top

T-Wall

Spoločnosť T-Wall je výrobca špecializujúci sa na navrhovanie a výrobu lezeckých chytov, panelových konštrukcií a tréningových zariadení pre lezcov. Ponuka produktov na tréning lezenia bez ohľadu na počasie.
View as Grid List

1 Produkty

 1. -10%
  Lezecká doska T-Wall Bone - white
  Lezecká doska T-Wall Bone - white
  vrátane DPH 67,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 72,99 € (-7%)
  Cena odporúčaná výrobcom 74,99 € (-10%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

1 Produkty

Vymazať

T-Wall - 100% lezenie

Táto poľská značka sa plne zameriava na potreby všetkých horolezcov. Ponúka široký sortiment produktov na tréning a indoorové lezenie. Medzi modelmi nájdete rôzne lezecké chyty a konštrukcie, ktoré vám umožnia vytvoriť fantastické cesty na každom paneli. Vysokokvalitné materiály a takmer neobmedzený výber tvarov a veľkostí znamenajú, že pripravíme cesty pre začiatočníkov aj skúsených lezcov. Značka T-Wall je tiež symbolom lezeckého tréningového vybavenia. Tréningové gripy a rozsiahle gripové tabuľky vám umožnia zdokonaliť si formu v pohodlí vašich štyroch stien.

T-Wall produkty online na 8a.sk

Ponúkame široký výber výrobkov poľskej značky. Zameriavame sa najmä na tréningové príslušenstvo pre lezenie a okrem iného ponúkame širokú škálu úchytov. Rozsiahle modely umožňujú vykonávať celý rad cvičení na posilnenie prstov, ramien a svalov rúk. Sortiment zahŕňa klasické madlá z rovnakého vysoko priľnavého materiálu ako lezecké chyty, ako aj drevené modely pre tých, ktorí uprednostňujú prírodné materiály. Nech už si vyberiete akýkoľvek model, môžete si byť istí, že vám pomaly umožní vykonávať efektívny tréning lezenia.