top

Turistický batoh Osprey Talon 26 - limon green

vrátane DPH 113,99 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 119,99 € (-5%)
Cena odporúčaná výrobcom 154,99 € (-26%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Only %1 left
Náklady na dopravu od 0,00 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 843820107449-1

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Turistický batoh Osprey Talon 26 oceníte počas celodenných túr v horách. Vďaka tomu, že batoh má nosný systém využívajúci panel AirScape™, môžete sa spoľahnúť na správne uchytenie a cirkuláciu vzduchu.

Výnimočnosť modelu Osprey spočíva v tom, že je vyrobený z pevnej nylonovej tkaniny Robic®. Tento materiál bol získaný recykláciou. Navyše neobsahuje zdraviu škodlivé PFC a má certifikát bluesign®.

Turistický batoh Osprey Talon 26 má nastaviteľný nosný systém. Tento model využíva riešenie AirScape™, zadný panel vystlaný penou pre pohodlie a prispôsobenie. AirScape™ udržuje hmotnosť blízko tela a zároveň výrazne neobmedzuje prúdenie vzduchu. Ramenné popruhy a bedrový pás tohto batohu Osprey sú tiež vystlané penou. Táto konštrukcia umožňuje správne prispôsobenie a znižuje riziko podráždenia pokožky. Pri tomto modeli máte možnosť nastaviť výšku zadného panelu tak, aby vyhovoval vašej výške. Výrobok má vstrekovaný rám z HDPE. Tento batoh má aj zodpovedajúci bedrový pás. Okrem toho má model od spoločnosti Osprey hrudný popruh, ktorý je nastaviteľný horizontálne aj vertikálne. Špeciálne stabilizačné popruhy na ramenách tiež zabezpečujú, aby batoh počas túry správne sedel. Model je vyrobený z pevnej a ľahkej nylonovej tkaniny Robic®. To sa prejavuje v nižšej celkovej hmotnosti, vďaka čomu výrobok ocenia aj nadšenci rýchlej turistiky.

Turistický batoh Osprey Talon 26 má jednu hlavnú priehradku. Prístup k nemu je z hornej časti. Hlavný priestor je zabezpečený zipsom. Vo vnútri hlavného priestoru sa nachádza sieťované vrecko. Batoh má vyhradený priestor pre hydratačný systém. Na prednom paneli je elastické sieťované vrecko na špinavé alebo vlhké oblečenie. Ďalšie dve elastické vrecká sa nachádzajú na bokoch. Tento model má tiež vrecká na bedrovom páse - ich mäkké polstrovanie dobre ochráni vaše okuliare pred poškriabaním. Batoh Osprey má aj samostatné pútka na nosenie sekier do ľadu. Tento model má aj bočné kompresné popruhy. Pre značku Osprey je charakteristický inovatívny systém nosenia trekingových palíc s názvom Stow-on-the-Go™. Vďaka tomu ich môžete pohodlne pripevniť na jeden z ramenných popruhov, takže k nim budete mať vždy ľahký a rýchly prístup.

Batoh Osprey Talon 26 - kľúčové vlastnosti:

 • Model je vyrobený z odolnej nylonovej tkaniny Robic®;
 • Tkanina Robic® je odolnejšia ako štandardné nylonové materiály;
 • Nastaviteľný zadný panel AirScape™;
 • Nastaviteľný panel umožňuje prispôsobiť ho výške používateľa;
 • Vstrekovaný rám z HDPE;
 • Nastaviteľný bedrový pás;
 • Výškovo a šírkovo nastaviteľný hrudný pás;
 • Stabilizačné popruhy na ramenných popruhoch;
 • Model má jednu hlavnú priehradku uzatvárateľnú zipsom;
 • Prístup do hlavnej priehradky zhora;
 • Vnútorné vrecko zo sieťoviny
 • Elastické vrecko na prednom paneli;
 • Vrecká na bedrovom páse;
 • Bočné sieťované vrecká;
 • Model kompatibilný s hydratačným systémom;
 • Kompresné popruhy na bokoch;
 • Pútka Stow-on-the-Go™ na trekingové palice na ramennom popruhu;
 • Jednotlivé slučky na upevnenie kontroly sekier na prednom paneli;
 • Pískajte na sponu hrudného pásu;
 • Výrobok bol vytvorený s použitím tkaniny s certifikátom bluesign®;
 • Celý výrobok neobsahuje škodlivé zlúčeniny PFC;
 • Recyklovaná tkanina Robic®;
 • Možnosť pripojenia svetla na predný panel;
 • Vnútorná spona na kľúče;
 • Model vyrobený z extrémne ľahkých materiálov, určený pre nadšencov rýchlej turistiky;

Technológie
Technológia výrobcu

Osprey AirScape™
Nosný systém AirScape™ s penovými hrebeňmi pre pohodlie a prispôsobenie stanovuje nový štandard pohodlia a výkonu. AirScape™ zaručuje mimoriadne stabilné rozloženie nákladu a zároveň poskytuje pohodlie a vynikajúce prúdenie vzduchu. Penové kanáliky na zadnom paneli poskytujú priestor pre prúdenie vzduchu. Sieťované materiály zasa odvádzajú pot od tela a pomáhajú tak pri chladení. Vďaka mimoriadne stabilnému rozloženiu záťaže je AirScape™ stabilnejší ako iné podporné systémy a výborne sa hodí na dynamické aktivity. Nie je prekvapením, že tento nosný systém sa používa v trekingových, turistických, cyklistických a mestských batohoch.

Hlavná technológia

ROBIC®
ROBIC® (presnejšie ROBIC® Nylon 6) je materiál, ktorý je až o 50 % pevnejší a až 2,5-krát odolnejší voči roztrhnutiu v porovnaní so štandardnými tkaninami z nylonu 6. Zaručuje teda nadpriemernú pevnosť, čo sa priamo premieta do predĺženej životnosti výrobku. Používa sa v špičkových batohoch, odevoch, taškách a mnohých ďalších materiáloch.

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu 10003070
Farba zelená
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Typ batohu Stredne veľký turistický batoh / do hôr s bedrovým pásom. Určený na jednodňové a viacdňové výlety.
Objem 26 l
Hmotnosť S/M: ~ 950 g; L/XL: ~ 1,06 kg
Materiál 100D x 210 D nylon
Systém hydratácie Batoh kompatibilný s fľašou na vodu (je možné zakúpiť samostatne). Umožňuje viesť trubicu s náustkom smerom von a pripojiť ju k postroju.
Odporúčaná fľaša Do 3 l
Batoh s pokrývkou proti dažďu Bez
Nosný systém Pohodlný nosný systém využívajúci tlmiace materiály
Nastavenie nosného systému Výškovo nastaviteľný panel odpruženia ramenného pásu - niekoľko úrovní na výber umožňuje optimálne nastaviť dĺžku systému podľa výšky používateľa.
Prispôsobenie Traky (ramenné popruhy) nastaviteľnej dĺžky, nastaviteľný obvodový brušný pás, vertikálne nastavenie bodu zavesenia popruhov, anatomicky profilované ramenné popruhy, nastaviteľná dĺžka a výška upevnenia hrudného popruhu, výber veľkosti nosného systému pre dokonalé nastavenie (pred nákupom si musíte zmerať dĺžku chrbta / trupu)
Nosný systém Vyrába sa vo veľkostiach pre rôznu výšku a dĺžku chrbta. Ak chcete určiť najvhodnejší, zmerajte dĺžku trupu od vyčnievajúceho krčného stavca C7 po líniu bedrového kĺbu určenú hmatateľnými panvovými platňami.
Rozsah veľkostí (dĺžka trupu) Osprey S/M (43 – 50,5 cm), L/XL (48 – 58,5 cm)
Prístup do hlavného oddelenia Zhora
Ďalšie vlastnosti Bezpečnostná píšťalka, Bočné kompresné popruhy, Elastické bočné vrecká, Priestranné predné vrecko, Úchyt na 1 cepín:, Slučky na upevnenie trekingových palíc, 2 vrecko na bedrovom páse, Úchyt na kľúče, Vrecko na telefón, Úchyt na výstražné svetlo (zadné svetlo)
CE Bez certifikátu
Certifikát TÜV/GS NIe
Hlavná technológia ROBIC®
Technológia výrobcu Osprey AirScape
Šetrnosť k životnému prostrediu bluesign®, PFC-Free, Vyrobené z recyklovaných materiálov
Action1 Season Sale
Outlet Áno
Aktivita Pešia turistika / Hiking

Osprey Talon 26 - customer reviews

0.0