top

BioLite

BioLite je revolučné turistické vybavenie, ktoré je ideálne na výlety. Inovatívne turistické variče na drevo, solárne panely alebo čelové baterky sú len niektoré z nich.
View as Grid List

1 Produkty

 1. -29%
  Gril BioLite Campstove Portable Grill
  Gril BioLite Campstove Portable Grill
  vrátane DPH 57,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 52,99 € (+9%)
  Cena odporúčaná výrobcom 81,99 € (-29%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

1 Produkty

Vymazať

BioLite - technológia a tradícia

Oheň je už tisíce rokov hlavným zdrojom energie pre človeka. Príprava jedla, osvetlenie alebo udržiavanie tepla v nízkych teplotách by nebolo možné bez ohňa. V súčasnosti sme však čoraz viac závislí aj od elektrickej energie. Nabitý smartfón je nevyhnutný aj na výletoch do prírody a do hôr. Značka BioLite sa rozhodla spojiť tieto dva svety svojím revolučným turistickým varičom na drevo. Tento inovatívny výrobok sa stal ochrannou známkou značky. Kompaktný varič, ktorý je poháňaný obyčajným drevom vrátane palíc nájdených v okolí nášho kempu, nám umožní nielen uvariť chutné jedlo, ale aj nabíjať náš smartfón alebo čelovku. Technológia, ktorá premieňa teplo na elektrinu, znamená, že môžeme byť úplne sebestační na každej expedícii.

I keď sa turistické sporáky na drevo stali najznámejším produktom značky BioLite, jej ponuka je teraz oveľa širšia. Predovšetkým obsahuje všetky druhy príslušenstva pre sporáky, ako sú hrnce, grily a kávovary. Okrem toho katalóg výrobcu obsahuje moderné solárne panely, ako aj energetické banky na uskladnenie vyrobenej elektrickej energie. Samostatné miesto v kolekcii zaberá turistické osvetlenie vrátane moderných čeloviek na pohyb v tme a turistických lámp, ktoré budú ideálne na akékoľvek kempovanie. Všetky výrobky, či už ide o zložité ohnisko alebo malý horák, sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania, modernou konštrukciou a skvelým dizajnom. Výrobky výrobcu sú ideálne na mnohé výlety do prírody a do hôr.

Misia značky BioLite

Značka BioLite zakladá svoje podnikanie na modeli paralelných inovácií. To znamená, že súčasne pôsobí na dvoch úrovniach. Prvou úrovňou je komerčná úroveň, t. j. poskytovanie vonkajšieho trhu s technologicky najvyspelejšími výrobkami, ktoré umožňujú bezpečnú výrobu elektriny a tepla z dreva a slnečného žiarenia. Ide o riešenia, ktoré sa rovnako dobre hodia na viacdňové túry po horských chodníkoch alebo víkendové výlety k jazeru. Možnosť nabíjať elektronické zariadenia kdekoľvek sa nachádzame nemožno preceňovať počas expedícií do divokých oblastí ďaleko od civilizácie. Jedinou podmienkou je prístup k drevu. Z príjmov z komerčných aktivít spoločnosti BioLite sa vo veľkej miere financuje výskum a výroba zariadení, ktoré znižujú energetické vylúčenie v najchudobnejších oblastiach sveta. Pomáhajú poskytovať účinné zdroje energie ľuďom v Indii alebo v mnohých afrických krajinách. Ide o realizáciu pôvodného zámeru spoločnosti, ktorý bol založený na myšlienke, že každý človek na svete by mal mať rovnaký prístup k energii bez ohľadu na to, kde žije.

Výrobky BioLite si môžete kúpiť online na 8a.sk

Poskytujeme široký sortiment výrobkov tejto značky pre outdoorových nadšencov. Či už sa chystáte na niekoľkodňovú túru do hôr, víkendovú túru po jednoduchších chodníkoch alebo jednoducho radi kempujete v divočine, turistická výbava BioLite vám umožní ešte viac si vychutnať chvíle v prírode. Základom sú samozrejme ikonické sporáky na drevo a všetko potrebné príslušenstvo k nim. Okrem toho ponúkame širokú škálu ďalšieho turistického vybavenia určeného na pohodlné používanie na rôznych výletoch.