top

Termoska Esbit Vacuum 1L - black

vrátane DPH 28,99 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 31,49 € (-7%)
Cena odporúčaná výrobcom 34,99 € (-17%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Náklady na dopravu od 5,00 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 4260149870216

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Vákuová termoska Esbit s objemom 1 l je vyrobená z robustnej ocele, vďaka čomu dokonale odolá nástrahám trekingu, kempovania alebo cyklistických výprav. Jeho skvelú izoláciu môžete ľahko využiť aj na cestách alebo v práci a v zime si vychutnať dúšok hrejivej kávy a v lete chladivej vody.

Termoska Esbit je kombináciou funkčnosti a minimalistického dizajnu, ktorá sa osvedčí na trase aj v meste. Tento model je dokonalým príkladom spoľahlivej konštrukcie, kvalitných materiálov a moderného dizajnu.

Model Esbit Vacuum 1L je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s čiernym protišmykovým povrchom na vonkajšej strane. Tým sa zabráni náhodnému pádu termosky, keď ju držíte v rukaviciach alebo zmrznutej ruke. Ergonomický tvar umožňuje pohodlnú manipuláciu s termoskou a zároveň ju možno ľahko schovať do naplneného batohu. Aby sa termoska bez ohľadu na objem držala rovnako pohodlne, majú všetky objemy takmer podobný priemer.

Turistická termoska Esbit Vacuum 1L udržiava teplotu tekutín po dlhú dobu vďaka vákuu medzi stenami z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Vďaka tomu možno termosku používať na horúce aj studené tekutiny. Bez ohľadu na to, či sa do nej naleje čerstvo uvarený čaj alebo silne ľadový izotonický nápoj, bude mať naliata tekutina aj po mnohých hodinách takmer pôvodnú teplotu. Aby ste sa mohli ľahšie rozhodnúť, či si kúpiť termosku s automatickým alebo klasickým uzáverom - Esbit ponúka obidve. Tieto zátky môžete používať striedavo, v závislosti od vašej chuti a momentálnej potreby. Okrem toho sú termosky Esbit vybavené aj druhým hrnčekom, ktorý sa nosí pod viečkom. Vďaka nemu si môžu hrejivý nápoj vychutnať dve osoby naraz. Atraktívna čierna a oranžová farba, charakteristická pre Esbit, poteší nielen chuťové poháriky, ale aj oko.

Vákuová termoska Esbit 1 l - kľúčové vlastnosti:

  • Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele;
  • Dvojité steny sa starajú o izolačné vlastnosti;
  • Dokončený matným práškovým lakom;
  • Obsahuje dve zátky (automatickú a tradičnú) a dva poháre;
  • Izolačný rozsah pri teplote kvapaliny cca 98 °C a teplote okolia cca 20 °C; po 6 h: cca 85 °C, po 12 h: cca 75 °C, po 24 h: cca 60 °C;
  • Výrobok: VF1000ML

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu VF1000ML
Farba čierna
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Hmotnosť ~ 537 g
Presný objem ~ 1 l
Rozmery ~ 27,5 x 9 cm
Základný materiál Nerezová oceľ 18/8
Action2 -
Outlet Bez výstupu
Promoitem Bestseller
Aktivita Trekking, Pešia turistika / Hiking, Tactical outdoor, Kempovanie

Esbit Vacuum 1L - customer reviews

0.0