top

adidas TERREX

adidas TERREX

adidas TERREX je špecializovaná kolekcia oblečenia a obuvi navrhnutá špeciálne pre milovníkov hôr. Nájdete tu trekingové topánky, bundy a membránové a softshellové nohavice, oblečenie na chôdzu alebo batohy do hôr. Výrobky adidas TERREX sú ideálne do náročných poveternostných podmienok v lete aj v zime.

Filter (3)
Filtre
Vybrané filtre
  1. Ona
  2. 41
  3. 37.5
View as Grid List

64 Produkty

  1. -28%
    Dámske bežecké topánky adidas TERREX Agravic GTX - cblack/sildaw/gretwo
    vrátane DPH 114,99 €
    103,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 109,24 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 159,99 € (-35%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  2. -8%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Skychaser AX5 GTX - carbon/core black...
    vrátane DPH 109,99 €
    104,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 94,04 € (+12%)
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-12%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  3. -21%
    Topánky prístupové dámske adidas TERREX Skychaser Solo 3 - carbon/grefou/sef...
    vrátane DPH 93,99 €
    84,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 84,59 €
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-29%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  4. -21%
    Dámske trekingové topánky nízke adidas TERREX Skychaser - grefou/gresix/putm...
    vrátane DPH 109,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 109,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 139,99 € (-21%)
  5. -18%
    Nízke turistické topánky dámske adidas TERREX Skychaser AX5 - taupe oxide/pr...
    vrátane DPH 81,99 €
    77,89 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 77,89 €
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-22%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  6. -27%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Trailmaker 2 Mid Leather - putty mauv...
    vrátane DPH 109,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 109,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-27%)
  7. -33%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Free Hiker 2 Low - olive str/prelo fi...
    vrátane DPH 113,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 113,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 169,99 € (-33%)
  8. -12%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Skychaser AX5 - wonder alumina/grey t...
    vrátane DPH 87,99 €
    79,19 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 80,09 € (-1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-20%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  9. -39%
    Trekingové dámske topánky adidas TERREX Skychaser 2 Mid GTX - gresix/grefou/h...
    Od vrátane DPH 132,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 135,99 € (-2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 219,99 € (-39%)
  10. -31%
    Trekingové dámske topánky adidas TERREX Swift R3 GTX - wonsil/wonsil/luclem
    vrátane DPH 109,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 117,49 € (-6%)
    Cena odporúčaná výrobcom 159,99 € (-31%)
  11. -35%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Mid RAIN.RDY - preyel/wonsil/seflaq
    vrátane DPH 96,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 96,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-35%)
  12. -26%
    Trekingové dámske topánky adidas TERREX AX4 GTX - core black/grey three/mint...
    vrátane DPH 95,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 95,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 129,99 € (-26%)
  13. -26%
    Dámske topánky adidas TERREX Skychaser AX5 Mid GTX Clima - earth stra/tra brow...
    vrátane DPH 117,99 €
    112,09 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 117,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 159,99 € (-29%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  14. -22%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Anylander Climawarm + - oliv stra/nig...
    vrátane DPH 92,49 €
    87,87 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 87,87 €
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-26%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  15. -26%
    Dámske topánky adidas TERREX Skychaser Mid GTX - aurora plum/carbon/purple bur
    vrátane DPH 131,99 €
    125,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 125,39 €
    Cena odporúčaná výrobcom 179,99 € (-30%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  16. -21%
    Dámske trekingové topánky nízke adidas TERREX Skychaser GTX - aurora plum/ca...
    vrátane DPH 125,99 €
    119,69 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 108,29 € (+11%)
    Cena odporúčaná výrobcom 159,99 € (-25%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  17. -18%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Trailmaker 2 GTX - glow blue/crystal...
    vrátane DPH 97,99 €
    88,19 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 88,19 €
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-26%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  18. -21%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Skychaser GTX - won taupe/off white/i...
    vrátane DPH 124,99 €
    118,74 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 118,74 €
    Cena odporúčaná výrobcom 159,99 € (-25%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  19. -16%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Skychaser AX5 GTX - wonder taupe/off...
    vrátane DPH 99,99 €
    84,99 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 89,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-29%)
    EXTRA 15% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  20. -21%
    Dámske topánky adidas TERREX Anylander Leather Mid Climaproof - wonder alumin/...
    vrátane DPH 85,99 €
    77,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 81,69 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 109,99 € (-29%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  21. -13%
    Nízke turistické topánky dámske adidas TERREX Freehiker SL GTX - dash grey/f...
    vrátane DPH 129,99 €
    116,99 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 123,29 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-22%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  22. -20%
    Dámske trekingové topánky nízke adidas TERREX Skychaser GTX - cblack/owhite/...
    vrátane DPH 126,49 €
    120,17 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 126,49 € (-4%)
    Cena odporúčaná výrobcom 159,99 € (-24%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  23. -36%
    Dámske bežecké topánky adidas TERREX Agravic Speed - core black/grey one/amb...
    Od vrátane DPH 114,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 119,49 € (-3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 179,99 € (-36%)
  24. -23%
    Dámske bežecké topánky adidas TERREX Agravic Speed - ftwwht/impora/dshgry
    vrátane DPH 136,99 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 141,49 € (-3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 179,99 € (-23%)
  25. -35%
    Dámske bežecké topánky adidas TERREX Tracerocker 2 - aur plum/glory grey/imp...
    vrátane DPH 64,99 €
    61,74 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 62,69 € (-1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-38%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  26. -25%
    Bežecké topánky dámske adidas TERREX Agravic 4 - blue burst/off white/lime b...
    vrátane DPH 103,99 €
    93,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 98,09 € (-4%)
    Cena odporúčaná výrobcom 139,99 € (-33%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  27. -32%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Trailmaker 2 - olive stra/silv dawn/p...
    vrátane DPH 67,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 67,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-32%)
  28. -24%
    Trekingové dámske topánky adidas TERREX Swift R3 Mid GTX - blue dawn/blue daw...
    vrátane DPH 136,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 136,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 179,99 € (-24%)
  29. -24%
    Trekingové dámske topánky adidas TERREX AX4 Mid GTX - black/grey/mint
    vrátane DPH 113,99 €
    108,29 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 106,87 € (+2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-27%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  30. -20%
    Trekingové dámske topánky adidas TERREX Swift R3 Mid GTX - cblack/minton/gref...
    vrátane DPH 143,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 143,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 179,99 € (-20%)
  31. -21%
    Trekingové dámske topánky adidas TERREX AX4 GTX - grey five/silv dawn/prelov...
    vrátane DPH 101,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 101,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 129,99 € (-21%)
  32. -33%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Free Hiker 2 Low GTX - prelo fig/silv...
    vrátane DPH 126,49 €
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 126,99 €
    Cena odporúčaná výrobcom 189,99 € (-33%)
  33. -21%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Trailmaker 2 Mid GTX - warcla/putmau/...
    vrátane DPH 109,49 €
    104,02 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 104,02 €
    Cena odporúčaná výrobcom 139,99 € (-25%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  34. -14%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Trailmaker 2 Mid GTX - glow blue/crys...
    vrátane DPH 119,99 €
    107,99 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 116,99 € (-7%)
    Cena odporúčaná výrobcom 139,99 € (-22%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  35. -20%
    Dámske topánky adidas TERREX Skychaser AX5 Mid GTX - carbon/core blk/semi flas...
    vrátane DPH 111,99 €
    100,79 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 98,99 € (+2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 139,99 € (-28%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  36. -7%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Skychaser - prel violet/mat silv/dash...
    vrátane DPH 128,99 €
    116,09 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 101,69 € (+15%)
    Cena odporúčaná výrobcom 139,99 € (-17%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  37. -20%
    Dámske topánky adidas TERREX Skychaser GTX - ear stra/grey one/semi fl aqua
    vrátane DPH 126,99 €
    120,64 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 125,39 € (-3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 159,99 € (-24%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  38. -20%
    Dámske topánky adidas TERREX Anylander Mid - core blk/core blk/grey four
    vrátane DPH 71,99 €
    68,39 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 71,99 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 89,99 € (-24%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  39. -11%
    Dámske trekingové topánky vysoké adidas TERREX Skychaser Mid GTX - core blac...
    vrátane DPH 159,99 €
    143,99 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 159,99 € (-10%)
    Cena odporúčaná výrobcom 179,99 € (-20%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  40. -18%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Skychaser AX5 - core blk/core blk/s.f...
    vrátane DPH 81,99 €
    77,89 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 73,14 € (+7%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-22%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  41. -16%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Anylander - core black/core blk/grey...
    vrátane DPH 62,99 €
    56,69 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 56,69 €
    Cena odporúčaná výrobcom 74,99 € (-24%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  42. -11%
    Topánky outdoor pánske adidas TERREX Boat Lace Climacool - wonder beige/chal w...
    vrátane DPH 79,99 €
    71,99 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 76,49 € (-5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 89,99 € (-20%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  43. -20%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Anylander - olive strata/dash grey/n....
    vrátane DPH 59,99 €
    53,99 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 55,79 € (-3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 74,99 € (-28%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  44. -22%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Anylander Mid RAIN.RDY - olive strata...
    vrátane DPH 77,99 €
    74,09 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 73,14 € (+2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-25%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  45. -5%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Anylander RAIN.RDY - olive strata/n.c...
    vrátane DPH 79,99 €
    67,99 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 65,69 € (+4%)
    Cena odporúčaná výrobcom 84,99 € (-20%)
    EXTRA 15% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  46. -16%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Trailmaker 2 GTX SL - core blk/grey t...
    vrátane DPH 107,99 €
    97,19 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 98,09 €
    Cena odporúčaná výrobcom 129,99 € (-25%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  47. -15%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Trailmaker 2 - crystal sky/dash grey/...
    vrátane DPH 84,99 €
    76,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 73,79 € (+4%)
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-23%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  48. -11%
    Vysoké turistické topánky dámske adidas TERREX Eastrail 3 Mid Climaproof - g...
    vrátane DPH 88,99 €
    75,64 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 75,64 €
    Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-24%)
    EXTRA 15% ZĽAVA S KÓDOM WAY
  49. -10%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Freehiker 3 Mid GTX - ftwr white/core...
    vrátane DPH 178,99 €
    161,09 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 160,19 € (+1%)
    Cena odporúčaná výrobcom 199,99 € (-19%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  50. -15%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Freehiker 3 Ultra GTX - pure turbo/pu...
    vrátane DPH 184,99 €
    175,74 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 169,09 € (+4%)
    Cena odporúčaná výrobcom 219,99 € (-20%)
    EXTRA 5% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  51. -17%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Freehiker 3 Ultra GTX - ftwr white/co...
    vrátane DPH 181,99 €
    163,79 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 161,99 € (+2%)
    Cena odporúčaná výrobcom 219,99 € (-25%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  52. -13%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Freehiker 3 Low GTX - ftwr white/core...
    vrátane DPH 154,99 €
    139,49 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 143,99 € (-3%)
    Cena odporúčaná výrobcom 179,99 € (-22%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
  53. -10%
    Turistické topánky dámske adidas TERREX Freehiker SL GTX - pure turbo/pure tu...
    vrátane DPH 133,99 €
    120,59 € cena s kódom
    Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 115,19 € (+5%)
    Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-19%)
    EXTRA 10% ZĽAVA S KÓDOM NEW
Page
na stránku
View as Grid List

64 Produkty

adidas TERREX - outdoorová kolekcia jednej z najväčších svetových športových značiek

Nemecký výrobca adidas je nepochybne jedným z najznámejších a najuznávanejších výrobcov športového oblečenia a obuvi na svete. Spoločnosť má vo svojom portfóliu produkty pre takmer všetky športy. Oblečenie a obuv adidas napriek všetkému uvidíte nielen na ihriskách, kurtoch alebo trávnikoch, ale aj v horách. adidas TERREX je všestranná outdoorová kolekcia. Zahŕňa produkty na turistiku, beh na lyžiach a zimné športy. Značka sa pri svojich výrobkoch spolieha na najlepšie a technicky najvyspelejšie riešenia dostupné na trhu. Preto nie je ničím výnimočným, že bundy a topánky adidas terrex sú vybavené membránami z radu GORE-TEX®.

Inovatívne vlastné technologické riešenia

Značka vytvára mimoriadne pokročilé produkty vďaka svojim skúsenostiam. adidas je synonymom mimoriadne kvalitného spracovania a maximálnej podpory. Topánky adidas TERREX majú často pokročilú podrážku vytvorenú v spolupráci so značkou Continental. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti oderu a vynikajúcou priľnavosťou. V závislosti od vašich preferencií siahnete po topánkach s membránou GORE-TEX® alebo bez nej. Prvé z nich udržia vaše nohy v suchu, zatiaľ čo druhé poskytujú neobmedzenú priedušnosť.
Oblečenie adidas TERREX určené pre aktívnych ľudí je tiež založené na najmodernejších technológiách. Značka používa materiály dodávané partnermi aj vlastné pokročilé technológie. Vďaka tomu mikiny, bundy alebo nohavice tejto značky dokonale fungujú počas intenzívnej aktivity. Pot sa počas aktivity rýchlo a účinne odvádza, čo má významný vplyv na naše pohodlie.

adidas TERREX - všestrannosť a ekológia

Značka z Nemecka sa snaží vytvárať nielen mimoriadne všestranné a moderné, ale aj ekologické výrobky. Mnohé z nich sú vyrobené z recyklovaných materiálov. Vďaka tomu je proces výroby odevov ekologickejší a oveľa menej škodlivý pre životné prostredie. Značka využíva vo svojich návrhoch inovatívne riešenia, ako napríklad BOOST, ktorý spôsobil revolúciu na bežeckej scéne. Špeciálna pena zabezpečuje ochranu našich kĺbov pred zaťažením vďaka vynikajúcemu odpruženiu a návratnosti energie. Túto vysoko pokročilú technológiu nájdete v sérii obuvi adidas TERREX AGRAVIC

adidas TERREX sú tiež pokročilou obuvou na horské túry. Kombinácia riešení známych z prístupovej obuvi tejto značky a inovatívnych technológií znamená, že modely ako adidas TERREX swift solo už roky triumfujú a vyhrávajú nespočetné súťaže a rebríčky najlepších turistických topánok na trhu. Keď si vyberiete výrobky TERREX, vyberáte si kvalitu značky adidas, pokročilé riešenia a pútavý dizajn, ktorý je vhodný nielen do hôr, ale aj do mestského prostredia.