top

Vložky do topánok Currex RunExpert Low

10% zľava na neakciové produkty. Využite kód:

vrátane DPH 59,99 €

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Only %1 left
Náklady na dopravu od 0,00 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 4260508970144-1

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Vložky do topánok Currex RunExpert Low sú určené pre každého, kto behá na bežkách alebo plánuje bežať maratón a hľadá maximálnu podporu, ktorá doplní vlastnosti dobre padnúcej topánky. Tento výrobok má tiež špeciálnu konštrukciu v oblasti palca a päty, ktorá stimuluje príslušné svaly, čo vedie k silnejšiemu kroku.

Tieto vložky do bežeckej obuvi navrhla nemecká značka Currex. V prípade tejto spoločnosti možno hovoriť nielen o nemeckej precíznosti a presnosti, ale aj o snahe čo najlepšie prispôsobiť ponúkaný výrobok preferenciám používateľa. Vďaka tomu ich produkty používa už viac ako 1,5 milióna používateľov.

Vložky do topánok Currex RunExpert Low sú modelom plne prispôsobeným chodidlu používateľa, ktorý poskytuje stabilitu aj najvyššiu podporu. Keďže výrobok je prispôsobený tvaru chodidla a osi nohy, môžete si vybrať verziu, ktorá vám vyhovuje. Líšia sa výškou, profilom a tuhosťou. Stielka navrhnutá nemeckou značkou Currex sa vyznačuje špeciálnou konštrukciou v hornej časti. Model má gélové vložky pod palcom a pätou. Tie mierne menia spôsob došľapu a prenášajú váhu na stred chodidla. Bodky stimulujú príslušné svaly, čo vedie k silnejšiemu úderu. Samotná stielka sa skladá z niekoľkých vrstiev. Tá, ktorá je najbližšie k vášmu chodidlu, zaručuje správne prispôsobenie. Stredná časť zasa zabraňuje vzniku zápachu. Na druhej strane, spodná časť je zodpovedná za prúdenie vzduchu pod týmto modelom a stará sa aj o odpruženie.

Vložky do topánok Currex RunExpert Low tiež poskytujú maximálnu oporu a dobrý došľap Výrobok je špeciálne navrhnutý tak, aby správne rozptýlil tlak a zabezpečil stabilizáciu chodidla - to všetko s ohľadom na anatomické rozdiely. Pod palcom na nohe je umiestnená spomínaná gélová podložka Neuro Fast Effect, ktorá stimuluje príslušné svaly. Na druhej strane, prvok Neuro Form Effect pod pätou je zodpovedný za prenos hmotnosti na strednú časť chodidla, aby sa znížil tlak na päty pri dopade na zem. To poskytuje dodatočnú ochranu pred zranením a pomáha predchádzať únave nôh po dlhšiu dobu. Vložka umiestnená na úrovni metatarzov poskytuje anatomickú oporu a stabilitu pri každom kroku. Jeho vlastnosti dopĺňa prvok, ktorý umožňuje efektívnejšie odvaľovanie chodidla.

Vložky Currex boli navrhnuté tak, aby zohľadňovali aj tie najmenšie rozdiely v anatómii chodidla, ako aj klenbu chodidla a vyrovnanie nôh. Bez ohľadu na to, či máte vybočenú, valgóznu alebo normálnu os nohy a či je vaša klenba nohy vysoká, stredná, nízka alebo plochá, vyberiete si správny typ výrobku. Aby sa uľahčila správna identifikácia, každý model je označený inou farbou. Modré vložky majú vysoký profil, oranžové stredný profil a červené nízky profil. O kvalite vložiek svedčí skutočnosť, že im dôveruje viac ako 1,5 milióna ľudí na celom svete, ktorí si ich vyberajú na širokú škálu aktivít, od klasických behov až po trailové behy a maratóny. Verzia Low je určená pre ľudí s nízkou klenbou nohy a pronáciou (zoznam zohľadňujúci štruktúru klenby nohy a os nohy nájdete nižšie, aby ste si mohli vybrať správny typ vložky).

Model je určený pre ľudí s nasledujúcim nastavením klenby nohy a chodidla:

 • Nízka klenba, valgozita;
 • Plochá noha, rovné zarovnanie;
 • Plochá noha, valgozita;

Vložky Currex RunExpert Low - kľúčové vlastnosti:

 • Vložky pre väčšiu stabilitu nohy v topánke a maximálne pohodlie počas trailových behov alebo maratónov;
 • Model prispôsobený tvaru chodidla a osi nohy;
 • V závislosti od veľkosti sa typ stielky líši dĺžkou, profilom a tuhosťou materiálu;
 • Výrobok má gélové bodky pod palcom a pätou;
 • Gélové bodky mierne menia došľap a orientujú ho na stred chodidla;
 • Bodky stimulujú príslušné svaly na silnejší úder;
 • Horná časť výrobku má trojitú konštrukciu;
 • Vonkajšia vrstva poskytuje dobrú stabilizáciu
 • Stredná časť zabraňuje zápachu;
 • Spodná vrstva poskytuje odpruženie a účinné prúdenie vzduchu;
 • Neuro Fast Effect pod palcom nohy je zodpovedný za stimuláciu príslušných svalov;
 • Neuro Form Effect pod pätou prenáša váhu na strednú časť chodidla;
 • Stredná časť chodidla je zodpovedná za maximálnu podporu a stabilitu;
 • Metatarzálna časť je navrhnutá tak, aby zabezpečila účinnejšie odvaľovanie chodidla;
 • Bežecké vložky Currex si vybralo viac ako 1,5 milióna používateľov na celom svete;

Technická špecifikácia
Farba červená
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Promoitem Footcare
Aktivita Beh

Currex RunExpert Low - customer reviews

0.0