top

Masters

Masters je renomovaný výrobca tyčí. Trekingové palice tejto značky sú klasikou medzi expedičným vybavením. Vďaka dokonalému spracovaniu a odolným materiálom sa stali obľúbenými.
View as Grid List

6 Produkty

 1. -36%
  Hliníkové palice Masters Trekking Pole Summit Light - blue
  Hliníkové palice Masters Trekking Pole Summit Light - blue
  vrátane DPH 41,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 45,49 € (-8%)
  Cena odporúčaná výrobcom 64,99 € (-36%)

  Zoznam prianí

 2. -34%
  Trekingové palice Masters Trekking Pole Eiger Calu
  Trekingové palice Masters Trekking Pole Eiger Calu
  vrátane DPH 65,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 70,49 € (-6%)
  Cena odporúčaná výrobcom 99,99 € (-34%)

  Zoznam prianí

 3. -36%
  Hliníkové palice Masters Summit Light - green
  Hliníkové palice Masters Summit Light - green
  vrátane DPH 41,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 44,99 € (-7%)
  Cena odporúčaná výrobcom 64,99 € (-36%)

  Zoznam prianí

 4. -35%
  Trekingové palice Masters Summit Light Calu - black/sky blue
  Trekingové palice Masters Summit Light Calu - black/sky blue
  vrátane DPH 49,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 54,49 € (-8%)
  Cena odporúčaná výrobcom 77,99 € (-35%)

  Zoznam prianí

 5. -34%
  Trekingové palice Masters Dolomiti - black/green
  Trekingové palice Masters Dolomiti - black/green
  vrátane DPH 55,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 59,99 € (-6%)
  Cena odporúčaná výrobcom 84,99 € (-34%)

  Zoznam prianí

 6. -35%
  Trekingové palice Masters Eiger - black/green
  Trekingové palice Masters Eiger - black/green
  vrátane DPH 55,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 60,99 € (-9%)
  Cena odporúčaná výrobcom 85,99 € (-35%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

6 Produkty

Vymazať

Majstri - tyče najvyššej kvality

Talianska značka má veľmi bohatú históriu spojenú s výrobou lyžiarskych palíc. Už od svojho založenia v roku 1977 boli hlavnými produktmi spoločnosti príslušenstvo a doplnky pre športové palice a čoskoro aj palice. Prvá, pomerne skromná kolekcia Masters bola predstavená na veľtrhu ISPO v roku 1980. V nasledujúcich rokoch začala spoločnosť dostávať objednávky na čoraz viac tyčí. Vďaka ich vysokej kvalite boli uprednostňované pred konkurenčnými výrobkami. Spočiatku tvorili hlavný sortiment značky lyžiarske palice. Keďže sa svet outdooru zmenil a palice sa dostali do úplne nových aktivít, doplnil sa aj sortiment talianskeho výrobcu. V roku 1994 boli do kolekcie Masters pridané trekingové palice, ktoré sú dodnes významnou súčasťou sortimentu. Ide o silné modely, ktoré sú ideálne na ľahšie túry, ako aj na najnáročnejšie expedície. V roku 2002 sa objavuje séria palíc na nordic walking, vďaka ktorej taliansky výrobca ponúka výber palíc pre takmer každý šport.

Majstrovské technológie značky

Vysoká kvalita a trvanlivosť palíc talianskeho výrobcu je spôsobená najmä najlepšími materiálmi. Od svojho vzniku spoločnosť dosahuje vynikajúce výsledky na trhu s hliníkom, pričom si vyberá správne zliatiny a výrobné metódy. To umožnilo vytvoriť modely, ktoré sú mimoriadne ľahké, ale zároveň pevné a robustné. Spoločnosť však neustále hľadá lepšie a modernejšie riešenia. Preto spoločnosť Masters v roku 2011 uzavrela partnerstvo s kórejským výrobcom uhlíkových vlákien. Ultraľahké karbónové palice sa stretli s mimoriadne nadšeným ohlasom a dodnes sú top modelmi značky. U trekingových palíc sú mimoriadne dôležité aj uzamykacie systémy. Taliansky výrobca používa jedny z najlepších riešení - vnútorný skrútený systém Super Blocking alebo vonkajšie zámky Clamper. Všetky tieto prvky spolu vytvárajú fantastický celok, ktorý dokonale funguje na tratiach a lyžiarskych svahoch.

Trekingové palice Masters sú vhodne prispôsobené modely

V ponuke tejto talianskej značky si každý používateľ nájde model optimálne prispôsobený svojim potrebám. Základné trekingové palice sú ideálne pre začiatočníkov. Klasické modely sú vyrobené z hliníka a ponúkajú veľmi dobrú odolnosť a spoľahlivosť počas turistiky. Pre tých, ktorí uprednostňujú hmotnosť, sú tu ultraľahké karbónové palice Masters. Vyznačujú sa vysokou tuhosťou pri zachovaní minimálnej hmotnosti. Sú dobrou voľbou pre najskúsenejších používateľov. Uhlíkové štruktúry sú často vhodné aj pri bežeckých tyčiach. Na druhej strane, cestovné modely sú vybavené tlmením nárazov. Vybavené tyče sa osvedčia najmä pri cestovaní s veľkým batohom, ktorý dobre zachytí všetky nárazy. Vďaka zníženiu vibrácií sa vaše ruky a zápästia tak rýchlo neunavia ani počas dlhšej túry a pohodlie palíc bude na najvyššej úrovni.

Všetky tyče Masters sa vyznačujú aj spoľahlivým uzamykacím systémom. V závislosti od modelu sa tyče môžu krútiť pomocou mechanizmu umiestneného vo vnútri alebo pomocou svoriek umiestnených zvonka. Vďaka prvému z nich sa palice používajú intuitívne a sú štíhlejšie. Ten poskytuje väčšiu spoľahlivosť v náročných podmienkach, najmä v zime. Obe riešenia sa používajú v mnohých modeloch a umožňujú jednoduché prispôsobenie dĺžky tyčí aktuálnym potrebám používateľa. Táto možnosť je nevyhnutná pri pohybe v horskom teréne. Koniec koncov, dĺžka palíc sa musí líšiť pri výstupe, pri zostupe alebo pri prekonávaní svahu.

Talianska kvalita a skvelý dizajn

Trekingové palice Masters sa celý čas vyrábajú v Taliansku, vďaka čomu sa značka pýši najvyššou kvalitou spracovania a maximálnou pozornosťou venovanou všetkým detailom. Vybrané palice sú vybavené korkovými rukoväťami, ktoré dokonale fungujú aj v horúcom lete. Optimálne vyprofilovaný tvar poskytuje pohodlie počas viackilometrových pochodov a umožňuje pohodlnú oporu za každých okolností. Nezanedbateľné sú aj nastaviteľné popruhy. Väčšia šírka zaručuje, že sa neškrtia, a ich dĺžku si môžete ľahko nastaviť podľa svojich potrieb. Značka Masters je zárukou odolnosti a plnej funkčnosti. Či už si vyberiete trekingové palice, palice na nordic walking alebo lyžiarske palice, môžete si byť istí vysokou kvalitou spracovania.

Majstri - populárne kategórie

Trekkingové palice Masters Hliníkové palice Masters