top

Teapigs

Teapigs je značka vysokokvalitných čajov pre všetkých milovníkov tohto nápoja. Tento výrobca ponúka klasické čaje vo vrecúškach, ako aj čaje na varenie za studena. Čajovňa Teapigs v obchode 8a.sk ponúka širokú škálu príchutí pre všetkých milovníkov čaju.
View as Grid List

3 Produkty

 1. -10%
  Čaj vo vrecúškach Teapigs Cold Brew Lychee & Rose
  Čaj vo vrecúškach Teapigs Cold Brew Lychee & Rose
  vrátane DPH 6,29 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 5,49 € (+15%)
  Cena odporúčaná výrobcom 6,99 € (-10%)

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Čaj vo vrecúškach Teapigs Cold Brew Peach & Mango
  Čaj vo vrecúškach Teapigs Cold Brew Peach & Mango
  vrátane DPH 6,29 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 5,79 € (+9%)
  Cena odporúčaná výrobcom 6,99 € (-10%)

  Zoznam prianí

 3. -24%
  Čaj vo vrecúškach Teapigs Cold Brew Cucumber & Apple
  Čaj vo vrecúškach Teapigs Cold Brew Cucumber & Apple
  vrátane DPH 5,29 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 5,79 € (-8%)
  Cena odporúčaná výrobcom 6,99 € (-24%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

3 Produkty

Vymazať

Teapigs - pre milovníkov čaju

Značka Teapigs bola založená v roku 2006 s jediným poslaním - poskytnúť ľahký prístup k vysokokvalitnému čaju. V tom čase sa v Spojenom kráľovstve dal dobrý čaj kúpiť len na vybraných miestach. Na regáloch prevládali veľmi nekvalitné zmesi, ktoré neposkytovali plnú chuť. Milovníci kávy mali v tom čase úplne inú situáciu. Desiatky kaviarní, špecializované kávovary a množstvo druhov kávových zŕn umožnili znalcom kávy vybrať si z mnohých druhov a chutí. Zakladatelia značky Teapigs Nick a Louise chceli poskytnúť podobný výber aj milovníkom čaju. Vďaka skúsenostiam so svetovým čajovým gigantom Tetley presne vedeli, čo hľadajú a na čo si dávať pozor pri hľadaní jedinečných druhov čaju.

Čaje značky Teapigs sú starostlivo vyberané Vyberajú sa len tie najkvalitnejšie listy, bylinky, ovocie, korenie a kvety, z ktorých sa vytvárajú jedinečné chute, ktoré nemožno nájsť v produktoch dostupných v supermarketoch. Výrobky tejto značky sa vyznačujú veľkými vrecúškami, ktoré obsahujú nemleté čajové lístky. Výsledkom je nápoj rovnakej kvality, ako keby bol pripravený z voľných listov. Je to oveľa jednoduchšie na prípravu. Dnes je značka Teapigs a jej čaje zastúpená vo viac ako 40 krajinách. Ľudia, ktorí tvoria spoločnosť, pristupujú k tvorbe nových chuťových kompozícií s najväčším nadšením.

Čaje Teapigs v obchode 8a.sk

V našej ponuke sa zameriavame najmä na čaje, ktoré si môžete ľahko pripraviť na akúkoľvek turistiku, či už sa chystáte do hôr alebo k jazeru. V prvom rade sú tu čaje Teapigs vo vrecúškach, ktoré sú nepostrádateľné, keď nemáte varič a vaším jediným nástrojom je malá šálka vriacej vody. Typické čaje za studena sú tiež veľmi obľúbené. Umožňujú rýchlu prípravu aromatického nápoja bez potreby varenia vody. Sú ideálnou voľbou do letných horúčav, vďaka ktorým budete mať chuť siahnuť po ďalšom dúšku nápoja. Pozrite si jedinečné príchute Teapigs na 8a.sk!