top
Gliwice Varšava – BurakowskaVaršava – Batorego Katovice

8A – turistický obchod Gliwice

Adresa

Stanisława Witkiewicza 6

44-100 Gliwice, Poľsko

Otváracie hodiny

Pondelok10:00 - 18:00

Utorok10:00 - 18:00

Streda10:00 - 18:00

Štvrtok10:00 - 18:00

Piatok10:00 - 18:00

Sobota9:00 - 17:00

Nedeľazatvorené

Výnimočné otváracie hodiny

Górski sklep
z charakterem

Horský obchod - interiér

Horský obchod
s charakterom

Gliwice – horský obchod v srdci veľkej
aglomerácie
Nedajú vám spať vaše nové lezecké topánky? A možno hľadáte skôr pohodlné turistické nohavice alebo si chcete pozrieť nepremokavé bundy? Hľadáte spoľahlivú výstroj alebo niečo na bivak? Urobte prvý krok na ceste k veľkému outdoorovému dobrodružstvu! Navštívte mesto Gliwice – horský obchod 8a a sami sa naživo presvedčte, ako vyzerá technické oblečenie a pokrokové vybavenie. Skúšajte, kontrolujte, porovnávajte! Naši predajcovia vám pomôžu vybrať to, čo práve potrebujete, a tiež zvoliť správne veľkosti.

Alpinistický obchod

Vašou vášňou sú ťažko dostupné štíty, a pri vytyčovaní nových cieľov pozeráte sa vyššie a ďalej? Ak chodíte po Alpách, Kaukaze alebo Himalájach, nemôžete si dovoliť žiadne kompromisy! Predtým, než prijmete ďalšiu výzvu, vstúpte do nášho obchodu a zadovážte si spoľahlivé mačky a cepíny, ako aj ostatné alpinistické vybavenie. A možno váš koníček prenikol do vášho profesionálneho života? V takom prípade pozývame po pracovné alpinistické vybavenie.

Obchod pre horolezcov

Turistický a kempingový obchod

Máte radi turistiku a radi trávite čas pod holým nebom? Pred vytúženým výletom alebo dlho očakávaným kempovaním, nastavte kurz na Gliwice a navštívte turistický obchod 8a. Skúšajte batohy, prezerajte spacie vaky a porovnávajte stany, vďaka ktorým si zabezpečíte pohodlný spánok ďaleko od civilizácie. Investujte do najlepšej trekingovej výstroje a vydajte sa na stretnutie s prírodou!

Obchod s kempingovými potrebami

Horolezecký obchod

Chýba vám výstroj alebo vaše vyslúžené horolezecké vybavenie až prosí o výmenu? Lepšie ste nemohli trafiť! 8a je tiež horolezecký obchod, v ktorom nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli „loziť po horách“. Naši predajcovia vám pomôžu vybrať si správnu horolezeckú obuv, laná či karabínky, s ktorými prekonáte gravitáciu.

Obchod pre horolezcov

Bežecký obchod Gliwice

Bez ohľadu na to, aký je váš bežecký cieľ – prvých 30 minút nepretržitého behu po horských chodníkov, vrchársky maratón či skutočné ULTRA – nezaostávajte za svojimi snami ani súpermi! Navštívte bežecký obchod 8a a nájdite bežecké topánky a ponožky, bežecké batohy a vesty, paličky, fľaše soft flask, či potníky, ktoré ponúkajú značky zo svetovej špičky. Pozerajte, skúšajte a vyberajte bez žiadneho náhlenia, aby ste mohli neskôr diktovať tempo.

Bežecký obchod

Skialpinistický obchod

Chcete mať alpinistické lyže, ktoré budú nasledovať po stope vašej vášne? A možno hľadáte spoľahlivé skialpinistické pásy? Obchod 8a je miesto, v ktorom nájdete nielen vynikajúce vybavenie a perfektné skialpinistické topánky. Čaká tu na vás aj oblečenie na nezabudnuteľné túry a šialené lyžovanie po svahoch: lyžiarske bundy, lyžiarske nohavice či termobielizeň.

Skialpinistický obchod

Trekingová obuv

Dokonca aj vtedy, keď vás ovláda cestovateľská fantázia, oplatí sa tvrdo stúpať po zemi. Isté kráčanie po náročnom teréne vám zaručia horské topánky tých najlepších outdoorových značiek. V kamennom obchode 8a nájdete obuv do vysokých hôr, ale aj na mierne chodníčky v Beskydách. Nechýbajú tie s membránou GORE-TEX®, podošvou Vibram a rôznymi pokrokovými technológiami. Vyberte si svoje trekingové topánky a nechajte sa prekvapiť, kde vás nohy zavedú!

Topánky do hôr - obchod

Dodatočné služby

Profesionálny horský obchod

Profesionálne poradenstvo

Dostupné sú rôzne možnosti, hľadáte tú najlepšiu pre seba, avšak stále váhate? Naši predajcovia sú tu na to, aby vám poskytli odbornú pomoc.

Montáž skialpinistických viazaní

Montáž skialpinistických viazaní

Už máte skialpinistické viazania a lyže? Naši montéri ich spoja a vytvoria spojitý celok. V servise 8a pracujeme s originálnymi šablónami.

Topánky do hôr

Pozrite si turistickú obuv

Chcete, aby vaša turistická obuv vynikajúco zvládala horské túry? Vďaka špeciálnemu testovému chodníčku si môžete vyskúšať, ako sa budú topánky správať v teréne, bez toho, aby ste museli vyjsť z obchodu.