top

Nádoba na vodu HydraPak HydraSleeve Seeker 3 litry - chasm black

vrátane DPH 31,99 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 30,99 € (+4%)
Cena odporúčaná výrobcom 39,99 € (-20%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Náklady na dopravu od 3,99 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 834456002086

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Vodný rezervoár HydraPak HydraSleeve Seeker 3L bude dokonalou podporou na vašej horskej túre. Udrží vás v zásobe vody aj na dlhšiu túru. Keď vám dôjde voda a budete chcieť získať vodu z krištáľovo čistého prameňa, urobíte to ľahko. Stačí odskrutkovať uzáver a ponorením zásobníka do prameňa ho naplniť požadovaným množstvom vody. Teraz môžete pokračovať v túre a vychutnávať si chuť krištáľovo čistej pramenitej vody.

Pripojením hydratačnej hadičky k močovému mechúru ho budete môcť používať aj bez použitia rúk. V tejto konfigurácii sa určite bude hodiť milovníkom rybolovu, kanoistiky alebo plachtenia. Jedným slovom, pri činnostiach, pri ktorých máme často zamestnané ruky, nemáme možnosť siahnuť po fľaši alebo fľaši s vodou. Tento objemný zásobník na vodu HydraPak môžu nadšenci dlhších cyklistických výletov používať aj v batohu.

HydraPak HydraSleeve Seeker 3L je vybavený rolovacím uzáverom. To znamená, že obalením horného okraja hydratačného rezervoára ho môžeme pevne uzavrieť pomocou pracky. Tento uzáver možno použiť aj na prenášanie zásobníka na vodu a zavesiť ho na vhodné miesto. Konštrukcia vodnej nádrže sa vyznačuje veľmi dobrými izolačnými vlastnosťami. Vrstva izolačnej peny s tepelne reflexnou vložkou zabraňuje prestupu tepla a udržiava vodu alebo iné nápoje pri správnej teplote dlhší čas. Rezervoár HydraPak HydraSleeve Seeker 3L sa dodáva s uzáverom Plug-N-Play™ na nalievanie vody alebo pripojenie hydratačnej hadičky. Uzáver je tiež kompatibilný s väčšinou vodných filtrov so závitom s priemerom 42 mm.

Rezervoár HydraPak HydraSleeve Seeker 3L je vyrobený prevažne z vodotesnej nylonovej ripstop tkaniny 210 denier, ktorá je odolná voči oderu. Hladký povrch na jednoduché zbalenie do batohu alebo tašky. Stojí za zmienku, že dizajnéri nepoužili v materiáloch zlúčeniny BPA a polyvinylchloridu, ktoré majú škodlivý vplyv na naše zdravie. Na spevnenie konštrukcie tohto modelu použili konštruktéri spoločnosti HydraPak zvárané švy, ktoré sa ukážu ako veľmi užitočné vo vonkajších podmienkach. Vďaka použitým materiálom bude možné naplniť hydratačný zásobník vodou a nápojmi s maximálnou teplotou 60 °C.

Tento hydratačný rezervoár HydraPak HydraSleeve Seeker 3 l je dokonalou podporou hydratácie počas vašich obľúbených outdoorových aktivít.

HydraPak HydraSleeve Seeker 3L hydratačný rezervoár - kľúčové vlastnosti:

  • Objem 3 litre;
  • Ľahká konštrukcia;
  • Rolovací uzáver na rýchle naplnenie;
  • Vynikajúca izolácia pomocou peny;
  • 42 mm uzáver Plug-N-Play™;
  • Vyrobené z vodotesnej nylonovej tkaniny 210 denier;
  • Zvárané švy pre lepšiu odolnosť;
  • Model neobsahuje plasty obsahujúce PVC a BPA;
  • Umožňuje nalievanie studenej alebo horúcej vody s maximálnou teplotou 60 °C.

Použité materiály: 210D ripstop nylon, EVA pena, TPU plast, polypropylén (PP).

Rozmery: približne 490 mm x 180 mm

Hmotnosť:približne. 225 g


Technická špecifikácia
Farba čierna
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Základný materiál Nylonový ripstop, pena EVA, plast TPU, polypropylén
Aktivita Trekking, Pešia turistika / Hiking

HydraPak HydraSleeve Seeker 3 litry - customer reviews

0.0