top

Gril Esbit Fold-away 300

vrátane DPH 89,49 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 99,99 € (-10%)
Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-10%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Náklady na dopravu od 0,00 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 4260149871152

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Skladací gril Esbit 300 s označením 300 je mimoriadne praktický model od nemeckého výrobcu, ktorý si so sebou vezmete na každý výlet alebo exkurziu v teréne. Gril je vyrobený z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, odolá vonkajším poveternostným podmienkam a ľahšie sa čistí, čo vám umožní zabezpečiť čerstvú chuť pripravovaných pokrmov.

Skladací gril Esbit 300 je mimoriadne kompaktné riešenie na kempovanie, cyklistické výlety alebo výlety autom a víkendový výlet do hôr. Pohodlne sa používa a prepravuje a bude vám verne slúžiť na každom výlete.

Značka Esbit je skúsený výrobca turistického a kempingového vybavenia, ktorý svoje výrobky navrhuje s mimoriadnym dôrazom na vysokú funkčnosť a pohodlie. Skladací gril Esbit 300 je kompaktný model, ktorý si môžete vziať so sebou kamkoľvek, kde túžite po chutnom grilovanom jedle. Vďaka kompaktným rozmerom a priloženej taške na prenášanie si gril môžete vziať so sebou na kempovanie, cyklistický výlet alebo dlhší výlet s rodinou či priateľmi. Tento model je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, ktorá ho chráni pred koróziou pri vonkajšom používaní.

Skladací gril Esbit 300 je vybavený vetracím štítom, ktorý uľahčuje efektívnu prípravu pokrmov a chráni ohnisko pred vyhorením. Tento model má stabilný podstavec, ktorý chráni gril pred prevrátením, keď ho položíte na zem. Rošt tohto modelu sa pohodlne používa a má trojúrovňové nastavenie, ktoré vám umožní pripraviť akýkoľvek pokrm. Nerezová oceľ sa oveľa ľahšie čistí, čo je dôležité, pretože udržiavanie správnej hygieny grilu zlepšuje chuť pokrmov a tiež znižuje rast baktérií. Pri navrhovaní tohto modelu spoločnosť Esbit dbala na to, aby bol vysoko funkčný a aby ste si ho mohli vziať so sebou na akúkoľvek cestu. Na prepravu grilu slúži taška s popruhom cez rameno a vďaka priloženému vrecku na drevené uhlie budete mať vždy po ruke súpravu pripravenú na použitie. Vrecko na uhlie sa pri preprave ľahko zasunie do ohniska grilu, aby ste nikdy nezabudli na palivo potrebné na prípravu pokrmov. Toto vrecko bolo potiahnuté polyuretánovou vrstvou, ktorá chráni uhlie pred vonkajšou vlhkosťou.

Skladací gril Esbit 300 - Kľúčové vlastnosti:

  • Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele;
  • Vďaka kompaktným rozmerom sa ľahko prepravuje;
  • Nastaviteľný rošt v troch výškových stupňoch;
  • Taška na prenášanie s nastaviteľným ramenným popruhom z odolného nylonu;
  • Vrátane vreca na uhlie;
  • Vrátane veterného štítu;
  • Symbol výrobku: BBQ300S

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu BBQ300S
Farba sivá
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Hmotnosť ~ 2 785 g
Rozmery ~ 9 x 23 x 30,5 cm
Základný materiál Materiál 1: Nerezová oceľ 18/8
Materiál 2: Nylon
Aktivita Trekking, Pešia turistika / Hiking, Kempovanie

Esbit Fold-away 300 - customer reviews

0.0