top

Black Diamond

Black Diamond banner

Black Diamond je značka pre horských nadšencov, ktorá ponúka horolezecké a parašutistické vybavenie, ako aj technické oblečenie. Legendárne výrobky Black Diamond - nakupujte na 8a.sk, kde nájdete široký výber sortimentu na leto aj zimu.

Filter (1)
Filtre
Vybrané filtre
  1. M
View as Grid List

263 Produkty

  1. -34%
    Zateplená bunda dámska Black Diamond First Light Stretch Hoody - coral red
    vrátane DPH 195,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 195,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 299,99 € (-34%)
  2. -3%
    Hybridná bunda Black Diamond Cofficient LT Hybrid - black/black
    vrátane DPH 163,99 €
    155,79 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 128,24 € (+22%)
    Cena odporúčaná výrobcom 169,99 € (-8%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  3. -37%
    Zateplená bunda dámska Black Diamond First Light Hybrid Hoody - belay blue
    vrátane DPH 163,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 163,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 259,99 € (-37%)
  4. -20%
    Rukavice Black Diamond Dirt Bag Gloves - black/black
    vrátane DPH 31,99 €
    30,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 31,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 39,99 € (-24%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  5. -18%
    Palčiaky Black Diamond Alpine 3-Finger Mitts - black/carbon
    vrátane DPH 121,99 €
    109,79 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 111,59 € (-1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-26%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  6. -17%
    Flísové rukavice Black Diamond Deploy Gloves - carbon
    vrátane DPH 32,99 €
    31,34 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 30,39 € (+4%)
    Cena odporúčaná výrobcom 39,99 € (-21%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  7. -5%
    Rukavice softshell Black Diamond Hybrid Light Gloves - black/carbon
    vrátane DPH 51,99 €
    41,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 37,59 € (+11%)
    Cena odporúčaná výrobcom 54,99 € (-24%)
    EXTRA 20% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  8. -23%
    Palčiaky Black Diamond UL Overmitts - glacier
    vrátane DPH 41,99 €
    39,89 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 40,84 € (-2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 54,99 € (-27%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  9. -23%
    Rukavice Black Diamond Gridtech Storm Hood Gloves - carbon/glacier
    vrátane DPH 45,99 €
    43,69 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 45,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 59,99 € (-27%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  10. -22%
    Rukavice Black Diamond Deploy Wind Hood Gloves - carbon/glacier
    vrátane DPH 38,99 €
    37,04 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 35,14 € (+6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 49,99 € (-25%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  11. -22%
    Rukavice Black Diamond Alpine Softshell Gloves - moonstone
    vrátane DPH 53,99 €
    51,29 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 53,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 69,99 € (-26%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  12. -22%
    Rukavice Black Diamond Everyday Softshell Gloves - black
    vrátane DPH 34,99 €
    33,24 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 32,29 € (+3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 44,99 € (-26%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  13. -22%
    Rukavice Black Diamond Everyday Softshell Gloves - flax
    vrátane DPH 34,99 €
    33,24 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 34,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 44,99 € (-26%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  14. -6%
    Flísové rukavice Black Diamond Alpine Fleece Gloves - moonstone
    vrátane DPH 41,99 €
    39,89 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 33,24 € (+21%)
    Cena odporúčaná výrobcom 44,99 € (-11%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  15. Rukavice Black Diamond Everyday Fleece Gloves - flax
    vrátane DPH 29,99 €
    28,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 21,84 € (+31%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  16. -17%
    Vlnené rukavice Black Diamond Midweight Wool Liners - charcoal
    vrátane DPH 32,99 €
    29,69 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 30,59 € (-2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 39,99 € (-25%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  17. -22%
    Vlnené rukavice Black Diamond Heavyweight Wool Liners - charcoal
    vrátane DPH 38,99 €
    37,04 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 36,99 € (+1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 49,99 € (-25%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  18. -22%
    Rukavice Black Diamond Heavyweight Screentap Liners - black
    vrátane DPH 38,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 36,99 € (+6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 49,99 € (-22%)
  19. -12%
    Rukavice Black Diamond Midweight Screentap Liners - black
    vrátane DPH 34,99 €
    29,74 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 29,74 €
    Cena odporúčaná výrobcom 39,99 € (-25%)
    EXTRA 15% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  20. -20%
    Rukavice Black Diamond Lightweight Screentap Liners - black
    vrátane DPH 23,99 €
    22,79 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 22,79 €
    Cena odporúčaná výrobcom 29,99 € (-24%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  21. -21%
    Lyžiarske rukavice Black Diamond Glissade Gloves - black
    vrátane DPH 62,99 €
    59,84 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 62,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 79,99 € (-25%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  22. -22%
    Lyžiarske rukavice Black Diamond Glissade Gloves - azurite
    vrátane DPH 61,99 €
    58,89 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 59,84 € (-1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 79,99 € (-26%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  23. -24%
    Turistické rukavice Black Diamond Soloist Gloves - black
    vrátane DPH 97,99 €
    93,09 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 94,04 € (-1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 129,99 € (-28%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  24. -24%
    Turistické rukavice Black Diamond Soloist Gloves - dark curry
    vrátane DPH 97,99 €
    93,09 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 93,09 €
    Cena odporúčaná výrobcom 129,99 € (-28%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  25. -23%
    Lyžiarske rukavice Black Diamond Impulse Gloves - black/black
    vrátane DPH 114,99 €
    109,24 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 113,99 € (-4%)
    Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-27%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  26. -22%
    Dámske lyžiarske rukavice Black Diamond Impulse Gloves - henna/belay blue
    vrátane DPH 116,99 €
    111,14 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 97,49 € (+15%)
    Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-25%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  27. -24%
    Rukavice Black Diamond Punisher Gloves - black
    vrátane DPH 82,99 €
    78,84 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 81,69 € (-3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-28%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  28. -21%
    Rukavice Black Diamond Torque Gloves - black
    vrátane DPH 46,99 €
    44,64 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 46,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 59,99 € (-25%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  29. -16%
    Rukavice Black Diamond Mont Blanc Gloves - black
    vrátane DPH 20,99 €
    17,84 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 17,84 €
    Cena odporúčaná výrobcom 24,99 € (-28%)
    EXTRA 15% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  30. -20%
    Rukavice Black Diamond Midweight Softshell Gloves - smoke
    vrátane DPH 31,99 €
    30,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 31,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 39,99 € (-24%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  31. -23%
    Lyžiarske rukavice Black Diamond Impulse Gloves - beeswax/walnut
    vrátane DPH 114,99 €
    109,24 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 114,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-27%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  32. -23%
    Palčiaky Black Diamond Mercury Mitts - blck
    vrátane DPH 91,99 €
    87,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 89,29 € (-2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-27%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  33. -23%
    Dámske palčiaky Black Diamond Mercury Mitts - black
    vrátane DPH 91,99 €
    87,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 88,34 € (-1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-27%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  34. -23%
    Dámske palčiaky Black Diamond Mercury Mitts - azurite/azurite
    vrátane DPH 91,99 €
    87,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 91,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-27%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  35. -22%
    Palčiaky Black Diamond Progression Mitts - black
    vrátane DPH 107,99 €
    102,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 106,39 € (-3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 139,99 € (-26%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  36. -22%
    Dámske palčiaky Black Diamond Progression Mitts - black/black
    vrátane DPH 107,99 €
    102,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 107,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 139,99 € (-26%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  37. -21%
    Dámske palčiaky Black Diamond Progression Mitts - henna/belay
    vrátane DPH 109,99 €
    104,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 102,59 € (+2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 139,99 € (-25%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  38. -12%
    Palčiaky Black Diamond Progression Mitts - beeswax/walnut
    vrátane DPH 121,99 €
    115,89 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 102,59 € (+13%)
    Cena odporúčaná výrobcom 139,99 € (-17%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  39. -16%
    Turistické rukavice Black Diamond Crag Gloves - astral blue
    vrátane DPH 20,99 €
    19,94 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 17,59 € (+14%)
    Cena odporúčaná výrobcom 24,99 € (-20%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  40. -21%
    Rukavice bez prstov Black Diamond Crag Half-Finger - black
    vrátane DPH 15,79 €
    15,00 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 15,79 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 19,99 € (-24%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  41. -28%
    Horolezecké rukavice Black Diamond Crack Gloves - white
    vrátane DPH 35,99 €
    34,19 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 27,74 € (+24%)
    Cena odporúčaná výrobcom 49,99 € (-31%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  42. -8%
    Palčiaky Black Diamond Super Light Mitts - black
    vrátane DPH 163,99 €
    155,79 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 131,09 € (+19%)
    Cena odporúčaná výrobcom 179,99 € (-13%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  43. -23%
    Dámske lyžiarske rukavice Black Diamond Impulse Gloves - black/black
    vrátane DPH 114,99 €
    109,24 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 112,09 € (-2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-27%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  44. -17%
    Flísové rukavice Black Diamond Alpine Fleece Gloves - black
    vrátane DPH 36,99 €
    33,29 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 34,19 € (-2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 44,99 € (-26%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  45. -20%
    Rukavice Black Diamond Everyday Fleece Gloves - black
    vrátane DPH 23,99 €
    22,79 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 21,84 € (+5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 29,99 € (-24%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  46. -26%
    Skialpinistické rukavice Black Diamond Tour Lt Gloves - black
    vrátane DPH 54,99 €
    52,24 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 54,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 74,99 € (-30%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  47. -22%
    Skialpinistické rukavice Black Diamond Tour Lt Gloves - beeswax/black
    vrátane DPH 57,99 €
    52,19 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 55,79 € (-6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 74,99 € (-30%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  48. -18%
    Skialpinistické rukavice Black Diamond Tour Gloves - blk
    vrátane DPH 64,99 €
    58,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 59,39 € (-1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 79,99 € (-26%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  49. -21%
    Skialpinistické rukavice Black Diamond Tour Gloves - beeswax/black
    vrátane DPH 62,99 €
    59,84 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 58,89 € (+2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 79,99 € (-25%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  50. -21%
    Lyžiarske rukavice Black Diamond Spark Gloves - black/black
    vrátane DPH 85,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 87,99 € (-2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-21%)
  51. -16%
    Lyžiarske rukavice Black Diamond Spark Gloves - rye/midnight blue
    vrátane DPH 91,99 €
    82,79 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 83,69 € (-1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-24%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  52. -16%
    Lyžiarske rukavice dámske Black Diamond Spark Gloves - black
    vrátane DPH 91,99 €
    82,79 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 83,69 € (-1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-24%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  53. -21%
    Palčiaky Black Diamond Spark Mitts - blk
    vrátane DPH 85,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 87,99 € (-2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-21%)
  54. -21%
    Palčiaky Black Diamond Spark Mitts - rye/midnight blue
    vrátane DPH 85,99 €
    81,69 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 83,59 € (-2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-25%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
na stránku
View as Grid List

263 Produkty

Ľudia, ktorí tvoria značku Black Diamond, si dobre uvedomujú potreby všetkých, ktorí sa rozhodujú pre horské aktivity, či už na amatérskej alebo profesionálnej úrovni. Každý z nich prežíva horské výzvy v letnom a zimnom období. Či už leziete v skale alebo v ľade, alebo lyžujete na zasneženom svahu - vyvolávajú presne to isté ako ostatní milovníci hôr - radosť a eufóriu. Preto sa im tak dobre darí uspokojovať potreby jednej globálnej rodiny horolezcov, lyžiarov a všetkých, ktorí si zamilovali hory. Black Diamond, podobne ako mnohé ikonické americké značky, začala v roku 1957 na záhrade a v dielni. Vďaka inovatívnym bezpečnostným prvkom pre horolezcov sa rýchlo stala voľbou číslo 1 pre mnohých milovníkov hôr.

S osobitným dôrazom na detail, ale aj na samotný výrobok, ale aj na hodnoty vedomého pobytu v horách, sa značka Black Diamond dostala tam, kde je dnes. Je celosvetovým výrobcom horolezeckého, lezeckého a lyžiarskeho vybavenia, špecializovaného oblečenia a dokonca aj topánok. Spoločnosť má pobočky na troch kontinentoch a výrobky Black Diamond sú známe aj v tých najodľahlejších kútoch sveta. Medzi fanúšikov značky patria horolezci, lyžiari, bežkári a klasickí turisti, ktorí hľadajú špičkové oblečenie a vybavenie na horské trekingové výpravy.

Špičková lezecká výbava a batohy Black Diamond

Lezecký výstroj s logom americkej značky predstavuje vysokú spoľahlivosť a inovatívne riešenia. Karabíny a exponenty Black Diamond sú vysoko cenené pre svoj moderný dizajn a spoľahlivosť. V ponuke značky nájdete aj istiace pomôcky, ľadové skrutky alebo friendy, ktoré sú nevyhnutné pri lezení s vlastným istením. Podobne vysokú úroveň prepracovanosti predstavujú aj horolezecké postroje Black Diamond - od športových modelov, cez horské modely až po ultraľahké padákové postroje. V ponuke je aj široká škála zimného lezeckého vybavenia. Ľadové cepíny a skoby Black Diamond, ľadové skrutky a ďalšie príslušenstvo nevyhnutné pre horolezectvo a lezenie v ľade sú medzi milovníkmi tejto zimnej aktivity veľmi obľúbené.

Počas horských expedícií je nevyhnutná pohodlná preprava batožiny a vybavenia. Ani v tomto prípade americká značka nesklame. Black Diamond batohy ponúkajú širokú škálu modelov pre prakticky všetky horské aktivity. Minimalistické batohy - vesty pre horských bežcov sú ideálne na bežecké výlety a ultra súťaže. Klasické horské a trekingové batohy Black Diamond vám umožnia zdolávať vyššie vrcholy, ako aj vyraziť na trochu dlhšiu túru na horské štíty. Kompaktné lezecké modely vám umožnia pohodlne si vziať so sebou všetku výbavu na letné výlety do skál. Pre milovníkov lyžovania bola na zimnú sezónu pripravená úplne samostatná kolekcia batohov. Medzi nimi vyniká najmä batoh Black Diamond JetForce s moderným systémom airbag. Toto inovatívne riešenie výrazne zvyšuje bezpečnosť pri lyžovaní alebo snowboardingu.

Oblečenie na lezenie a do hôr

Značka je tiež známa navrhovaním a výrobou vysokokvalitného oblečenia pre horolezcov a milovníkov hôr. Jej ponuka zahŕňa modely pripravené na letnú aj zimnú sezónu. Mimoriadne rozsiahly sortiment oblečenia tejto americkej značky je určený pre horolezcov. Odolné lezecké nohavice Black Diamond alebo tričká z organickej bavlny sú ideálne na letné výlety na skaly alebo bouldering. Veľkú časť kolekcie zaberá klasické horské oblečenie do rôznych podmienok. Membránové bundy do dažďa, softshellové bundy a ľahké páperové bundy sa v chladnejšej časti roka ukážu ako nepostrádateľné na horolezeckých trasách aj trekingových chodníkoch. Značka ponúka mimoriadne široký sortiment výrobkov v oblasti ochrany rúk. Rukavice Black Diamond zahŕňajú lyžiarske, horské, lezecké alebo via ferratové modely. Či už potrebujete hrubé rukavice do najväčších mrazov, alebo ľahký a priľnavý model na držanie sekery pri lezení v ľade, v rozsiahlej ponuke značky BD si určite vyberiete.

Čelovky a palice Black Diamond - neoceniteľná pomoc v stene a na ceste

Americká značka je známa aj vďaka špičkovému príslušenstvu k horskej výstroji, ktoré je často v tieni serióznejšieho vybavenia. Čelovka Black Diamond, optimálne zvolená pre daný typ aktivity, dokáže osvetliť akúkoľvek tmu, či už ide o horolezectvo, lyžovanie, beh alebo turistiku. Neoceniteľnou pomôckou vám budú aj boty Black Diamond Patria medzi ne trekingové, bežecké a lyžiarske modely. Umožnia vám udržať rovnováhu v náročnejších pasážach. Vďaka spoľahlivému systému skladania Z-Pole sa ľahko prepravujú, keď sa nepoužívajú.