top
Katovice Varšava – BurakowskaVaršava – Batorego Gliwice

8A – turistický obchod
Katovice

Adresa

Strzelców Bytomskich 3

40-310 Katovice, Poľsko

Otváracie hodiny

Pondelok10:00 - 19:00

Utorok10:00 - 19:00

Streda10:00 - 19:00

Štvrtok10:00 - 19:00

Piatok10:00 - 19:00

Sobota9:00 - 18:00

Nedeľazatvorené

Výnimočné otváracie hodiny

Horský obchod
s charakterom

Horský obchod - interiér

Horský obchod
s charakterom

Horský obchod Katovice 8a –
- najväčší na Hornom Sliezsku
Ak milujete hory, nájdete tu všetko čo potrebujete, aby ste sa mohli vydať v ústrety ďalšieho dobrodružstva. Na jednom mieste kúpite oblečenie aj vybavenie pre rôzne aktivity. Bez ohľadu na to, či v horách športujete, či odchádzate na outdoorové výlety. Potrebujete trekingovú obuv na mnohokilometrové výlety? Hľadáte spoľahlivé turistické oblečenie na outdoorové aktivity? Vyberáte sa na kemping a potrebujete vybavenie – stan, spacie vaky? A možno kompletizujete horolezeckú výstroj na ďalšiu výpravu? Katovice – horský obchod 8a poskytuje najlepší výber vybavenia na jednom mieste. Najvyššej značky a najkvalitnejšie výrobky – všetko pripravené na vyskúšanie, overenie a porovnanie! Tu si vyberiete perfektnú obuv do hôr, oblečenie a vybavenie!

Alpinistický obchod

Ak sú vašim cieľom tie najvyššie štíty, trafili ste dobre. V obchode v Katoviciach si vyberiete alpinistickú výstroj, ktorú budete potrebovať počas výletu do Tatier, výjazdu do Álp či expedície do Himalájí. Mačky a cepíny najlepších značiek sa vyznačujú vysokou kvalitou zhotovenia, a tiež mimoriadnou spoľahlivosťou aj v extrémnych situáciách. Okrem alpinistického vybavenia vás tu čaká aj vysokohorská obuv a oblečenie pripravené na tie najnáročnejšie poveternostné podmienky.

Obchod pre horolezcov

Turistický obchod Katovice

U nás nájdete všetko pre turistiku. Turistické topánky, batohy, termosky či trekingové palice – len pár častí vybavenia, ktoré beriete so sebou na trasu. Poradíme vám, od čoho začať, alebo ktoré turistické vybavenie najlepšie doplní vašu výstroj pred nasledujúcou výpravou. Vyberte trekingové vybavenie, turistické oblečenie a obuv, a vydajte sa na cestu priamo z obchodu!

Kempingový obchod

Kempingový obchod

Radi nocujete na kempingu alebo priamo na turistickom chodníku? V našom obchode nájdete kempingové a bivakové vybavenie na každú príležitosť. Ľahké horské a trekingové stany, a tiež komfortné kempingové stany pre celé rodiny, spacie vaky na leto aj zimu, samonafukovacie karimatky či turistické variče. Overte priamo na mieste najlepšie kempingové značky, ktoré vám zaručia maximálny komfort počas každého výjazdu.

Kempingový obchod

Outdoorový obchod Katovice

Máte radi len tak utiecť z mesta na lono prírody, a pritom príliš nešportujete ani nedobývate horské štíty? Outdoorová výstroj či oblečenie sú navrhnuté presne pre vás. U nás nájdete pohodlné outdoorové topánky, tričká, nohavice a všetko, čo potrebujete počas výjazdov do prírody. Doprajte si chvíľku samoty alebo krátky výjazd s kamarátmi, a naplno si vychutnávajte outdoor!

Outdoorový

Horolezecký obchod

V Katoviciach na vás čaká kompletné vybavenie, ktoré sa nebojí žiadnej horolezeckej výzvy. Bez ohľadu na to, či len začínate svoje horolezecké dobrodružstvo, alebo sa už pripravujete na niekoľkodňovú výpravu na veľkú stenu, tu si skompletizujete potrebnú výstroj – karabínky, postroje a lezecké laná. Vyskúšajte si tiež lezecké topánky, či lezecké nohavice. Vyskúšajte si horolezecké vybavenie najlepších značiek!

Horolezecký obchod

Bežecký obchod

U nás nájdete všetko, čo potrebujete pri behaní v horách. V obchode na vás čakajú trailové topánky na náročné chodníky, priedušné ponožky, ľahké bežecké oblečenie, batohy a vesty, či fľaše soft flask. Pre všetkých, ktorí štartujú na ULTRA behoch, ponúkame čelové lampy a bežecké palice popredných značiek. Na bežecké preteky, tréning či na výlet – všetko nájdete v obchode 8a v Katoviciach.

Bežecký

Skialpinistický a lyžiarsky obchod Katovice

Venujete sa skialpinizmu už viac rokov alebo len začínate svoje dobrodružstvo s týmto športom? Super!, keďže u nás skompletizujete spoľahlivú skialpinistickú výstroj: skialpinistické lyže, topánky, stúpacie pásy. Máme tiež ponuku pre všetkých, ktorí sa radi lyžujú na pripravených svahoch. Sú to pohodlné lyžiarske bundy a nohavice, či teplá termobielizeň. Pozrite si našu zimnú ponuku!

Obchod s lyžiarskymi potrebami

Trekingová obuv

Ak hľadáte pohodlné a solídne topánky najvyššej triedy, ste na dobrej adrese. V obchode 8a v Katoviciach vás čaká široký výber trekingovej obuvi najlepších značiek. Pomôžeme vám vybrať vhodný model topánok na treking tak na Everest, ako aj na výlet po Beskydách. Na mieste si môžete vyskúšať množstvo modelov, aby ste našli tej jeden perfektný!

Trekingová

Turistické batohy

Potrebujete batoh na kratšie výlety do hôr, mnohotýždňovú túru, a možno viac športový model? Náš obchod ponúka široký výber batohov najlepších výrobcov. Porovnávajte a vyberajte spomedzi desiatok turistických batohov, ktoré sú dostupné na jednom mieste – hocikedy pripravené na vyskúšanie!

Turistické

Turistické oblečenie

Obchod 8a Katovice – najlepší výber turistického oblečenia. Nájdete tu nepremokavé bundy s GORE-TEX®, merino bielizeň, turistické nohavice a trekingové ponožky. Vyskúšajte si oblečenie do hôr na rôzne aktivity – pohodlné, trvácne a zaručujúce neporovnateľný komfort tak na turistických chodníkoch ako aj pri bežnom používaní.

Turistické

Bushcraft a survival obchod

Pre všetkých, ktorí si dokážu sami poradiť v každom teréne, poskytujeme širokých výber vybavenia typu bushcraft a survival. Turistické nože, kresadlá, hamaky, celty či kompaktné turistické variče – vybavenie, vďaka ktorému dokážete prežiť v divočine. Obchod so survivalovým a bushcraftovým vybavením, vďaka ktorému si poradíte aj v náročných podmienkach!

Bushcraft

Dodatočné služby

Profesionálny horský obchod

Profesionálna obsluha

Práve začínate svoje dobrodružstvo s horami? A možno ste už skúseným alpinistom a hľadáte konkrétne vybavenie? Poskytujeme komplexné poradenstvo ohľadne výberu oblečenia a výstroja.

Profesionálny horský obchod

Montáž skialpinistických lyží

V skialpinistickom servise 8a v Katoviciach vám profesionálne namontujú skialpinistické viazania na lyžiach. Originálne šablóny a zaškolení servisní technici zaručujú najvyššiu kvalitu služieb.

Testy obuvi

Testujte turistickú obuv!

Vyberte trekingové topánky a vyskúšajte na špeciálnom testovom chodníku pripravenom priamo v obchode. Zistite, ako v nich sedí noha, aby daný model v teréne poskytoval maximálny komfort.