaná výrobcom 41,99 € (-4%)

  Zoznam prianí

 15. -4%
  Masážny valček Blackroll Standard - black
  Masážny valček Blackroll Standard - black
  vrátane DPH 32,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 33,99 € (-4%)
  Cena odporúčaná výrobcom 33,99 € (-4%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

19 Produkty

Vymazať

História značky Blackroll

Značka Blackroll bola založená v Nemecku v roku 2007. Založil ju Jürgen Dürr . Už o dva roky neskôr získala prestížnu cenu Phyzio. Odvtedy sa neustále rozrastá a jej výrobky sú dostupné v čoraz väčšom počte krajín. Vďaka vysokej kvalite spracovania a vynikajúcim úžitkovým vlastnostiam používajú jej výrobky skúsení fyzioterapeuti a športovci na celom svete. Široký sortiment výrobkov tejto značky zahŕňa predovšetkým valčeky a masážne valčeky, ktoré sú ideálne na zotavenie po zraneniach, ako aj na masáže vykonávané po každom tréningu a súťaži. V katalógoch značky nájdete aj cvičebné gumy, fitness doplnky a tiež jogu.

Všetky produkty Blackroll sa vyrábajú v Nemecku, a preto sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania a dôrazom na detail. Celý proces prebieha v súlade s normou ISO 9001:2000 a prístroje značky sú vyrobené z ekologických materiálov, ktoré možno neskôr plne recyklovať. Neobsahujú chemikálie a sú hypoalergénne, čo znamená, že ich môže bez obáv používať každý, kto sa venuje tréningu. Zariadenia Blackroll sú vhodné na individuálne použitie, ako aj na organizované skupinové hodiny a tréningy. Ľahko sa čistia a sterilizujú, a preto ich môže používať široká škála ľudí. Sú ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí chcú vyskúšať valcovanie tela, ako aj pre profesionálov, ktorí hľadajú valce a ďalšie vybavenie najvyššej kvality.

Prečo sú valčeky Blackroll také populárne?

Valcovanie tela získava na popularite medzi nadšencami aktívneho životného štýlu. Táto aktivita je už pomerne dobre známa medzi profesionálnymi športovcami, ale v súčasnosti si získava popularitu aj medzi amatérmi, ktorí často vykonávajú veľmi náročné fyzické aktivity. Pri pravidelnom používaní môžu výrobky Blackroll priniesť veľa výhod. Po prvé, podporujú výkonnosť celého svalového systému a jeho schopnosť prispôsobiť sa rôznym typom pohybu. Po druhé, pravidelné valcovanie môže zabrániť bolesti svalov a výrazne znížiť riziko zranenia alebo poškodenia svalov, ku ktorému často dochádza pri pretrénovaní. Po tretie, vhodné cvičenie stimuluje krvný obeh, takže svaly môžu byť ešte lepšie a účinnejšie vyživované a okysličované. Po štvrté, používanie valčekov pôsobí aj na hlboké svaly a má komplexný účinok na celé telo.

Valcovanie tela pomocou špeciálnych valčekov a valčekov má celkovo dobrý vplyv na udržanie správneho držania tela a stimuluje primeraný krvný obeh v tele. Pravidelné používanie a cvičenie s výrobkami Blackroll zlepšuje celkovú pohodu a fyzickú kondíciu. Týmto spôsobom zvyšujú spokojnosť s vykonávanými činnosťami a umožňujú nám dosahovať v nich ešte lepšie výsledky. Takáto široká škála účinkov valcov na telo ich robí užitočnými pri športovom tréningu aj pri terapii po zraneniach a úrazoch, čo umožňuje ešte rýchlejší návrat do plnej formy.

Značka Blackroll nie sú len valčeky na telo a valčeky

V našom internetovom obchode ponúkame veľmi širokú škálu produktov nemeckej značky, ktoré sa hodia na regeneráciu a cvičenia na posilnenie svalov a stimuláciu kardiovaskulárneho systému. Najobľúbenejšie z nich sú samozrejme valčeky na telo. Špeciálne valce sú ideálne na uvoľnenie svalov po intenzívnom tréningu, ako aj na rehabilitáciu a terapiu. Okrem toho značka ponúka širokú škálu doplnkov na jogu a fitnes. Podložky Blackroll poskytujú pohodlné miesto na vykonávanie následných cvičení. Sortiment zahŕňa aj veľké lopty na cvičenie. Fitness nadšenci ocenia kvalitné cvičebné gumičky. Rôzne stupne odolnosti vám umožnia vybrať si ideálny model pre vaše potreby. Pre nadšencov jogy boli pripravené špeciálne bloky alebo pásy. Väčšina príslušenstva je k dispozícii aj vo výhodných súpravách, ktoré ponúkajú najpotrebnejšie prvky pre danú činnosť zhromaždené v jednom puzdre alebo taške. Ponúkame širokú škálu produktov renomovanej značky Blackroll, ktoré vám pomôžu dosiahnuť ešte lepšie výsledky a spokojnosť s vašou fyzickou aktivitou.