top

Topánky trailové HOKA

Trailová obuv HOKA je inovatívny dizajn pre vysoký komfort pri behu. Ideálna voľba pre terénne trate na tréningy aj súťaže. Pozrite si topánky Hoka na horský beh!
View as Grid List

55 Produkty

 1. -10%
  Trailové topánky Hoka Zinal 2 - black/ceramic

  Zoznam prianí

 2. -7%
  Trailové topánky Hoka Tecton X 2 - black/flame

  Zoznam prianí

 3. -28%
  Bežecké topánky Hoka Zinal - blazing orange

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

55 Produkty

Vymazať

Trailová obuv HOKA - maximálne pohodlie

Ak hľadáte topánky, ktoré vám počas behu poskytnú maximálne pohodlie, potom budú pre vás trailové topánky HOKA ideálnou voľbou. Táto nová francúzska značka, ktorá debutovala na trhu sotva v roku 2013, má vo svojom portfóliu niekoľko ikonických modelov obuvi. HOKA chceli prelomiť status quo a vytvoriť trailové bežecké topánky, ktoré sú nielen efektívne, trakčné a odolné, ale predovšetkým pohodlné! Preto majú Trailové topánky Goka One One vzhľad, ktorý sa úplne nepodobá na žiadnu inú značku. Veľké množstvo peny v medzipodrážke je navrhnuté tak, aby tlmilo každý váš krok na trase. Pokročilá penová štruktúra tiež umožňuje vynikajúcu návratnosť energie. Vďaka tomu sa topánky HOKA osvedčia nielen pri tréningu, ale aj pri súťažení!"

Moderný dizajn

Vhodne zvolená outdoorová bežecká obuv je nevyhnutná. Počas svojej aktivity sa musíte spoľahnúť na správnu podporu a pohodlie, aby ste mohli bežať kilometre a kilometre. Trailové topánky Goka One One sa vyznačujú nielen vysokou úrovňou odpruženia! Ich pokročilá konštrukcia vám umožňuje chrániť sa pred zraneniami a následkami porúch spôsobených počasím. Ak sa nechcete vzdať behu v daždi, siahnite po modeloch vybavených membránou GORE-TEX®. To vám poskytne nielen ochranu pred vlhkom, ale aj pohodlnú priedušnosť zvršku. Zďaleka najdôležitejšou vecou pri trailových bežeckých topánkach je optimálna trakcia! Preto sú tretry HOKA vybavené podrážkami na báze gumovej zmesi Vibram®. Vďaka nim si môžete byť istí primeranou priľnavosťou a odolnosťou trailovej obuvi HOKA. Za zmienku stojí aj profil podrážky. Viac vyčnievajúce hroty sú skvelé na klzkom teréne, zatiaľ čo plochá a super mäkká podrážka vás udrží "lepkavú" pri behu po skalách!

Trailová obuv HOKA v obchode 8a.sk!

V ponuke internetového obchodu 8a.sk nájdete pánske aj dámske modely trailovej obuvi HOKA! Keď si vyberiete topánky od francúzskej značky, siahnete po maximálnom pohodlí! To ide ruka v ruke s vynikajúcou trakciou a vysokou kvalitou spracovania. Vďaka tomu je obuv HOKA trail vhodná na menej náročné tréningy aj súťaže. Ak hľadáte obuv, ktorá vám umožní zvládnuť dlhé bežecké trasy bez toho, aby ste príliš zaťažovali svoje kĺby, existuje len jedna voľba!