top

Skross

Skross je švajčiarska značka, ktorá uľahčuje používanie elektronických zariadení v odľahlých častiach sveta. Adaptéry Skross, nabíjačky USB a powerbanky v obchode 8a.sk sú skvelé na cesty.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Skross - spoľahlivý prístup k elektrine

Moderné adaptéry do zásuvky vybavené špeciálnym systémom zipsov - to sú výrobky, vďaka ktorým sa značka Skross stala známou v mnohých krajinách sveta. Toto inovatívne riešenie, patentované v roku 2002, si rýchlo získalo veľkú popularitu a stalo sa trvalou súčasťou tašiek a kufrov všetkých cestujúcich. Riešenie sa rýchlo stalo predajným hitom a vďaka dostupnosti vo viac ako 60 krajinách sa stalo bežnou súčasťou ponuky milovníkov medzinárodného cestovania. Prvý adaptér do elektrickej zásuvky, ktorý sa dal používať v mnohých krajinách, sa ukázal ako mimoriadne funkčný vynález. Dôležitá bola aj jednoduchosť používania, kompaktné rozmery alebo vysoká kvalita spracovania.

Značka Skross sa za niekoľko rokov rozrástla z lokálnej spoločnosti na globálneho výrobcu adaptérov a ďalšieho elektrického príslušenstva pripraveného s ohľadom na cestovateľov. Vďaka patentovým právam na kľúčové riešenia môže spoločnosť zabezpečiť najvyššiu kvalitu a funkčnosť svojich výrobkov. V súčasnosti značka okrem adaptérov ponúka aj nabíjačky USB, powerbanky alebo káble potrebné na nabíjanie smartfónov, notebookov a iných elektronických zariadení. Značka Skross sa zameriava predovšetkým na bezpečnosť svojich výrobkov. Z tohto dôvodu spĺňajú normy stanovené Medzinárodnou elektrotechnickou komisiou (IEC), čím sa zabezpečuje vysoká úroveň bezpečnosti používateľov. Okrem toho sa výrobný proces neustále monitoruje, aby sa zabezpečilo, že továreň opúšťajú len testované a dokonalé výrobky.

So značkou Skross budete mať vždy prístup k elektrine

V dnešnom svete je prístup k elektrickej energii veľmi dôležitý. Smartfóny, notebooky, čelové baterky, GPS navigácie - všetky elektronické zariadenia vyžadujú občasné nabíjanie. Zatiaľ čo u nás doma nemáme problém s prístupom k elektrickej sieti, na cestách a expedíciách v zahraničí sa stretávame s inými štandardmi zásuviek. Ak na to nie sme pripravení, čaká nás náročná úloha nájsť adaptér na mieste alebo úplná nemožnosť nabíjania našich elektronických zariadení. V takýchto prípadoch je najlepším riešením práve správny adaptér Skross. V ponuke je veľmi široký výber modelov. Rôzne verzie sú prispôsobené zásuvkám v konkrétnych krajinách. Majú kompaktné rozmery, takže sa dajú ľahko pridať do batožiny. K dispozícii sú aj rozsiahlejšie modely (Skross World), ktoré pokrývajú takmer celý svet. Adaptéry vám umožnia používať elektrické zásuvky v rôznych krajinách a často umožňujú používať zariadenia zakúpené v zahraničí v Poľsku.

Inovatívne riešenia od švajčiarskej značky

Sídlo a dizajnérske štúdiá značky sa nachádzajú vo Švajčiarsku, krajine známej svojimi precíznymi výrobkami najvyššej kvality. Presne také sú výrobky Skross, ktoré sú vďaka svojej vysokej spoľahlivosti ideálne na cesty do najvzdialenejších kútov sveta. Môžete sa na ne spoľahnúť vždy, keď vášmu smartfónu alebo notebooku dôjde energia. Samotné adaptéry sa vyrábajú v Ázii pod prísnou kontrolou kvality. Vďaka tomu si môžete byť istí, že každý výrobok spĺňa najvyššie štandardy.

Dnes sú adaptéry, nabíjačky a powerbanky značky Skross dostupné vo viac ako 100 krajinách sveta. Samotný výrobca sa zasa stal jedným z lídrov na trhu s adaptérmi do zásuvky. Jej výrobky nájdete v dobrých cestovných obchodoch aj na letiskách. Riešenia vyvinuté spoločnosťou Skross sú veľmi obľúbené vďaka intuitívnemu ovládaniu, vysokej kvalite spracovania a spoľahlivosti. Používajú ich všetci, ktorí často cestujú medzi rôznymi krajinami. Medzi spokojných používateľov patria profesionálni cestovatelia, turisti, zahraniční korešpondenti, športovci a mnohí ďalší.

Široká ponuka značiek Skross v obchode 8a.sk

Powerbanky sú tiež skvelým doplnkom k adaptérom. Umožňujú uskladniť energiu na časy, keď nemáte prístup k elektrickej sieti. Sú ideálnym riešením na dlhé cesty, pretože umožňujú neustále používať smartfón. Kompaktné powerbanky Skross sa ľahko zmestia do batožiny a nezaberú veľa miesta. Sú obľúbené aj na každodenné používanie, pretože vám ušetria starosti s tým, že si večer zabudnete nabiť mobilný telefón. Na druhej strane v aute bude nevyhnutná nabíjačka USB do zásuvky zapaľovača. Umožní vám efektívne využiť čas strávený dochádzaním do práce na nabíjanie smartfónu. Všetky výrobky tohto výrobcu nielen fungujú a sú spoľahlivé, ale aj skvele vyzerajú.