top
Varšava – Batorego Varšava – Burakowska GliwiceKatovice

8A – turistický obchod
Varšava – Batorego

Adresa

Stefana Batorego 39

(pri Metro Pole Mokotowskie)

02-591 Varšava, Poľsko

Otváracie hodiny

Pondelok11:00 - 20:00

Utorok11:00 - 20:00

Streda11:00 - 20:00

Štvrtok11:00 - 20:00

Piatok11:00 - 20:00

Sobota9:00 - 18:00

Nedeľazatvorené

Výnimočné otváracie hodiny

Horský obchod
Varšava

Horský obchod Varšava

Horský obchod
Varšava

8a – hory v srdci
súčasného hlavného mesta Poľska
A čo tak nechať všetko tak a odísť do vlčích hôr? A možno do Vysokých Tatier, alebo niekde ďalej – Alpy či snáď Himaláje? Ak sa nebojíte vytýčiť si ambiciózne trekingové či horolezecké ciele, nezabudnite začať od obchodu 8a vo Varšave! S nami urobíte prvý krok na ceste k životnému dobrodružstvu. Príďte porovnávať turistické batohy, skontrolujte najsilnejšie čelné lampy, vyberte horolezeckú obuv, alebo vyskúšajte najnovšie ľahké topánky. Už viac než 20 rokov radíme pri výbere vybavenia, obuvi a oblečenia pre každého milovníka outdooru a cestovania. Čakáme aj na vás!

Horolezecký obchod vo Varšave

Keď idete liezť, isto vždy cez 8a. Keď na skaly, tak s povinnou zastávkou na adrese: Batorego 39, Warszawa (niekdajší obchod Alpinsklep). Vo Varšave nemôžete lepšie trafiť! U nás nájdete horolezecké vybavenie najuznávanejších značiek za najlepšie ceny. Pomôžeme vám vybrať horolezeckú obuv, doplníte magnéziu, nájdete najlepšie pasujúcu prilbu a pohodlnejší postroj, a potom – a k tomu súpravu expresov a tenšie laná, ktoré vám priam ako doping pomôžu dosiahnuť ďalšie ciele. Karabínky, zabezpečovacie vybavenie, horolezecké nohavice – jasné, máme!

Horolezecký obchod vo Varšave

Turistický a kempingový obchod

Pre všetkých, ktorí milujú pešiu turistiku, obľubujú nenáhlivé chodníky, hľadajú ticho, pokoj a chvíľky oddychu, má turistické vybavenie, vďaka ktorému môžete celé dni tráviť ďaleko od mestského zhonu, šumu, ulíc plných ľudí. U nás nájdete pohodlný batoh, skladacie trekingové palice, perfektne izolovanú termosku na horúci čaj, či termofľaše na studené nápoje. A aby sme sa večer nemuseli vracať, príďte si po stan, celtu či hamak, teplý spací vak a karimatku. V turistickom obchode 8a nájdete najpotrebnejšie vybavenia na bivak a kempovanie.

Turistický obchod vo Varšave

Alpinistický obchod vo Varšave

Vysokohorské podmienky, nízke teploty, značné ťažkosti a vzdialenosti – znie lákavo? Pre tých, ktorý siahajú vysoko, a ich plány dovidia na Kaukaz, Himaláje, Pamír či Aljašku, máme vybavenie najvyššej triedy. Expedíciu do vysokých hôr začnite od výletu po alpinistické vybavenie s 8a na Mokotowe. U nás nájdete nielen mačky a cepíny (čiže to, čo nevyhnutne potrebujete), ale aj najteplejšie páperové bundy, jednoprstové a päťprstové rukavice s membránou, oblečenie s vrstvou GORE-TEX, expedičnú obuv, ľadovcové okuliare – všetko, vďaka čomu dosiahnete cieľ a bezpečne sa vrátite domov.

Alpinistický obchod vo Varšave

Trekingová obuv

Vaše topánky svedčia o vašich výpravách. Nech vás sprevádzajú, pomáhajú a chránia; nech nespôsobujú žiadne problémy v teréne! Staviame na najvyššej kvalite značiek, ktoré sa zameriavajú na horskú obuv. V 8a nájdete vysoké trekingové topánky, nízke turistické topánky, a tiež moderné prístupové topánky (tie nižšie, ako aj tie vyššie – tzn. vodcovské). Sme otvorení pre vás – príďte a skúšajte, porovnávajte a vyberajte obuv, v ktorej chcete dôjsť hoci na sám koniec sveta. Najvyššie položený koniec sveta!

Trekingová obuv Varšava

Outdoor na uliciach

Objavte našu štýlovú kolekciu, pre ženy a mužov, ktorí vedia doceniť najvyššiu kvalitu horských značiek – odborníkov na oblečenie využívajúce najnovšie technológie, so skvelou izoláciou, ochranou pred premočením a s účinným odvádzaním vlhkosti. U nás nájdete spoľahlivé parky a nepremokavé vetrovky, perfektne sediace páperové bundy, plášte s kapucňou a kožušinkou, obuv s membránou GORE-TEX, ale aj batohy, ktoré okrem perfektného dizajnu ponúkajú pohodlie, sú trvácne, a podporujú zachovanie správnej postavy. Príďte po kultový Kanken, batoh na laptop The North Face, oceľovú fľašu na vodu či farebnú pásovú taštičku Patagonia. Štýlové výrobky outdoorových značiek – skvelá kombinácia tradície a modernosti.

Horské oblečenie do mesta

Bežecký obchod Varšava

Vybehnite na stretnutie s prírodou! Prvá zastávka na ceste na horské chodníčky – Pola Mokotowskie. Pomôžeme vám vybrať trailové topánky, pohodlné bežecké ponožky a účinné lýtkové kompresné podkolienky. U nás nájdete najlepšie bežecké vesty, fľaše soft flask, ako aj skladacie palice, ktoré vám na horskom maratóne či ULTRA behu umožnia nezaostávať za svojimi ambíciami a inými účastníkmi. 8a.pl je varšavský obchod pre horských bežcov – ak hľadáte topánky s perfektnou priľnavosťou, ktoré sa neboja blata, skál ani piargu: POZÝVAME!

Bežecký obchod Varšava