top

Spacák Marmot Nanowave 45 (180 cm) - brick

vrátane DPH 95,49 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 98,49 € (-3%)
Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-20%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Only %1 left
Náklady na dopravu od 0,00 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 889169429149-1

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Syntetický spací vak Marmot Nanowave 45 sa osvedčí v teplých mesiacoch a poskytne vám skvelý komfort. Použitie je veľmi praktické, vďaka čomu ho budete s radosťou používať pravidelne. Spanie v stane alebo prístrešku sa vám preto bude páčiť ešte viac.

Často bojujete s balením? Potom vás určite osloví syntetický spací vak Marmot Nanowave 45: v taške alebo batohu zaberie veľmi málo miesta a nie je príliš objemný.

Syntetický spací vak Marmot Nanowave 45 je vyrobený z vysokokvalitnej polyesterovej tkaniny 50 denier. Vďaka tomu je neuveriteľne ľahký a zároveň odolný voči oderu a náhodnému poškodeniu. Syntetická izolácia Spirafil je zodpovedná za vhodnú izoláciu proti chladu. Vyznačuje sa nielen vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, ale aj vysokou kompresiou.

Spací vak je vybavený kvalitnými komponentmi značky YKK®. Ľahko vnímateľná zarážka pod prstami uľahčuje nastavenie kapucne. Spací vak sa dodáva s kompresným obalom. Nízka hmotnosť spacieho vaku uľahčuje jeho prepravu. Model je vybavený pútkami na jednoduché zavesenie a sušenie. Zips je ukončený v odeve, ktorý minimalizuje riziko prerezania látky, čo umožňuje efektívne a hladké uzavretie spacieho vaku. Veľkorysý priestor na nohy poskytuje pohodlie počas spánku.

Spací vak Marmot Nanowave 45 - kľúčové vlastnosti:

 • Odolná polyesterová tkanina 50 denier;
 • Rýchloschnúce vlastnosti tkaniny;
 • Izolácia Spirafil na zvýšenie úrovne tepelnej izolácie;
 • Nízka hmotnosť a rozmery po zabalení;
 • Odolný zips značky YKK®;
 • Obojsmerný zips;
 • Zipper dokončený s garážou;
 • Pohodlná šnúrka so zátkou na nastavenie kapucne;
 • Pútka na zavesenie a sušenie spacieho vaku;
 • Kompresné vrecko je súčasťou balenia;
 • Bez PFC;
 • Komfortná teplota: 13,4°C;
 • Medzná teplota: 9,8 °C;
 • Extrémna teplota: -2,7 °C.

Technológie
Hlavná technológia

YKK®
Približne polovica svetovej produkcie zipsov je dielom japonskej spoločnosti YKK. Obrovské skúsenosti sa premietajú do ochoty väčšiny veľkých odevných spoločností spolupracovať so spoločnosťou YKK. Je to preto, že zipsy YKK® sú overené v tisícoch aplikácií. Tieto tri písmená, ktoré sa nachádzajú na zipse, jednoducho znamenajú jeho vynikajúcu kvalitu.

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu 38820
Farba červená
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Tvar spacieho vaku Múmia
Tepelná príruba ---
Tepelný pásik ---
Rozmery balenia ~ 19 x 30, 5cm
Pre výšku do ~ 180 cm
EN 13537 / ISO EN 23537 V
Rozsah teplôt 13,4°C/9,8°C/-2,7°C
Výplň Spirafil
Hmotnosť výplne ~ 400 g
Celková hmotnosť ~ 950 g
Hlavná technológia YKK®
Šetrnosť k životnému prostrediu PFC-Free
Vonkajší materiál 100% PES 50D
Komfortná teplota: Vyššie ako 10 ℃
Aktivita Pešia turistika / Hiking, Kempovanie
Starostlivosť a údržba
Norma EN 13537/EN ISO 23537
"Spacie vaky vyhovujúce norme EN 13537/EN ISO 23537 sa podrobujú štandardným testom s použitím figurín, ktoré sú navrhnuté tak, aby čo najlepšie reprezentovali priemerného muža a priemernú ženu po stredne intenzívnej námahe. Je potrebné vziať do úvahy, že skutočný pocit chladu počas používania spacáku je ovplyvnený mnohými ďalšími faktormi, napr. stupňom únavy, vekom, izoláciou od zeme alebo individuálnymi predispozíciami danej osoby. Teplotné rozsahy podľa EN 13537/EN ISO 23537: Horná hranica pohodlia (T max) – nie vždy uvádzaná ako maximálna teplota, testovaná na mužskej figuríne, v ktorej „štandardný muž"" môže stráviť noc v spacáku bez nadmerného rušenia spánku. Pohodlie (T comfort) – teplota daná na základe dámskej figuríny. Táto hodnota predstavuje teplotu, pri ktorej by „štandardná žena"" mala byť v tepelnej rovnováhe a nemala by cítiť chlad. Medzná teplota (T limit) – to je minimálna teplota, pri ktorej má „štandardný človek"" zabezpečený pohodlný spánok. Extrémna teplota (T extreme) – teplota určená na základe „pocitov"" ženskej figuríny. Minimálna hodnota, ktorej prekročenie môže pre priemernú ženu znamenať riziko podchladenia a ohrozenie zdravia. Touto teplotou sa pri kúpe spacieho vaku neriaďte."

Marmot Nanowave 45 (180 cm) - customer reviews

0.0