top

Atwood Rope MFG

Atwood Rope MFG je významný americký výrobca laní, paracordov a špagátov. Ich produkty často využívajú milovníci survivalu a bushcraftu. V našom obchode nájdeš odolné paracordy Atwood Rope MFG rôznych hrúbok a vzorov.
View as Grid List

4 Produkty

 1. -3%
  Repka Atwood Rope MFG Tactical Kevlar Cord 30 m - yellow
  Repka Atwood Rope MFG Tactical Kevlar Cord 30 m - yellow
  vrátane DPH 38,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 39,99 € (-3%)
  Cena odporúčaná výrobcom 39,99 € (-3%)

  Zoznam prianí

 2. Repka Atwood Rope MFG Kevlar Paracord 15 m - yellow

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

4 Produkty

Vymazať

Paracord Atwood Rope MFG – najvšestrannejšie lano na trhu

Paracordy pochádzajú z vojenského vybavenia, ale teraz sa používajú v mnohých aktivitách. Sú ideálne pre survival, bushcraft a vojenské aktivity. Sú tiež neoceniteľnou pomocou pri kempe alebo pri trekingu. Paracordy navyše radi používajú aj milovníci kajakovania či jachtingu a hodia sa aj na bežné použitie. Čím vynikajú paracordy Atwood Rope MFG? Predovšetkým odolnosťou a kvalitou vyrobenia. Jadro paracordov americkej značky je tvorené z 7 nezávislých vlákien, ktoré zabezpečujú jeho vysokú odolnosť a spoľahlivosť. Výrobca neuznáva žiadne kompromisy v tejto oblasti. Momentálne je k dispozícii niekoľko verzií paracordov Atwood Rope MFG vrátane odrazivých, žiariacich v tme, Kevlar® alebo UHMWPE paracord. Americká značka stanovila mnoho štandardov v odvetví, ktoré sú replikované inými výrobcami.

Odkiaľ pochádza značka Atwood Rope MFG?

Značka Atwood Rope MFG bola založená v roku 1985. Od začiatku svojho pôsobenia sa sústredila na navrhovanie a výrobu najvyššej kvality laní a paracordov, reagujúc na dopyt trhu. Neprestajne zavádzala inovatívne riešenia a materiály, vďaka čomu sa lana Atwood Rope MFG dodnes udržiavajú na svetovom vrchole. V ponuke značky sa objavili takéto produkty ako lana na práce vo výškach, kotvacie lana, rybárske šnúry, paracordy pre taktické a survivalové účely, vodítka pre psov alebo dokonca vyberacie šnúry. Značka Atwood Rope MFG tiež plní vládne objednávky, čo svedčí o najvyššej kvalite jej výrobkov. Súčasne sídlo značky sa nachádza v Ohiu, jej produkty sú dostupné takmer po celom svete. Všetky lana, paracordy a špagáty Atwood Rope MFG sú vyrobené v USA, čo zaručuje ich najvyššiu kvalitu.

Paracordy Atwood Rope MFG – obchod 8a.sk ponúka široký výber

V našom obchode sa predovšetkým sústreďujeme na milovníkov outdooru, survivalu a bushcraftu. Preto ponúkame široký výber tenkých špagátov a silných paracordov Atwood Rope MFG, ktoré sú ideálne pre rôzne účely. Od prípravy úkrytu a výroby jednoduchých nástrojov až po opravy vybavenia. Lana, ktoré sa vyznačujú výnimočnou odolnosťou, sú jedným z základných prvkov každej survivalovej súpravy.