top

Arva

Spoločnosť Arva už viac ako 30 rokov poskytuje produkty na zvýšenie bezpečnosti počas horských aktivít. Obchod 8a.sk ponúka špičkové lavínové vybavenie - lavínové detektory, lopaty, sondy, ako aj lavínové batohy.
View as Grid List

6 Produkty

 1. -25%
  Skialpinistický batoh Arva Ride 24 - black
  Skialpinistický batoh Arva Ride 24 - black
  vrátane DPH 85,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 96,99 € (-11%)
  Cena odporúčaná výrobcom 114,99 € (-25%)

  Zoznam prianí

 2. -25%
  Lyžiarsky batoh Arva Ride 24 - blue denim
  Lyžiarsky batoh Arva Ride 24 - blue denim
  vrátane DPH 85,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 96,99 € (-11%)
  Cena odporúčaná výrobcom 114,99 € (-25%)

  Zoznam prianí

 3. -18%
  Lavínový batoh Arva AirBag ST26 Switch - blue
  Lavínový batoh Arva AirBag ST26 Switch - blue
  vrátane DPH 577,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 633,99 € (-8%)
  Cena odporúčaná výrobcom 710,99 € (-18%)

  Zoznam prianí

 4. -18%
  Izotermická fólia Arva Bivvy Emergency V2
  Izotermická fólia Arva Bivvy Emergency V2
  vrátane DPH 19,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 21,49 € (-9%)
  Cena odporúčaná výrobcom 23,99 € (-18%)

  Zoznam prianí

 5. -19%
  Lyžiarsky batoh Arva Rescuer 32 Pro - black
  Lyžiarsky batoh Arva Rescuer 32 Pro - black
  vrátane DPH 132,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 141,99 € (-6%)
  Cena odporúčaná výrobcom 165,99 € (-19%)

  Zoznam prianí

 6. -20%
  Lyžiarsky batoh Arva Rescuer 25 Pro - black
  Lyžiarsky batoh Arva Rescuer 25 Pro - black
  vrátane DPH 119,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 124,99 € (-4%)
  Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-20%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

6 Produkty

Vymazať

Arva v obchode 8a.sk - lavínové vybavenie na zvýšenie bezpečnosti v horách

Francúzska značka má mimoriadne bohaté skúsenosti s navrhovaním a výrobou špičkového lavínového vybavenia. Jej prvé lavínové detektory boli vyvinuté dávno predtým, ako sa tento typ zariadenia stal veľmi populárnym medzi skialpinistami a skialpinistami. Vďaka odhodlaniu konštruktérov a ľudí, ktorí lavínové vybavenie denne používajú, je možné ho neustále zlepšovať. Značka Arva sa neustále vyvíja, aby sa nové modely lavínových balíkov, detektorov, snehových lopat a sond používali ešte jednoduchšie a čo najúčinnejšie. Dobrá lavínová výbava je nielen vysoko spoľahlivá, ale aj ergonomická pri používaní, vďaka čomu sa k ľuďom zasypaným lavínou dostanete ešte rýchlejšie. Veď každá sekunda ušetrená počas záchrannej operácie môže prispieť k záchrane života.

Lavínové detektory, lopaty a sondy Arva - najvyššia kvalita spracovania

Ľudia stojaci za značkou Arva veľmi dobre vedia, aké dôležité je v dnešnom svete mať úplnú dôveru vo vybavenie do hôr, od ktorého často závisí náš život. Najmä v prípade lavínového vybavenia je nesmierne dôležité, aby sa dbalo na každý, aj ten najmenší detail. Takto si môžeme byť istí, že lavínový detektor, lavínová sonda alebo lavínová lopata nás nesklamú ani v tých najťažších podmienkach a umožnia nám čo najrýchlejšie vytiahnuť obeť lavíny spod snehu. Aby sa zabezpečila najvyššia kvalita a najlepšie technické riešenia, celý proces návrhu a výroby lavínového vybavenia Arva prebieha vo Francúzsku. Na horské svahy tak môžete vyraziť s vedomím, že sa na svoje vybavenie zakúpené v špecializovanom horskom obchode môžete plne spoľahnúť.

Arva shop - lavínové ABC vám umožní rýchlo sa dostať k obetiam

Lavínové ABC pozostáva z 3 položiek - lopaty na sneh, sondy a lavínového detektora. Ide o minimálnu výbavu, ktorú by mal mať každý skialpinista alebo skialpinista, ktorý sa vydáva do terénu aspoň minimálne ohrozeného lavínami. Prvou položkou je určite lavínový detektor, ktorý umožňuje lokalizovať vysielač osoby zasypanej v snehu. Druhá je sonda, ktorá sa používa na určenie presnej polohy zranenej osoby. Poslednou položkou je lopata na sneh, bez ktorej je vyhrabanie osoby zasypanej lavínou v podstate nemožné. Lavínové vybavenie Arva v obchode 8a.sk je najvyššej kvality, poskytuje vysokú spoľahlivosť a umožňuje efektívnu prevádzku v nepriaznivých horských podmienkach.

Ideálne na skialpinizmus a freeride - lavínové batohy Arva

Francúzska značka ponúka veľký výber lavínových batohov. Arva Reactor je nafukovací vankúšový systém, ktorý sa môže aktivovať v prípade lavíny. Vďaka tomu sa osoba, ktorú lavína zachytí, automaticky prenesie do horných vrstiev lavíny, takže sa môže vyhnúť zasypaniu alebo sa k nej bude dať oveľa ľahšie dostať. Obchod 8a.sk ponúka malé batohy Arva na freeride, ako aj väčšie modely na dlhšie výlety s padákom. Nech už si vyberiete akýkoľvek lavínový batoh Reactor, môžete si byť istí, že prispeje k výraznému zvýšeniu bezpečnosti.

Lavínová výbava Arva - obchod 8a.sk ponúka široký sortiment výrobkov

Značka Arva v internetovom obchode vám umožní byť plne vybavení na zimné výlety do hôr. Základná lavínová výbava zvýši vašu bezpečnosť pri zdolávaní zasnežených svahov na lyžiach. Či už sa venujete skialpinizmu, skialpinizmu alebo freeridu, v ponuke značky nájdete dokonalé vybavenie pre svoje potreby.

Arva - populárne kategórie:

Lavínové detektory Arva