top

Turistické hodinky

Turistické hodinky sú ideálne na horské expedície na meranie nadmorskej výšky aj na tréning, pretože umožňujú skúseným aj začínajúcim používateľom monitorovať srdcovú frekvenciu.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Spoľahlivé turistické hodinky pre každého používateľa

Moderné turistické hodinky ponúkajú mnoho funkcií, ktoré sú mimoriadne užitočné na horských chodníkoch, ako aj pri horolezectve alebo dokonca na zimných lyžiarskych výpravách. Modely hodiniek s funkciou GPS vám nedovolia stratiť sa ani v divokom teréne a umožnia vám aj presný záznam trasy. Elektronické kompasy uľahčujú rýchlu orientáciu v teréne a meranie nadmorskej výšky vám umožní nielen zistiť, koľko metrov vám ešte zostáva do vrcholu, ale aj zaznamenať prevýšenie, ktoré ste počas dňa zdolali. Zabudované meranie tlaku a búrkový alarm v mnohých modeloch vám uľahčia predvídať zmeny počasia a v prípade potreby sa ukryť pred búrkou alebo snehovou víchricou na bezpečnom mieste. Športovci ocenia modely s meraním srdcovej frekvencie, ktoré sú počas tréningu nevyhnutné. Pre bežcov je to rovnako nevyhnutná súčasť výbavy ako dobrý bežecký batoh alebo fľaša na vodu Hodinky Tourist sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, takže statočne vydržia náročné podmienky v teréne. S ich pomocou budete môcť sledovať svoju rýchlosť, spálené kalórie, vzdialenosť alebo nadmorskú výšku, ako aj plánovať trasu. To všetko vám uľahčí tréning, objavovanie neprebádaného terénu alebo diaľkovú turistiku.

Renomované hodinky Suunto - obchod 8a.sk ponúka širokú škálu modelov

V našom internetovom obchode ponúkame veľký výber turistických hodiniek od špičkových výrobcov. Hodinky značkyunto sú najmodernejšie riešenia uložené v skvele navrhnutých puzdrách. Značka je obľúbená u vrcholových športovcov, ktorí oceňujú jej vysokú spoľahlivosť. Okrem toho sa turistické a športové hodinky Suunto veľmi ľahko ovládajú, takže aj menej skúsení používatelia môžu naplno využívať funkcie, ktoré ponúkajú.