top

Ledlenser

Spoločnosť Ledlenser je jedným z popredných výrobcov vysokokvalitných čelových svietidiel a cestovných bateriek. Značka pochádza z Nemecka a je zárukou kvality. Produkty Ledlenser v obchode 8a.sk zahŕňajú širokú škálu modelov.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

História spoločnosti Ledlenser

Značka Ledlenser bola založená v roku 1993. Ako väčšina veľkých značiek, aj táto začínala v garáži. Založili ju Harald a Rainer Opolka v Nemecku. Pôvodne malý kapitál musel byť vykompenzovaný výnimočným nadšením pre dizajn a maximálnym nasadením pre projekt. Vďaka jedinečným nápadom na moderné baterky a svetlomety sa značka začala rýchlo rozvíjať. Jeho úspech bol založený na moderných dizajnových riešeniach a pozornosti venovanej aj tým najmenším detailom. Inovatívne nápady a snaha o dokonalosť sú dodnes hnacím motorom celej značky.

Dnes je Ledlenser medzinárodným výrobcom osvetlenia s viac ako 1 000 zamestnancami. Sídlo spoločnosti a technologické centrum sa nachádzajú v Nemecku. Tu sa rodia nové nápady, ktoré sa potom prenášajú na rysovacie dosky. Druhá pobočka spoločnosti sa nachádza v Číne. Sem sa ukladajú náčrty a plány ďalších modelov. Po riadnom otestovaní a kontrole do najmenších detailov sa nové modely začnú vyrábať. Vďaka vysokej úrovni kontroly kvality sú všetky svietidlá a svetlomety, ktoré sa tu vyrábajú, najvyššej kvality. Vďaka rýchlemu rozvoju sa značka môže zapojiť do sociálnych, vzdelávacích a environmentálnych projektov.

Turistické a športové čelovky Ledlenser

Dôležitou súčasťou produktov značky je turistické a športové osvetlenie. Tradičné ručné baterky sú medzi nadšencami kempovania veľmi obľúbené. Rôznorodý sortiment z hľadiska veľkosti a výkonu baterky umožňuje vybrať model, ktorý je optimálne prispôsobený potrebám každého používateľa. Na druhej strane, tí, ktorí sa vydávajú na dlhšie túry, sa radi vybavia praktickými čelovkami. Tie vám umožnia postaviť stan po zotmení alebo pripraviť večeru v tme. Samostatnú kategóriu tvoria veľmi jasné cyklistické a bežecké svetlá Ledlenser Výkonné osvetlenie je nevyhnutné pri zdolávaní náročného terénu v tme. Silný svetelný lúč rozozná v tme aj tie najmenšie detaily vášho okolia. Možnosť namontovať vybrané modely na prilbu vám umožní naplno využiť ich možnosti. Tieto modely s obľubou používajú profesionáli aj milovníci extrémnych výziev.

Svietidlové baterky na každodenné použitie

Veľmi obľúbená je aj séria svietidiel a bateriek na každodenné použitie. Kompaktné modely sú skvelé na núdzové osvetlenie v aute, keď potrebujeme vykonať drobnú opravu na ceste. Spoľahlivá baterka je tiež nevyhnutným doplnkom v domácnosti. Náhly výpadok prúdu vás už nenechá v tme. Klasické baterky od nemeckej značky Ledlenser sú tiež skvelé na letné kempovanie. Či už nocujete v stane alebo v karavane, spoľahlivé svetlo sa vám bude počas večerných prechádzok vždy hodiť. Svietidlá nemeckej značky sú na všetky tieto úlohy ideálne.

Osvetlenie pracoviska

Medzi mnohými modelmi nemeckého výrobcu je mimoriadne rozsiahla skupina pracovných svietidiel. Ide väčšinou o modely, ktoré sú dobre chránené proti poškodeniu a iným škodlivým faktorom. Robustné kryty a spoľahlivosť pri častom používaní sú základnými vlastnosťami každého osvetlenia používaného pri práci. Svietidlá a čelovky značky Ledlenser používajú hasiči, polícia, orgány činné v trestnom konaní, ľudia pracujúci vo výškach alebo v priemysle. Špeciálne nabíjacie systémy zabezpečujú, že baterky sú pripravené na použitie po celý deň.

Svietidlá a čelovky sú najmodernejšie

Značka má mnoho patentov, ktoré neustále zdokonaľuje, aby bola prevádzka ešte jednoduchšia a výkon zostal na najvyššej úrovni. Každý výrobok značky Ledlenser - či už ide o čelovku alebo baterku najmenšej veľkosti, sú plne vyvinuté modely, ktoré osvetlia tmu a nesklamú ani v náročných podmienkach. Horáky s kovovými krytmi majú zvýšenú pevnosť a odolnosť, vďaka čomu vydržia ešte dlhšie. Špeciálne pohyblivé systémy šošoviek umožňujú plynulé preostrovanie svetelného lúča, takže modely môžu osvetľovať blízke aj vzdialené body. Čelové svietidlá a baterky Ledlenser používajú na napájanie klasické batérie aj nabíjateľné batérie. Tie sú ideálnym riešením, ak baterku používate často a môžete ju rýchlo dobiť.

Svietidlá - obľúbené kategórie

Čelové svetlomety Ledlenser