top

Blackburn

Blackburn je značka, ktorá sa špecializuje na dizajn a výrobu vysokokvalitného príslušenstva na bicykel, v jej ponuke sú svetlá na bicykel, cyklistické tašky, brašne, nosiče, pumpy alebo náradie na bicykel. Pokročilé produkty Blackburn dostupné v našom obchode splnia požiadavky aj tých najskúsenejších cyklistov.
View as Grid List

4 Produkty

 1. -26%
  Taška na bicykel na riadidlá Blackburn Outpost Elite Hitchhiker - blk
  Taška na bicykel na riadidlá Blackburn Outpost Elite Hitchhiker - blk
  vrátane DPH 82,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 89,49 € (-7%)
  Cena odporúčaná výrobcom 112,99 € (-26%)

  Zoznam prianí

 2. -25%
  Taška na bicykel na riadidlá Blackburn Outpost Handlebar
  Taška na bicykel na riadidlá Blackburn Outpost Handlebar
  vrátane DPH 81,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 86,99 € (-6%)
  Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-25%)

  Zoznam prianí

 3. -26%
  Brašňa na bicykel Blackburn Local Rear Pannier - black
  Brašňa na bicykel Blackburn Local Rear Pannier - black
  vrátane DPH 48,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 52,99 € (-7%)
  Cena odporúčaná výrobcom 66,99 € (-26%)

  Zoznam prianí

 4. -25%
  Taška na bicykel do rámu Blackburn Local Top Tube - black/graphite
  Taška na bicykel do rámu Blackburn Local Top Tube - black/graphite
  vrátane DPH 16,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 17,49 € (-5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 21,99 € (-25%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

4 Produkty

Vymazať

Komu bola značka Blackburn určená?

V 70. rokoch minulého storočia nebola cykloturistika taká populárna ako dnes. Príslušenstvo, ktoré bolo na trhu k dispozícii, bolo veľmi nedostatočné a nebolo navrhnuté s ohľadom na cestovanie na dlhé vzdialenosti na dvoch kolesách. Presne v takýchto časoch založil Jim Blackburn v roku 1975 svoju vlastnú značku s dvoma cieľmi. Najprv vytvoriť spoľahlivé a vysokokvalitné výrobky. Po druhé, mali byť dostatočne osvedčené, aby sa na ne mohla poskytovať doživotná záruka. Prvým výrobkom značky bol nosič na bicykel EX-1. Odvtedy sa veľa zmenilo, ale spoločnosť sa naďalej rýchlo rozvíja. Navrhujú sa nové riešenia, ktoré uľahčujú prepravu batožiny na bicykli a manipuláciu s ňou na ceste. Mimoriadne skvelá ponuka značky Blackburn zahŕňa okrem iného brašne a tašky na bicykel, nosiče, svetlá, pumpy, kľúče na bicykel a mnoho ďalších užitočných doplnkov, ktoré sa vám budú hodiť na výletoch aj pri každodennom používaní bicyklov.

Cyklistické produkty Blackburn

Táto americká značka je skúseným cyklistom dobre známa. Vďačí za to predovšetkým svojmu vybaveniu cestovných bicyklov. Kolekcia cyklistických tašiek Blackburn je silne vyvinutá a umožňuje každému dokonale prispôsobiť rozloženie batožiny svojmu bicyklu. Brašne vám umožnia prevážať najnutnejšie veci a zároveň zabezpečia maximálnu obratnosť v rôznorodom teréne, či už sú namontované na ráme, pod sedlom alebo na riadidlách. Značka však nezabúda ani na milovníkov klasických cestovných kufrov. K dispozícii sú nákladné tašky aj klasické bočné kufre, ktoré sú ideálne na jazdu po meste aj na trochu dlhšie cesty. Samozrejme, na správne upevnenie všetkej batožiny Blackburn ponúka aj veľmi robustné nosiče bicyklov, a to vpredu aj vzadu. Vďaka rôznym tvarom a systémom upevnenia si môžete vybrať taký, ktorý sa dá bezpečne pripevniť takmer na každý bicykel. Existujú nosiče bicyklov, ktoré možno pripevniť na stĺpik sedadla alebo na os zadného kolesa. Vďaka tomu môžeme obohatiť každý bicykel, dokonca aj ten bez upevňovacích bodov pre nosič batožiny, o možnosti prepravy.

Cyklistické svetlá Blackburn

Ďalšou významnou položkou v sortimente výrobkov ponúkaných americkým výrobcom sú svetlá na bicykel. Spoločnosť Blackburn je známa ponukou vysokokvalitných svetiel na bicykel, a to ako na každodenné dochádzanie do práce v meste, tak aj na turistiku alebo prekonávanie náročnejšieho terénu. Modely obsahujú zadné aj predné svetlá s rôznym výkonom, takže si ľahko vyberiete model podľa svojich potrieb. Dizajnéri značky mysleli aj na to, aby boli cyklisti lepšie viditeľní zo všetkých strán, a v ponuke sú dokonca oranžové svetlá, ktoré sa dajú nainštalovať na bok bicykla.

Ďalšie príslušenstvo je vybavenie bicykla

Žiadny výrobca príslušenstva pre bicykle samozrejme nemôže hovoriť o kompletnom sortimente bez špecializovaných čerpadiel a náradia. Spoločnosť Blackburn ponúka takmer všetky typy púmp na bicykle, na ktoré si len dokážeme spomenúť. Základom sú, samozrejme, klasické modely vrátane podlahových čerpadiel, ktoré sa výborne hodia do garáže. Menšie, kompaktné ručné pumpy na bicykel si môžete vziať so sebou na každú cestu. Pre tých, ktorí vyžadujú trochu viac pohodlia, pripravila spoločnosť Blackburn elektronické čerpadlo napájané batériou. Pri tomto modeli stačí vybrať požadovaný tlak a počkať na výsledky. Dizajnéri pripravili riešenie aj pre minimalistov. Minipumpa s kartušou CO2 je obľúbenou voľbou na súťaže alebo krátke tréningy, keď je prioritou hmotnosť zariadenia a rýchlosť. Samozrejme, okrem tradičných kolových čerpadiel existujú aj čerpadlá s tlmičom nárazov, ktoré umožňujú dosiahnuť veľmi vysoké tlaky. Modely vybavené presným tlakomerom nám umožnia pripraviť tlmiče podľa našich predstáv.

Schopnosť opraviť bicykel v teréne je nevyhnutná na každej ceste. Multifunkčné náradie pre bicykle a ďalšie súpravy náradia sú skvelé na cesty a každodenné opravy. Náradie na bicykel Blackburn sa odlišuje od konkurencie vynikajúcim dizajnom a vysokou kvalitou materiálov. Vďaka tomu majú dlhú životnosť, čo vám umožní nastaviť a opraviť ďalší bicykel. Rozsiahly sortiment výrobcu dopĺňa množstvo príslušenstva pre bicykle, ako sú napríklad blatníky, zrkadlá a mnohé ďalšie praktické doplnky.

Príslušenstvo na bicykel Blackburn si môžete kúpiť online na 8a.p

Ponúkame široký výber produktov tejto americkej značky, ktoré oslovia začiatočníkov aj skúsenejších cyklistov. Kvalitné spracovanie a skvelý dizajn sa premietajú do výrobkov s dlhou životnosťou. Bicyklové doplnky Blackburn sú ideálne na každodenné používanie, ako aj na dlhé cyklistické výlety. Kompaktné tašky, náradie a osvetlenie dokonale vyhovujú potrebám všetkých nadšencov bikepackingu, ktorý je čoraz populárnejší.