top

Turistické nosiče Thule

Turistické nosiče Thule sú dokonalou voľbou pre náročných turistov. Sú ideálne na akúkoľvek dĺžku trasy. Detský nosič Thule zaručuje maximálne pohodlie pre vás aj vaše dieťa.
View as Grid List

2 Produkty

na stránku
  1. -22%
    Detský turistický nosič Thule Sapling - black

    Zoznam prianí

  2. -22%
    Detský turistický nosič Thule Sapling - agave

    Zoznam prianí

View as Grid List

2 Produkty

na stránku
Vymazať

Thule turistické sedadlá - nekompromisná kvalita

Švédska značka Thule je výrobca, ktorý sa vo svojich návrhoch zameriava na maximálne prepracovaný dizajn a najvyššiu kvalitu spracovania. Vďaka tomu si jej výrobky získali uznanie fanúšikov všetkých outdoorových disciplín na celom svete. Do portfólia značky však nepatria len strešné nosiče a batohy, ale aj nturistické sedadlá Thule Tieto pokročilé riešenia umožňujú maximálnu úroveň pohodlia pre rodiča aj dieťa. Široká škála nastavení umožní dokonalé prispôsobenie nosiča našej výške a hmotnosti dieťaťa.

Detailný dizajn pre maximálne pohodlie

Thule cestovné nosiče sú vyrobené z materiálov vynikajúcej kvality, takže sú primerane odolné a ľahké. Modely sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie obom osobám, rodičom aj deťom. Špecializované nosné systémy známe z Thule batohy sú nastaviteľné a umožňujú prispôsobiť nosič dieťaťa našej výške a obvodu pása. Nosný systém umožňuje stabilizáciu prenášaného dieťaťa, ako aj skvelú cirkuláciu vzduchu a pohodlie. Je to preto, že je založený na tlmiacich a rýchloschnúcich materiáloch. Nosič Thule Touring Carrier tiež zaručuje maximálnu ochranu vášho dieťaťa. Sedadlo je anatomicky tvarované a bezpečnostné pásy chránia dieťa pred vypadnutím. Rozkladacia opierka nôh umožňuje premeniť nosič dieťaťa Thule na pohodlné sedadlo. Modely švédskej značky poskytujú dostatok priestoru na výbavu a ďalšie funkcie. Skrytá slnečná strieška ochráni oči nášho dieťaťa pred ostrým svetlom. Nosiče dokonca umožňujú montáž voliteľného hydratačného systému.

Vyskúšajte detský nosič Thule v obchode 8a.sk

V internetovom obchode 8a.sk nájdete širokú ponuku produktov značky Thule. Turistické nosiče Thule sú zárukou najvyššej kvality spracovania a vynikajúcej funkčnosti. Vďaka tomu splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky všetkých fanúšikov a priaznivcov turistiky. Ak ste teda pripravení vziať svoje dieťatko na prvú túru, stojí za to zvážiť kúpu detského nosiča od tejto známej značky. Najkvalitnejšie spracovanie zaručí, že vám nový nosič bude dlho slúžiť. Možnosť rozšírenia o ďalšie prvky zabezpečí, že nosič bude možné dokonale prispôsobiť našim preferenciám.